Оголошення

Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців для проведення психологічної, товарознавчої експертизи, досліджень на поліграфі.

Тел.: 0934767260

Перегляди: 421

Вироком Черкаського апеляційного суду Давида Мамонова засуджено до 3 років позбавлення волі за розбій, який той вчинив наприкінці 2018 року. Він тривалий час переховувався від апеляційного суду та слідства. Зазначимо, що цей же чоловік разом зі спільником взимку минулого року напав на водія лімузину, нанісши молотком потерпілому низку тілесних ушкоджень. Обвинувальний акт про вчинення даного злочину наразі знаходиться на розгляді в районному суді.

21 травня 2020 року колегія суддів судової палати з розгляду кримінальних справ Черкаського апеляційного суду, розглянула у відкритому судовому засіданні в місті Черкаси кримінальне провадження за апеляційною скаргою прокурора на вирок Соснівського районного суду м. Черкаси від 11 березня 2019 року, яким Давида Мамонова засуджено до 3 років позбавлення волі та на підставі статті 75 Кримінального кодексу України звільнено від призначеного покарання з випробуванням, з іспитовим строком на 1 рік, з покладенням обов’язків, передбачених пунктами 1,2 частини першої статті 76 Кримінального кодексу України.

У грудні 2018 року він вчинив розбій, напавши з предметом ззовні схожим на пістолет на касира підприємства, відібравши майже 24 тис. грн. та місця вчинення злочину втік.

Призначаючи покарання обвинуваченому, колегія суддів врахувала: ступінь тяжкості вчиненого кримінального правопорушення, який законом віднесено до категорії тяжких; обставини його вчинення та наслідки; дані про особу обвинуваченого, який раніше неодноразово судимий в тому числі за вчинення умисних, корисливих злочинів, за вчинення яких йому призначалось умовне покарання з визначенням іспитового строку, але належних висновків не зробив та через три роки після звільнення з місць позбавлення волі, де відбував покарання у виді 11 років 3 місяців позбавлення волі, вчинив новий умисний злочин, що свідчить про відсутність динаміки усвідомлення вчиненого та бажання до виправлення; посередню характеристику по місцю відбування покарання; його стан здоровʼя, обставини, що пом'якшують покарання обвинуваченого: щире каяття, активне сприяння у розкритті злочину та відшкодування завданої матеріальної шкоди, відсутність обтяжуючих покарання обставин.

Таким чином, вироком Черкаського апеляційного суду апеляційну скаргу прокурора задоволено частково. Вирок Соснівського районного суду м. Черкаси від 11 березня 2019 року Давиду Мамонову скасовано у зв’язку з м’якістю призначеного судом першої інстанції покарання.

Ухвалено в цій частині новий вирок, яким обвинуваченому призначено покарання за частиною першою статті 187 Кримінального кодексу України у виді 3 років позбавлення волі. В решті вирок Соснівського районного суду міста Черкаси від 11 березня 2019 року залишено без змін.

За повідомленням прес-служби суду


За інформацією Судова влада України

Додатково, Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України та гуманітарної допомоги з платіжної картки 

Традиційно, нагадуємо користувачам журналу, що науковий журнал запроваджив надання послуг «Консультація»: запит на проведення судово-психологічної експертизи за різними підставами, у тому числі відшкодування моральної шкоди завданою військовими злочинами, із застосуванням поліграфа на замовлення зацікавлених осіб, суду, правоохоронних органів згідно процесуальних кодексів. - URL: http://expertize-journal.org.ua/konsultacia Телефон для термінового дзвінка судовому експерту: +38 093 476 72 60 (Viber, Telegram, Whatsapp).

Звертаємо увагу, організація проведення професійних консультацій всім зацікавленим, здійснюється членом Президії Науково-консультативної та методичної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України, головним редактором журналу, атестованим судовим експертом психологом (поліграфологом), кандидатом психологічних наук, доцентом Назаровим Олегом Анатолійовичем. 

В 2023 року виповнилося 10 років викладання головного редактора журналу Назарова Олега Анатолійовича для суддів, помічників суддів, секретарів та працівників апарату судів, які підвищували свою кваліфікацію в Національній школі суддів України протягом 2013-2023 років. З цієї нагоди Назаров О.А. був відмічений Почесною грамотою Національної школи суддів України за підготовку високваліфікованих кадрів для системи правосуддя. Багато проведено було підготовлених корисних та цікавих тем в галузі судової експертизи, судово-психологічної експертизи, основ психології та застосування поліграфа, опитування дитини. В тому числі багато тем було напрацьовано для адвокатської аудиторії (справи щодо відшкодування моральної шкоди, визначення місця мешкання дитини, угоди з вадами волі, застосування поліграфа тощо). Для замовляння вебінару, тренінгу спеціальної тематики в галузі судової експертизи звертайтесь за телефонами редакції журналу: +38093 476 72 60. 

Офіційній Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи, судового експерта психолога (поліграфолога) Назарова О.А. (свідоцтво Міністерства юстиції України від 09.07.2020 №2035) 

Офіційний Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи із застосуванням поліграфа, тестувань на поліграфі в Україні за міжнародними стандартами (поліграф EyeDetect, розробник Converus Inc., USA)

Продаж портативного обладнання для поліграфа Mobi підлокітники Polygraph в Україні (Схвалено президентом Міжнародного співтовариства поліграфологів, ISOPE, США)

В Україні затверджена кваліфікаційна характеристика професії «Поліграфолог» та 25 жовтня 2021 року уведена сама професія «Поліграфолог» змінами № 10 до Національного класифікатора професій ДК 003:2010

Надання послуг щодо розробки та проведення групових тренінгових занять за різними напрямами судово-психологічної експертизи в сучасному судочинстві, у тому числі із застосуванням поліграфа 

Незалежній не державній професійній атестованій судово-психологічній експертизі в Україні бути: історія однієї перемоги або про можливість призначення першої недержавної професійної атестованої судово-психологічної еспертизи з 09 липня 2020 року 

Електронна бібліотека судді, адвоката, психолога, батьків: «Допит, опитування дитини в суді». Методичні рекомендації, нормативні документи, постанови Верховного Суду 

Огляд змін до законодавства України: процесуальний статус спеціаліста у кримінальних провадженнях про кримінальні проступки з 1 липня 2020 року  

Електронна бібліотека правозахисника України. Серія: Застосування рішень Європейського суду з прав людини в українському судочинстві 

Електронна бібліотека судді України: квітень 2020 року (більше 70 книг) 

Колекція зразків клопотань про відкладення розгляду справи у зв’язку із впровадженням карантину та типові зразки заяв, які подаються до суду станом на 20 березня 2020 та оголошення ДСА України від 19 березня 2020 

І на останок щодо професійного розвитку, актуальні вакансії можна переглянути на сайті - Jooble (потрібно на тиснути, щоб перейти за посиланням).