Оголошення

Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців для проведення психологічної, товарознавчої експертизи, досліджень на поліграфі.

Тел.: 0934767260

Перегляди: 249

Господарський суд Івано-Франківської області стягнув з ТОВ "Технорейл" на користь Івано-Франківської обласної ради в особі Управління об`єктами спільної власності територіальних громад області 20 822,94 гривні заборгованості за оренду майна. Крім того, суд розірвав договір оренди майна та прийняв рішення про звільнення товариством орендованого складського приміщення.

Суд встановив, що на підставі укладеного у вересні 2017 року договору оренди Івано-Франківська обласна рада (орендодавець) в особі начальника управління об`єктами спільної власності територіальних громад області передала ТОВ "Технорейл" (орендарю) в строкове платне користування складське приміщення загальною площею 133,9 квадратних метрів у селі Микитинці Івано-Франківської міської ради.

За змістом договору об`єкт оренди передавався орендарю з метою здійснення виробництва металопластикових вікон, дверей та конструкцій.

З квітня 2019 року по лютий 2020 року ТОВ "Технорейл" заборгувало 19 559, 79 гривень орендної плати. На вказану заборгованість позивач нарахував пеню у розмірі 1 263, 15 гривень.

Підставою для розірвання договору стало право орендодавця відмовитися від договору і вимагати повернення орендарем об`єкта оренди, якщо останній не вносить орендну плату протягом трьох місяців (умови договору).

Врахувавши порушення товариством зобов`язань щодо своєчасної та повної сплати орендної плати та обґрунтованість позовних вимог щодо розірвання договору, суд задовольнив і позовну вимогу щодо звільнення орендованого приміщення.

Частиною 1 статті 193 Господарського кодексу України передбачено, що суб`єкти господарювання та інші учасники господарських відносин повинні виконувати господарські зобов`язання належним чином відповідно до закону, інших правових актів, договору, а за відсутності конкретних вимог щодо виконання зобов`язання - відповідно до вимог, що у певних умовах звичайно ставляться.

Детальніше з текстом рішення Господарського суду Івано-Франківської області від 29.04.2020р. у справі №909/11/20 можна ознайомитись за посиланням: http://reyestr.court.gov.ua/Review/89155100

За повідомленням прес-служби суду


За інформацією Судова влада України

Додатково, Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України та гуманітарної допомоги з платіжної картки 

Традиційно, нагадуємо користувачам журналу, що науковий журнал запроваджує надання послуг «Консультація»: запит на проведення судово-психологічної експертизи за різними підставами, у тому числі відшкодування моральної шкоди завданою військовими злочинами, із застосуванням поліграфа на замовлення зацікавлених осіб, суду, правоохоронних органів згідно процесуальних кодексів. - URL: http://expertize-journal.org.ua/konsultacia Телефон для термінового дзвінка судовому експерту: +38 093 476 72 60 (Viber, Telegram, Whatsapp).

Звертаємо увагу, організація проведення професійних консультацій всім зацікавленим, здійснюється членом Президії Науково-консультативної та методичної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України, головним редактором журналу, атестованим судовим експертом психологом (поліграфологом), кандидатом психологічних наук, доцентом Назаровим Олегом Анатолійовичем. 

Офіційній Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи, судового експерта психолога (поліграфолога) Назарова О.А. (свідоцтво Міністерства юстиції України від 09.07.2020 №2035) 

Офіційний Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи із застосуванням поліграфа, тестувань на поліграфі в Україні за міжнародними стандартами (поліграф EyeDetect, розробник Converus Inc., USA)

Продаж портативного обладнання для поліграфа Mobi підлокітники Polygraph в Україні (Схвалено президентом Міжнародного співтовариства поліграфологів, ISOPE, США)

В Україні затверджена кваліфікаційна характеристика професії «Поліграфолог» та 25 жовтня 2021 року уведена сама професія «Поліграфолог» змінами № 10 до Національного класифікатора професій ДК 003:2010

Надання послуг щодо розробки та проведення групових тренінгових занять за різними напрямами судово-психологічної експертизи в сучасному судочинстві, у тому числі із застосуванням поліграфа 

Незалежній не державній професійній атестованій судово-психологічній експертизі в Україні бути: історія однієї перемоги або про можливість призначення першої недержавної професійної атестованої судово-психологічної еспертизи з 09 липня 2020 року 

Електронна бібліотека судді, адвоката, психолога, батьків: «Допит, опитування дитини в суді». Методичні рекомендації, нормативні документи, постанови Верховного Суду 

Огляд змін до законодавства України: процесуальний статус спеціаліста у кримінальних провадженнях про кримінальні проступки з 1 липня 2020 року  

Електронна бібліотека правозахисника України. Серія: Застосування рішень Європейського суду з прав людини в українському судочинстві 

Електронна бібліотека судді України: квітень 2020 року (більше 70 книг) 

Колекція зразків клопотань про відкладення розгляду справи у зв’язку із впровадженням карантину та типові зразки заяв, які подаються до суду станом на 20 березня 2020 та оголошення ДСА України від 19 березня 2020 

І на останок щодо професійного розвитку, актуальні вакансії можна переглянути на сайті - Jooble (потрібно на тиснути, щоб перейти за посиланням).