Оголошення

Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців для проведення психологічної, товарознавчої експертизи, досліджень на поліграфі.

Тел.: 0934767260

Перегляди: 289

Протягом перших семи місяців 2020 року до Вищої ради правосуддя надійшло на 6% більше скарг щодо дисциплінарного проступку судді, ніж за аналогічний період 2019 року.

Такі дані наведені в інформаційно-аналітичній довідці про результати роботи Вищої ради правосуддя та Дисциплінарних палат Вищої ради правосуддя за січень – липень 2020 року.

Упродовж цього періоду Дисциплінарні палати та члени ВРП повністю завершили розгляд 8738 дисциплінарних скарг, включно з тими, що надійшли у попередні роки. У 2019 року за такий самий період було розглянуто 8629 скарг.

За результатами розгляду дисциплінарних скарг Дисциплінарні палати ухвалили 1191 рішення, з яких:

134 рішення про повернення дисциплінарних скарг ухвалами Дисциплінарних палат (за аналогічний період 2019 року – 83);

619 рішень про відмову у відкритті дисциплінарних справ або залишення заяви без розгляду (за аналогічний період 2019 року – 399);

303 рішення про відкриття дисциплінарної справи (за аналогічний період 2019 року – 156);

75 рішень про притягнення суддів до дисциплінарної відповідальності (за аналогічний період 2019 року – 100);

60 рішень про відмову в притягненні суддів до дисциплінарної відповідальності та закриття дисциплінарного провадження (за аналогічний період у 2019 році – 100).

Усього за перші сім місяців 2020 року Дисциплінарні палати ВРП прийняли 75 рішень про притягнення до дисциплінарної відповідальності 80 суддів. За результатами розгляду дисциплінарних справ до суддів застосовані такі види дисциплінарних стягнень:

попередження – щодо 39 суддів;

догана з позбавленням права на отримання доплат до посадового окладу судді протягом одного місяця – щодо 18 суддів;

сувора догана з позбавленням права на отримання доплат до посадового окладу судді протягом трьох місяців – щодо 12 суддів;

подання про тимчасове відсторонення від здійснення правосуддя – щодо 4 суддів;

подання про звільнення – щодо 7 суддів.

Підстави притягнення судді до дисциплінарної відповідальності передбачені частиною першою статті 106 Закону України «Про судоустрій і статус суддів».

Також члени Вищої ради правосуддя одноособово постановили 4098 ухвал про залишення дисциплінарних скарг без розгляду та повернення їх скаржникам (для порівняння протягом січня – липня 2019 року було постановлено 5103 таких ухвал).


За інформацією Судова влада України

Додатково, Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України та гуманітарної допомоги з платіжної картки 

Традиційно, нагадуємо користувачам журналу, що науковий журнал запроваджив надання послуг «Консультація»: запит на проведення судово-психологічної експертизи за різними підставами, у тому числі відшкодування моральної шкоди завданою військовими злочинами, із застосуванням поліграфа на замовлення зацікавлених осіб, суду, правоохоронних органів згідно процесуальних кодексів. - URL: http://expertize-journal.org.ua/konsultacia Телефон для термінового дзвінка судовому експерту: +38 093 476 72 60 (Viber, Telegram, Whatsapp).

Звертаємо увагу, організація проведення професійних консультацій всім зацікавленим, здійснюється членом Президії Науково-консультативної та методичної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України, головним редактором журналу, атестованим судовим експертом психологом (поліграфологом), кандидатом психологічних наук, доцентом Назаровим Олегом Анатолійовичем. 

Офіційній Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи, судового експерта психолога (поліграфолога) Назарова О.А. (свідоцтво Міністерства юстиції України від 09.07.2020 №2035) 

Офіційний Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи із застосуванням поліграфа, тестувань на поліграфі в Україні за міжнародними стандартами (поліграф EyeDetect, розробник Converus Inc., USA)

Продаж портативного обладнання для поліграфа Mobi підлокітники Polygraph в Україні (Схвалено президентом Міжнародного співтовариства поліграфологів, ISOPE, США)

В Україні затверджена кваліфікаційна характеристика професії «Поліграфолог» та 25 жовтня 2021 року уведена сама професія «Поліграфолог» змінами № 10 до Національного класифікатора професій ДК 003:2010

Надання послуг щодо розробки та проведення групових тренінгових занять за різними напрямами судово-психологічної експертизи в сучасному судочинстві, у тому числі із застосуванням поліграфа 

Незалежній не державній професійній атестованій судово-психологічній експертизі в Україні бути: історія однієї перемоги або про можливість призначення першої недержавної професійної атестованої судово-психологічної еспертизи з 09 липня 2020 року 

Електронна бібліотека судді, адвоката, психолога, батьків: «Допит, опитування дитини в суді». Методичні рекомендації, нормативні документи, постанови Верховного Суду 

Огляд змін до законодавства України: процесуальний статус спеціаліста у кримінальних провадженнях про кримінальні проступки з 1 липня 2020 року  

Електронна бібліотека правозахисника України. Серія: Застосування рішень Європейського суду з прав людини в українському судочинстві 

Електронна бібліотека судді України: квітень 2020 року (більше 70 книг) 

Колекція зразків клопотань про відкладення розгляду справи у зв’язку із впровадженням карантину та типові зразки заяв, які подаються до суду станом на 20 березня 2020 та оголошення ДСА України від 19 березня 2020 

І на останок щодо професійного розвитку, актуальні вакансії можна переглянути на сайті - Jooble (потрібно на тиснути, щоб перейти за посиланням).