Оголошення

Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців для проведення психологічної, товарознавчої експертизи, досліджень на поліграфі.

Тел.: 0934767260

Перегляди: 316

11 серпня в Оратівському районному суді Вінницької області відбулася урочиста нарада з нагоди відновлення процесуальної діяльності зі здійснення правосуддя Оратівським районним судом Вінницької області

Участь у заході взяли голова Сьомого апеляційного адміністративного суду Кузьмишин Віталій Миколайович, голова Вінницького апеляційного суду Медвецький Сергій Костянтинович, начальник Територіального управління ДСА України в Вінницькій області Білик Василь Вікторович, голова Вінницького окружного адміністративного суду Вільчинський Олександр Ванадійович, суддя Оратівського районного суду Вінницької області Слісарчук Олександр Миколайович, голова Іллінецького районного суду Вінницької області Олексієнко Олександр Юрійович, голова Погребищенського районного суду Вінницької області Бойко Антон Віталійович, голова Оратівської районної ради Лошак Галина Василівна, голова Оратівської селищної ради Барський Ігор Іванович, голова Оратівської районної Державної адміністрації Чугункін Олег Павлович, В. о. начальника Оратівського відділення Гайсинського ВП ГУ НП у Вінницькій області Гецко Віталій Дмитрович, начальник Оратівської місцевої прокуратури Максимишен Олександр Вікторович.

З привітальними словами виступив голова Оратівського районного суду Климчук Сергій Васильович, який привітав усіх зі знаковою подією в районі та області, побажав плідної праці новопризначеним суддям та колективу суду, запевнив, що суддівський корпус докладе максимум зусиль для відновлення правосуддя та довіри громадян до судової гілки влади.

Голова Сьомого апеляційного адміністративного суду Кузьмишин Віталій Миколайович привітав суддів з призначенням, побажав наснаги в роботі, невичерпної енергії, професійних успіхів та нових визначальних ідей в утвердженні незалежної судової влади в Україні!

Також привітав новопризначених суддів і голова Вінницького апеляційного суду Медвецький Сергій Костянтинович. Голова Вінницького окружного адміністративного суду Вільчинський Олександр Ванадійович побажав щоб професійні зусилля були винагороджені повагою і довірою громадян, сприяли утвердженню засад законності, справедливості у суспільстві та державі!

Начальник Територіального управління ДСА України в Вінницькій області Білик Василь Вікторович представив новопризначених суддів Іллінецького районного суду Вінницької області Балтак Дмитра Олеговича та суддю Погребищенського районного суду Сич Сергія Михайловича, привітав суддів з призначенням та відновленням правосуддя в Оратівському районі, побажав невичерпної енергії в роботі, відданості справі та наполегливості.

Оратівський районний суд Вінницької області


За інформацією Судова влада України

Додатково, Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України та гуманітарної допомоги з платіжної картки 

Традиційно, нагадуємо користувачам журналу, що науковий журнал запроваджив надання послуг «Консультація»: запит на проведення судово-психологічної експертизи за різними підставами, у тому числі відшкодування моральної шкоди завданою військовими злочинами, із застосуванням поліграфа на замовлення зацікавлених осіб, суду, правоохоронних органів згідно процесуальних кодексів. - URL: http://expertize-journal.org.ua/konsultacia Телефон для термінового дзвінка судовому експерту: +38 093 476 72 60 (Viber, Telegram, Whatsapp).

Звертаємо увагу, організація проведення професійних консультацій всім зацікавленим, здійснюється членом Президії Науково-консультативної та методичної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України, головним редактором журналу, атестованим судовим експертом психологом (поліграфологом), кандидатом психологічних наук, доцентом Назаровим Олегом Анатолійовичем. 

В 2023 року виповнилося 10 років викладання головного редактора журналу Назарова Олега Анатолійовича для суддів, помічників суддів, секретарів та працівників апарату судів, які підвищували свою кваліфікацію в Національній школі суддів України протягом 2013-2023 років. З цієї нагоди Назаров О.А. був відмічений Почесною грамотою Національної школи суддів України за підготовку високваліфікованих кадрів для системи правосуддя. Багато проведено було підготовлених корисних та цікавих тем в галузі судової експертизи, судово-психологічної експертизи, основ психології та застосування поліграфа, опитування дитини. В тому числі багато тем було напрацьовано для адвокатської аудиторії (справи щодо відшкодування моральної шкоди, визначення місця мешкання дитини, угоди з вадами волі, застосування поліграфа тощо). Для замовляння вебінару, тренінгу спеціальної тематики в галузі судової експертизи звертайтесь за телефонами редакції журналу: +38093 476 72 60. 

Офіційній Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи, судового експерта психолога (поліграфолога) Назарова О.А. (свідоцтво Міністерства юстиції України від 09.07.2020 №2035) 

Офіційний Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи із застосуванням поліграфа, тестувань на поліграфі в Україні за міжнародними стандартами (поліграф EyeDetect, розробник Converus Inc., USA)

Продаж портативного обладнання для поліграфа Mobi підлокітники Polygraph в Україні (Схвалено президентом Міжнародного співтовариства поліграфологів, ISOPE, США)

В Україні затверджена кваліфікаційна характеристика професії «Поліграфолог» та 25 жовтня 2021 року уведена сама професія «Поліграфолог» змінами № 10 до Національного класифікатора професій ДК 003:2010

Надання послуг щодо розробки та проведення групових тренінгових занять за різними напрямами судово-психологічної експертизи в сучасному судочинстві, у тому числі із застосуванням поліграфа 

Незалежній не державній професійній атестованій судово-психологічній експертизі в Україні бути: історія однієї перемоги або про можливість призначення першої недержавної професійної атестованої судово-психологічної еспертизи з 09 липня 2020 року 

Електронна бібліотека судді, адвоката, психолога, батьків: «Допит, опитування дитини в суді». Методичні рекомендації, нормативні документи, постанови Верховного Суду 

Огляд змін до законодавства України: процесуальний статус спеціаліста у кримінальних провадженнях про кримінальні проступки з 1 липня 2020 року  

Електронна бібліотека правозахисника України. Серія: Застосування рішень Європейського суду з прав людини в українському судочинстві 

Електронна бібліотека судді України: квітень 2020 року (більше 70 книг) 

Колекція зразків клопотань про відкладення розгляду справи у зв’язку із впровадженням карантину та типові зразки заяв, які подаються до суду станом на 20 березня 2020 та оголошення ДСА України від 19 березня 2020 

І на останок щодо професійного розвитку, актуальні вакансії можна переглянути на сайті - Jooble (потрібно на тиснути, щоб перейти за посиланням).

 20 июня 2024

Новини