Оголошення

Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців для проведення психологічної, товарознавчої експертизи, досліджень на поліграфі.

Тел.: 0934767260

Перегляди: 375

Вища рада правосуддя разом з Консультативною місією Європейського Союзу в Україні провели круглий стіл «Особливості роботи суду в період пандемії: організаційні заходи та питання санітарно-епідеміологічної безпеки». Його учасники обговорили поточний стан діяльності судів у період пандемії та вдосконалення рекомендацій для судових установ з урахуванням зауважень усіх зацікавлених сторін.

«Чи могли ми уявити рік тому, що світ настільки зміниться? Всі були впевнені, що ситуація з поширенням епідемії тимчасова, і очікували швидкого повернення до нормального ритму життя, – зазначив у своєму вітальному слові Маркус Ролофс, радник з питань верховенства права КМЄС. – Але, на жаль, реальність така, що світла в кінці тунелю не видно. І поки немає жодних ліків і вакцин, ми маємо адаптуватися і навчитися здійснювати правосуддя у таких умовах. До того ж заходи, що вживаються для забезпечення безпеки працівників та відвідувачів суду, мають бути зрозумілими для всіх учасників судового процесу».

Своєю чергою, Голова Вищої ради правосуддя Андрій Овсієнко, звертаючись до учасників круглого столу, наголосив на важливості проведення такого заходу саме зараз. «Розуміння того, що тривалість періоду карантинних обмежень нам невідома, зумовлює потребу у виробленні максимально ефективних і чітких рекомендацій, які регламентують роботу судових установ. І розроблені вони мають бути таким чином, аби в цей непростий період доступ до правосуддя був гарантований і максимально забезпечений».

Окрім членів ВРП та представників КМЄС, у заході, який відбувся в режимі відеоконференцзв’язу, взяли участь Голова Ради суддів України, представники Верховного Суду, Державної судової адміністрації України, Національної школи суддів України, Служби судової охорони, Національної асоціації адвокатів України, Міністерства охорони здоров’я України, Всесвітньої організації охорони здоров’я, міжнародні експерти.

Учасники заходу обмінялися досвідом щодо заходів запобігання поширенню коронавірусної інфекції та проблемами, які постали перед судовими установами у зв’язку із вжиттям таких заходів.

Підсумовуючи дискусію, Голова ВРП зауважив, що цей захід – лише початок, і такий формат обміну інформацією, конструктивного діалогу та співпраці між усіма стейкхолдерами допоможе розробити максимально ефективні рекомендації для налагодження роботи судів та інших установ системи правосуддя під час карантинних обмежень. «Робота судів під час карантину має відбуватися так, щоб в умовах неухильного дотримання закону були захищені не лише права, а і здоров’я всіх учасників процесу», – резюмував Андрій Овсієнко.

Вища рада правосуддя


За інформацією Судова влада України

Додатково, Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України та гуманітарної допомоги з платіжної картки 

Традиційно, нагадуємо користувачам журналу, що науковий журнал запроваджив надання послуг «Консультація»: запит на проведення судово-психологічної експертизи за різними підставами, у тому числі відшкодування моральної шкоди завданою військовими злочинами, із застосуванням поліграфа на замовлення зацікавлених осіб, суду, правоохоронних органів згідно процесуальних кодексів. - URL: http://expertize-journal.org.ua/konsultacia Телефон для термінового дзвінка судовому експерту: +38 093 476 72 60 (Viber, Telegram, Whatsapp).

Звертаємо увагу, організація проведення професійних консультацій всім зацікавленим, здійснюється членом Президії Науково-консультативної та методичної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України, головним редактором журналу, атестованим судовим експертом психологом (поліграфологом), кандидатом психологічних наук, доцентом Назаровим Олегом Анатолійовичем. 

В 2023 року виповнилося 10 років викладання головного редактора журналу Назарова Олега Анатолійовича для суддів, помічників суддів, секретарів та працівників апарату судів, які підвищували свою кваліфікацію в Національній школі суддів України протягом 2013-2023 років. З цієї нагоди Назаров О.А. був відмічений Почесною грамотою Національної школи суддів України за підготовку високваліфікованих кадрів для системи правосуддя. Багато проведено було підготовлених корисних та цікавих тем в галузі судової експертизи, судово-психологічної експертизи, основ психології та застосування поліграфа, опитування дитини. В тому числі багато тем було напрацьовано для адвокатської аудиторії (справи щодо відшкодування моральної шкоди, визначення місця мешкання дитини, угоди з вадами волі, застосування поліграфа тощо). Для замовляння вебінару, тренінгу спеціальної тематики в галузі судової експертизи звертайтесь за телефонами редакції журналу: +38093 476 72 60. 

Офіційній Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи, судового експерта психолога (поліграфолога) Назарова О.А. (свідоцтво Міністерства юстиції України від 09.07.2020 №2035) 

Офіційний Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи із застосуванням поліграфа, тестувань на поліграфі в Україні за міжнародними стандартами (поліграф EyeDetect, розробник Converus Inc., USA)

Продаж портативного обладнання для поліграфа Mobi підлокітники Polygraph в Україні (Схвалено президентом Міжнародного співтовариства поліграфологів, ISOPE, США)

В Україні затверджена кваліфікаційна характеристика професії «Поліграфолог» та 25 жовтня 2021 року уведена сама професія «Поліграфолог» змінами № 10 до Національного класифікатора професій ДК 003:2010

Надання послуг щодо розробки та проведення групових тренінгових занять за різними напрямами судово-психологічної експертизи в сучасному судочинстві, у тому числі із застосуванням поліграфа 

Незалежній не державній професійній атестованій судово-психологічній експертизі в Україні бути: історія однієї перемоги або про можливість призначення першої недержавної професійної атестованої судово-психологічної еспертизи з 09 липня 2020 року 

Електронна бібліотека судді, адвоката, психолога, батьків: «Допит, опитування дитини в суді». Методичні рекомендації, нормативні документи, постанови Верховного Суду 

Огляд змін до законодавства України: процесуальний статус спеціаліста у кримінальних провадженнях про кримінальні проступки з 1 липня 2020 року  

Електронна бібліотека правозахисника України. Серія: Застосування рішень Європейського суду з прав людини в українському судочинстві 

Електронна бібліотека судді України: квітень 2020 року (більше 70 книг) 

Колекція зразків клопотань про відкладення розгляду справи у зв’язку із впровадженням карантину та типові зразки заяв, які подаються до суду станом на 20 березня 2020 та оголошення ДСА України від 19 березня 2020 

І на останок щодо професійного розвитку, актуальні вакансії можна переглянути на сайті - Jooble (потрібно на тиснути, щоб перейти за посиланням).