Оголошення

Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців для проведення психологічної, товарознавчої експертизи, досліджень на поліграфі.

Тел.: 0934767260

Перегляди: 241

Миколаївський апеляційний суд розглянув апеляційну скаргу чоловіка на постанову Первомайського міськрайонного суду, за якою його визнано винним у порушенні правил щодо карантину людей (стаття 44-3КУпАП). Суд стягнув з нього 17 000 гривень штрафу.

Як встановив суд першої інстанції чоловік перебував на порозі Первомайського міськрайонного суду у громадському місці без захисної маски, а також без респіратора, що являється засобами індивідуального захисту, чим порушив Постанову Кабінету Міністрів України №211 від 11 березня 2020 року. Працівниками поліції чоловікові була надана індивідуальна захисна маска, яку він відмовився одягати. Суду чоловік пояснив, що йому відомо про встановлення карантину на території України, однак він вважає, що епідемії в країні немає, надзвичайний стан не введений.

Не погодившись із зазначеним рішенням суду чоловік просив постанову судді місцевого суду скасувати як таку, що не відповідає Конституції України та Законам України. На його думку, постанова прийнята з порушення норм матеріального та процесуального права.

За результатами розгляду справи Миколаївським апеляційним судом ухвалено постанову, якою апеляційну скаргу чоловіка задоволено частково. Постанову Первомайського міськрайонного суду Миколаївської області - скасовано. Чоловіка звільнено від адміністративної відповідальності за вчинення адміністративного правопорушення, передбаченого статтею 44-3 КУпАП, за малозначністю, обмежившись усним зауваженням.

При прийнятті рішення апеляційний суд врахував те, що чоловік раніше до адміністративної відповідальності не притягувався, порушив умови карантину вперше, а поведінка чоловіка викликана його громадською позицією. Крім того, відсутні шкідливі наслідки для інших осіб.

Апеляційний суд дійшов до висновку, що чоловіка слід звільнити від адміністративної відповідальності на підстав статті 22 КУпАП за малозначністю вчиненого ним адміністративного правопорушення, обмежившись усним зауваженням, чого буде достатньо для забезпечення виховного впливу та запобігання вчиненню нових правопорушень.

Із повним текстом постанови можна ознайомитися у Єдиному державному реєстрі судових рішень за номером справи - 484/1187/20.

За повідомленням прес-служби суду


За інформацією Судова влада України

Додатково, Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України та гуманітарної допомоги з платіжної картки 

Традиційно, нагадуємо користувачам журналу, що науковий журнал запроваджує надання послуг «Консультація»: запит на проведення судово-психологічної експертизи за різними підставами, у тому числі відшкодування моральної шкоди завданою військовими злочинами, із застосуванням поліграфа на замовлення зацікавлених осіб, суду, правоохоронних органів згідно процесуальних кодексів. - URL: http://expertize-journal.org.ua/konsultacia Телефон для термінового дзвінка судовому експерту: +38 093 476 72 60 (Viber, Telegram, Whatsapp).

Звертаємо увагу, організація проведення професійних консультацій всім зацікавленим, здійснюється членом Президії Науково-консультативної та методичної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України, головним редактором журналу, атестованим судовим експертом психологом (поліграфологом), кандидатом психологічних наук, доцентом Назаровим Олегом Анатолійовичем. 

Офіційній Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи, судового експерта психолога (поліграфолога) Назарова О.А. (свідоцтво Міністерства юстиції України від 09.07.2020 №2035) 

Офіційний Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи із застосуванням поліграфа, тестувань на поліграфі в Україні за міжнародними стандартами (поліграф EyeDetect, розробник Converus Inc., USA)

Продаж портативного обладнання для поліграфа Mobi підлокітники Polygraph в Україні (Схвалено президентом Міжнародного співтовариства поліграфологів, ISOPE, США)

В Україні затверджена кваліфікаційна характеристика професії «Поліграфолог» та 25 жовтня 2021 року уведена сама професія «Поліграфолог» змінами № 10 до Національного класифікатора професій ДК 003:2010

Надання послуг щодо розробки та проведення групових тренінгових занять за різними напрямами судово-психологічної експертизи в сучасному судочинстві, у тому числі із застосуванням поліграфа 

Незалежній не державній професійній атестованій судово-психологічній експертизі в Україні бути: історія однієї перемоги або про можливість призначення першої недержавної професійної атестованої судово-психологічної еспертизи з 09 липня 2020 року 

Електронна бібліотека судді, адвоката, психолога, батьків: «Допит, опитування дитини в суді». Методичні рекомендації, нормативні документи, постанови Верховного Суду 

Огляд змін до законодавства України: процесуальний статус спеціаліста у кримінальних провадженнях про кримінальні проступки з 1 липня 2020 року  

Електронна бібліотека правозахисника України. Серія: Застосування рішень Європейського суду з прав людини в українському судочинстві 

Електронна бібліотека судді України: квітень 2020 року (більше 70 книг) 

Колекція зразків клопотань про відкладення розгляду справи у зв’язку із впровадженням карантину та типові зразки заяв, які подаються до суду станом на 20 березня 2020 та оголошення ДСА України від 19 березня 2020 

І на останок щодо професійного розвитку, актуальні вакансії можна переглянути на сайті - Jooble (потрібно на тиснути, щоб перейти за посиланням).

 12 августа 2022