Оголошення

Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців для проведення психологічної, товарознавчої експертизи, досліджень на поліграфі.

Тел.: 0934767260

Перегляди: 288

За результатами звітного періоду Територіальним управлінням ДСА України в Кіровоградській області проаналізовано стан надходження справ до місцевих загальних судів Кіровоградської області у першому півріччі 2020 року.

За перше півріччя 2020 року на розгляд до місцевих загальних судів надійшло 26 999 справ та матеріалів, що на 22,13% менше ніж за аналогічний період 2019 року – 34675 справ і матеріалів.

Зокрема, на 42,80% зменшилось надходження справ і матеріалів кримінального судочинства, на 17,47 % зменшилось надходження справ і матеріалів цивільного судочинства, на 8,33 % збільшилось надходження справ і матеріалів адміністративного судочинства ніж у I півріччі 2019 року.

Значно зменшилось надходження клопотань, скарг, заяв під час досудового розслідування (слідчі судді). Так, за I півріччя 2020 року на розгляд до місцевих загальних судів Кіровоградської області надійшло 5 286 таких матеріали, що на 52,66 % менше у порівнянні з показником за аналогічний період 2019 року – 11 167 матеріалів.

Зменшилось надходження позовних заяв цивільного судочинства (5626 заяв) на 18,15 %. Надходження заяв окремого провадження зменшилось на 17,44 %. На 24,57% зменшилось надходження клопотань, заяв, подань у порядку виконання судових рішень та рішень інших органів (посадових осіб).

Спостерігається однакове надходження кримінальних проваджень – 1617 – І півріччя 2020 порівнюючи із показниками звіту за перше півріччя 2019 року -1632.

На 7,79% більше надійшло справ про адміністративні правопорушення – 8198.

Попри зменшення надходження справ та матеріалів, яке було зумовлено карантинними заходами, навантаження на суддів залишається значним.

Станом на 18 серпня 2020 року штатна чисельність суддів місцевих загальних судів Кіровоградської області становить 135 одиниць, фактично працює 98 суддів та залишається 37 вакантних посад суддів місцевих загальних судів.


За інформацією Судова влада України

Додатково, Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України та гуманітарної допомоги з платіжної картки 

Традиційно, нагадуємо користувачам журналу, що науковий журнал запроваджив надання послуг «Консультація»: запит на проведення судово-психологічної експертизи за різними підставами, у тому числі відшкодування моральної шкоди завданою військовими злочинами, із застосуванням поліграфа на замовлення зацікавлених осіб, суду, правоохоронних органів згідно процесуальних кодексів. - URL: http://expertize-journal.org.ua/konsultacia Телефон для термінового дзвінка судовому експерту: +38 093 476 72 60 (Viber, Telegram, Whatsapp).

Звертаємо увагу, організація проведення професійних консультацій всім зацікавленим, здійснюється членом Президії Науково-консультативної та методичної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України, головним редактором журналу, атестованим судовим експертом психологом (поліграфологом), кандидатом психологічних наук, доцентом Назаровим Олегом Анатолійовичем. 

В 2023 року виповнилося 10 років викладання головного редактора журналу Назарова Олега Анатолійовича для суддів, помічників суддів, секретарів та працівників апарату судів, які підвищували свою кваліфікацію в Національній школі суддів України протягом 2013-2023 років. З цієї нагоди Назаров О.А. був відмічений Почесною грамотою Національної школи суддів України за підготовку високваліфікованих кадрів для системи правосуддя. Багато проведено було підготовлених корисних та цікавих тем в галузі судової експертизи, судово-психологічної експертизи, основ психології та застосування поліграфа, опитування дитини. В тому числі багато тем було напрацьовано для адвокатської аудиторії (справи щодо відшкодування моральної шкоди, визначення місця мешкання дитини, угоди з вадами волі, застосування поліграфа тощо). Для замовляння вебінару, тренінгу спеціальної тематики в галузі судової експертизи звертайтесь за телефонами редакції журналу: +38093 476 72 60. 

Офіційній Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи, судового експерта психолога (поліграфолога) Назарова О.А. (свідоцтво Міністерства юстиції України від 09.07.2020 №2035) 

Офіційний Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи із застосуванням поліграфа, тестувань на поліграфі в Україні за міжнародними стандартами (поліграф EyeDetect, розробник Converus Inc., USA)

Продаж портативного обладнання для поліграфа Mobi підлокітники Polygraph в Україні (Схвалено президентом Міжнародного співтовариства поліграфологів, ISOPE, США)

В Україні затверджена кваліфікаційна характеристика професії «Поліграфолог» та 25 жовтня 2021 року уведена сама професія «Поліграфолог» змінами № 10 до Національного класифікатора професій ДК 003:2010

Надання послуг щодо розробки та проведення групових тренінгових занять за різними напрямами судово-психологічної експертизи в сучасному судочинстві, у тому числі із застосуванням поліграфа 

Незалежній не державній професійній атестованій судово-психологічній експертизі в Україні бути: історія однієї перемоги або про можливість призначення першої недержавної професійної атестованої судово-психологічної еспертизи з 09 липня 2020 року 

Електронна бібліотека судді, адвоката, психолога, батьків: «Допит, опитування дитини в суді». Методичні рекомендації, нормативні документи, постанови Верховного Суду 

Огляд змін до законодавства України: процесуальний статус спеціаліста у кримінальних провадженнях про кримінальні проступки з 1 липня 2020 року  

Електронна бібліотека правозахисника України. Серія: Застосування рішень Європейського суду з прав людини в українському судочинстві 

Електронна бібліотека судді України: квітень 2020 року (більше 70 книг) 

Колекція зразків клопотань про відкладення розгляду справи у зв’язку із впровадженням карантину та типові зразки заяв, які подаються до суду станом на 20 березня 2020 та оголошення ДСА України від 19 березня 2020 

І на останок щодо професійного розвитку, актуальні вакансії можна переглянути на сайті - Jooble (потрібно на тиснути, щоб перейти за посиланням).