Оголошення

Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців для проведення психологічної, товарознавчої експертизи, досліджень на поліграфі.

Тел.: 0934767260

Перегляди: 325

Захисник оскаржила ухвалу слідчого судді Рівненського міського суду від 12 травня 2020 року, якою задоволено клопотання слідчого про обрання 25-річному мешканцеві Здолбунівського району П., якого органи досудового розслідування підозрюють у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого частиною першою статті 115 Кримінального кодексу України (умисне вбивство), запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою строком на 60 діб. Вважає, що її підзахисному достатньо більш м’якого запобіжного заходу, не пов’язаного з триманням під вартою.

Скривавлене тіло жінки з перерізаним горлом виявили правоохоронці у квартирі покійної 10 травня. Повідомив їх про це мешканець Здолбунівського району П., який буцімто приїхав до неї в гості, а вона вже була мертвою. Органи досудового розслідування запідозрили чоловіка у вчиненні особливо тяжкого злочину, оскільки з’ясували, що знайомі вони кілька місяців і приїхав він до жінки в гості ще напередодні — 9 травня. Знайомці частувалися спиртними напоями, після чого між ними виникла сварка, під час якої чоловік нібито схопив кухонного ножа та перерізав опонентці горло. Після цього пішов гуляти містом, а вже наступного дня повідомив про насильницьку смерть жінки в поліцію.

Підозрюваного затримали, повідомивши йому про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого частиною першою статті 115 Кримінального кодексу України, санкція статті якої передбачає покарання від 7 до 15 років позбавлення волі.

12 травня у місцевому суді підозрюваному П. обрали запобіжний захід — тримання під вартою впродовж 60 діб.

Не погодившись із рішенням суду першої інстанції, захисник підозрюваного оскаржила його в апеляційному порядку. Просила суд змінити її підзахисному запобіжний захід із тримання під вартою на цілодобовий домашній арешт, якого буде цілком достатньо для уникнення ризиків, які, на думку захисника, є необґрунтованими. Повідомила, що громадянин П. ні до адміністративної, ні до кримінальної відповідальності не притягувався, а до поліції із зізнаннями про вчинення злочину прийшов добровільно.

Це твердження спростував прокурор та зауважив, що підозрюваного доставили до відділку поліції та спершу він заперечував причетність до вчинення кримінального правопорушення. Державний обвинувач також повідомив суду, що вже допитано ряд свідків та проведено слідчий експеримент у цьому кримінальному провадженні, заперечував проти задоволення апеляційної скарги захисника підозрюваного.

Рівненський апеляційний суд у складі колегії суддів судової палати з розгляду кримінальних справ ухвалу слідчого судді Рівненського міського суду від 12 травня 2020 року залишив без змін, апеляційну скаргу захисника підозрюваного — без задоволення.

Підозрюваний у вчиненні умисного вбивства рівнянки під вартою перебуватиме до 8 липня 2020 року.

За повідомленням прес-служби суду


За інформацією Судова влада України

Додатково, Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України та гуманітарної допомоги з платіжної картки 

Традиційно, нагадуємо користувачам журналу, що науковий журнал запроваджив надання послуг «Консультація»: запит на проведення судово-психологічної експертизи за різними підставами, у тому числі відшкодування моральної шкоди завданою військовими злочинами, із застосуванням поліграфа на замовлення зацікавлених осіб, суду, правоохоронних органів згідно процесуальних кодексів. - URL: http://expertize-journal.org.ua/konsultacia Телефон для термінового дзвінка судовому експерту: +38 093 476 72 60 (Viber, Telegram, Whatsapp).

Звертаємо увагу, організація проведення професійних консультацій всім зацікавленим, здійснюється членом Президії Науково-консультативної та методичної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України, головним редактором журналу, атестованим судовим експертом психологом (поліграфологом), кандидатом психологічних наук, доцентом Назаровим Олегом Анатолійовичем. 

Офіційній Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи, судового експерта психолога (поліграфолога) Назарова О.А. (свідоцтво Міністерства юстиції України від 09.07.2020 №2035) 

Офіційний Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи із застосуванням поліграфа, тестувань на поліграфі в Україні за міжнародними стандартами (поліграф EyeDetect, розробник Converus Inc., USA)

Продаж портативного обладнання для поліграфа Mobi підлокітники Polygraph в Україні (Схвалено президентом Міжнародного співтовариства поліграфологів, ISOPE, США)

В Україні затверджена кваліфікаційна характеристика професії «Поліграфолог» та 25 жовтня 2021 року уведена сама професія «Поліграфолог» змінами № 10 до Національного класифікатора професій ДК 003:2010

Надання послуг щодо розробки та проведення групових тренінгових занять за різними напрямами судово-психологічної експертизи в сучасному судочинстві, у тому числі із застосуванням поліграфа 

Незалежній не державній професійній атестованій судово-психологічній експертизі в Україні бути: історія однієї перемоги або про можливість призначення першої недержавної професійної атестованої судово-психологічної еспертизи з 09 липня 2020 року 

Електронна бібліотека судді, адвоката, психолога, батьків: «Допит, опитування дитини в суді». Методичні рекомендації, нормативні документи, постанови Верховного Суду 

Огляд змін до законодавства України: процесуальний статус спеціаліста у кримінальних провадженнях про кримінальні проступки з 1 липня 2020 року  

Електронна бібліотека правозахисника України. Серія: Застосування рішень Європейського суду з прав людини в українському судочинстві 

Електронна бібліотека судді України: квітень 2020 року (більше 70 книг) 

Колекція зразків клопотань про відкладення розгляду справи у зв’язку із впровадженням карантину та типові зразки заяв, які подаються до суду станом на 20 березня 2020 та оголошення ДСА України від 19 березня 2020 

І на останок щодо професійного розвитку, актуальні вакансії можна переглянути на сайті - Jooble (потрібно на тиснути, щоб перейти за посиланням).