Оголошення

Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців для проведення психологічної, товарознавчої експертизи, досліджень на поліграфі.

Тел.: 0934767260

Перегляди: 455

У травні минулого року Красилівська міська рада звернулася до Красилівського районного суду Хмельницької області із заявою про передачу безхазяйного нерухомого майна – будівель і споруд стадіону «Юність» – у власність територіальної громади міста Красилова.

Це майно рішенням державного реєстратора було взято на облік як безхазяйне 2 червня 2016 року, про що оголосили в місцевій газеті. Оскільки стадіон не має власника, то міська рада просила суд встановити що це – безхазяйне майно та передати його у комунальну власність територіальної громади Красилова.

Як встановив суд, за договором купівлі-продажу комунального майна від 20 жовтня 2000 року будівлі та споруди місцевого стадіону «Юність» передані у власність СП ТОВ «Арсенюк - Штефанік». Після визнання ТОВ банкрутом будівля стадіону площею 155,1 кв.м за договором купівлі-продажу від 9 липня 2013 року перейшла у власність ФГ «Урожай 2000», решта будівель і споруд не були відчужені належним чином.
«У зв`язку з тим, що СП ТОВ « Арсенюк-Штефанік » припинило свою діяльність, право власності на майно, яке не було відчужене у встановленому порядку, також є припиненим.

З огляду на викладене, враховуючи, що вказане нерухоме майно ні за ким не зареєстроване, нерухома річ є безхазяйною та взята на облік органом, який здійснює державну реєстрацію прав на нерухоме майно, Красилівською міською радою Хмельницької області було розміщено інформацію про взяття нерухомого майна на облік як безхазяйного, а також, що сплив один рік з дня взяття на облік нерухомої речі і з часу перебування на обліку господар зазначеного майна так і не з`явився, тому суд приходить до висновку, що заява є обґрунтованою та підлягає задоволенню повністю», – ідеться у рішенні Красилівського районного суду.

Згідно з рішенням, ТОВ ФГ «Урожай 2000» в липні 2018 року подавало позов до Красилівської міської ради, державного реєстратора сектору з питань державної реєстрації Красилівської РДА про визнання права власності за ТОВ ФГ на будівлі та споруди стадіону «Юність», визнання протиправним та скасування рішення виконавчого комітету Красилівської міської ради від 2 червня 2016 року № 256 «Про визнання майна на території м. Красилів безхазяйним» та визнання недійсною та скасування реєстраційної дії від 7 червня 2016 року до Господарського суду Хмельницької області.

Утім, позивач не довів, що йому належить майно, яке було визнане рішенням Красилівської міської ради безхазяйним, тож господарський суд у задоволенні позову відмовив. Його рішення залишив без змін Північно-Західний апеляційний господарський суд, до якого подавало апеляційну скаргу фермерське господарство.

Рішення Красилівського районного суду ще не набрало законної сили і може бути оскаржене до Хмельницького апеляційного суду.

За повідомленням прес-служби суду


За інформацією Судова влада України

Додатково, Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України та гуманітарної допомоги з платіжної картки 

Традиційно, нагадуємо користувачам журналу, що науковий журнал запроваджив надання послуг «Консультація»: запит на проведення судово-психологічної експертизи за різними підставами, у тому числі відшкодування моральної шкоди завданою військовими злочинами, із застосуванням поліграфа на замовлення зацікавлених осіб, суду, правоохоронних органів згідно процесуальних кодексів. - URL: http://expertize-journal.org.ua/konsultacia Телефон для термінового дзвінка судовому експерту: +38 093 476 72 60 (Viber, Telegram, Whatsapp).

Звертаємо увагу, організація проведення професійних консультацій всім зацікавленим, здійснюється членом Президії Науково-консультативної та методичної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України, головним редактором журналу, атестованим судовим експертом психологом (поліграфологом), кандидатом психологічних наук, доцентом Назаровим Олегом Анатолійовичем. 

В 2023 року виповнилося 10 років викладання головного редактора журналу Назарова Олега Анатолійовича для суддів, помічників суддів, секретарів та працівників апарату судів, які підвищували свою кваліфікацію в Національній школі суддів України протягом 2013-2023 років. З цієї нагоди Назаров О.А. був відмічений Почесною грамотою Національної школи суддів України за підготовку високваліфікованих кадрів для системи правосуддя. Багато проведено було підготовлених корисних та цікавих тем в галузі судової експертизи, судово-психологічної експертизи, основ психології та застосування поліграфа, опитування дитини. В тому числі багато тем було напрацьовано для адвокатської аудиторії (справи щодо відшкодування моральної шкоди, визначення місця мешкання дитини, угоди з вадами волі, застосування поліграфа тощо). Для замовляння вебінару, тренінгу спеціальної тематики в галузі судової експертизи звертайтесь за телефонами редакції журналу: +38093 476 72 60. 

Офіційній Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи, судового експерта психолога (поліграфолога) Назарова О.А. (свідоцтво Міністерства юстиції України від 09.07.2020 №2035) 

Офіційний Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи із застосуванням поліграфа, тестувань на поліграфі в Україні за міжнародними стандартами (поліграф EyeDetect, розробник Converus Inc., USA)

Продаж портативного обладнання для поліграфа Mobi підлокітники Polygraph в Україні (Схвалено президентом Міжнародного співтовариства поліграфологів, ISOPE, США)

В Україні затверджена кваліфікаційна характеристика професії «Поліграфолог» та 25 жовтня 2021 року уведена сама професія «Поліграфолог» змінами № 10 до Національного класифікатора професій ДК 003:2010

Надання послуг щодо розробки та проведення групових тренінгових занять за різними напрямами судово-психологічної експертизи в сучасному судочинстві, у тому числі із застосуванням поліграфа 

Незалежній не державній професійній атестованій судово-психологічній експертизі в Україні бути: історія однієї перемоги або про можливість призначення першої недержавної професійної атестованої судово-психологічної еспертизи з 09 липня 2020 року 

Електронна бібліотека судді, адвоката, психолога, батьків: «Допит, опитування дитини в суді». Методичні рекомендації, нормативні документи, постанови Верховного Суду 

Огляд змін до законодавства України: процесуальний статус спеціаліста у кримінальних провадженнях про кримінальні проступки з 1 липня 2020 року  

Електронна бібліотека правозахисника України. Серія: Застосування рішень Європейського суду з прав людини в українському судочинстві 

Електронна бібліотека судді України: квітень 2020 року (більше 70 книг) 

Колекція зразків клопотань про відкладення розгляду справи у зв’язку із впровадженням карантину та типові зразки заяв, які подаються до суду станом на 20 березня 2020 та оголошення ДСА України від 19 березня 2020 

І на останок щодо професійного розвитку, актуальні вакансії можна переглянути на сайті - Jooble (потрібно на тиснути, щоб перейти за посиланням).

 16 июля 2024