Оголошення

Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців для проведення психологічної, товарознавчої експертизи, досліджень на поліграфі.

Тел.: 0934767260

Перегляди: 123

27 квітня 2020 року Вища рада правосуддя розпочала розгляд матеріалів щодо внесення Президентові України подань про призначення кандидатів на посади суддів до місцевих загальних судів. Кандидати на посади суддів беруть участь у засіданні Ради у режимі відеоконференцзв’язку.

Таке рішення прийнято з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

Вища рада правосуддя планує розглянути загалом 467 рекомендацій кандидатів на посади суддів із відборів 2012, 2013, 2017 років, які претендують на зайняття вакантних посад суддів у місцевих загальних судах.

До проекту порядку денного кожного засідання Вищої ради правосуддя, що відбудуться 27–29 квітня 2020 року, внесено питання про розгляд матеріалів стосовно 20 кандидатів на посади суддів, тобто протягом трьох днів заплановано розгляд рекомендацій загалом стосовно 60 кандидатів.

За результатами розгляду рекомендацій Вища рада правосуддя внесе Президентові України 20 подань про призначення кандидатів на посади суддів місцевих загальних суддів, вісім з яких – стосовно кандидатів на зайняття посад суддів у судах, які на сьогодні не здійснюють правосуддя через відсутність суддів у штаті суду або відсутність у суддів повноважень щодо здійснення правосуддя.

Зокрема, після призначення кандидатів на посаду судді відновлять свою роботу Тростянецький районний суд Вінницької області, Володарсько-Волинський районний суд Житомирської області, Жидачівський районний суд Львівської області, Решетилівський районний суд Полтавської області, Радивилівський районний суд Рівненської області, Яремчанський міський суд Івано-Франківської області, Оратівський районний суд Вінницької області та Турківський районний суд Львівської області.

За результатами розгляду матеріалів Вища рада правосуддя вирішила внести Президентові України подання про призначення:

КЛИМЧУКА Сергія Васильовича – на посаду судді Оратівського районного суду Вінницької області;

СІЛЬМАН Аліни Олександрівни – на посаду судді Радивилівського районного суду Рівненської області;

КИРИЛЕНКА Олега Олександровича – на посаду судді Радомишльського районного суду Житомирської області;

ЛАГОДИ Анатолія Анатолійовича – на посаду судді Заводського районного суду міста Миколаєва;

ЗАБЄЛІНОЇ Оксани Леонідівни – на посаду судді Заводського районного суду міста Дніпродзержинська Дніпропетровської області;

РАВЛІНКА Романа Григоровича – на посаду судді Жидачівського районного суду Львівської області;

ЗИЗИЧ Вікторії Вікторівни – на посаду судді Великоберезнянського районного суду Закарпатської області;

ЗІНЕНКА Юрія Володимировича – на посаду судді Решетилівського районного суду Полтавської області;

КШИК Оксани Ігорівни – на посаду судді Турківського районного суду Львівської області;

ВЛАСОВОЇ Юлії Юріївни – на посаду судді Червонозаводського районного суду міста Харкова;

ВЕРЗУН Оксани Петрівни – на посаду судді Рокитнівського районного суду Рівненської області;

БОЄВА Євгена Сергійовича – на посаду судді Шевченківського районного суду міста Запоріжжя;

ЗБАРАЖСЬКОГО Артема Миколайовича – на посаду судді Володарсько-Волинського районного суду Житомирської області;

ВАВРІЙЧУК Тетяни Любомирівни – на посаду судді Яремчанського міського суду Івано-Франківської області;

ОСТАП’ЮК Марії Василівни – на посаду судді Яремчанського міського суду Івано-Франківської області;

НАТАЛЬЧУК Олени Анатоліївни – на посаду судді Тростянецького районного суду Вінницької області;

ПАВЛІВА Андрія Івановича – на посаду судді Жидачівського районного суду Львівської області;

СЛИВКИ Святослава Ігоровича – на посаду судді Жидачівського районного суду Львівської області;

МУДРАК Анни Михайлівни – на посаду судді Тростянецького районного суду Вінницької області;

ТРОЦЮК Валентини Олександрівни – на посаду судді Радивилівського районного суду Рівненської області.

Онлайн-трансляція засідання за посиланням https://bit.ly/2y20v7Q

Переглянути фотогалерею

Прес-центр судової влади України

За інформацією Судова Влада України

Додатково, Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України та гуманітарної допомоги з платіжної картки 

Традиційно, нагадуємо користувачам журналу, що науковий журнал запроваджує надання послуг «Консультація»: запит на проведення судово-психологічної експертизи за різними підставами, у тому числі відшкодування моральної шкоди завданою військовими злочинами, із застосуванням поліграфа на замовлення зацікавлених осіб, суду, правоохоронних органів згідно процесуальних кодексів. - URL: http://expertize-journal.org.ua/konsultacia Телефон для термінового дзвінка судовому експерту: +38 093 476 72 60 (Viber, Telegram, Whatsapp).

Звертаємо увагу, організація проведення професійних консультацій всім зацікавленим, здійснюється членом Президії Науково-консультативної та методичної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України, головним редактором журналу, атестованим судовим експертом психологом (поліграфологом), кандидатом психологічних наук, доцентом Назаровим Олегом Анатолійовичем. 

Офіційній Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи, судового експерта психолога (поліграфолога) Назарова О.А. (свідоцтво Міністерства юстиції України від 09.07.2020 №2035) 

Офіційний Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи із застосуванням поліграфа, тестувань на поліграфі в Україні за міжнародними стандартами (поліграф EyeDetect, розробник Converus Inc., USA)

Продаж портативного обладнання для поліграфа Mobi підлокітники Polygraph в Україні (Схвалено президентом Міжнародного співтовариства поліграфологів, ISOPE, США)

В Україні затверджена кваліфікаційна характеристика професії «Поліграфолог» та 25 жовтня 2021 року уведена сама професія «Поліграфолог» змінами № 10 до Національного класифікатора професій ДК 003:2010

Надання послуг щодо розробки та проведення групових тренінгових занять за різними напрямами судово-психологічної експертизи в сучасному судочинстві, у тому числі із застосуванням поліграфа 

Незалежній не державній професійній атестованій судово-психологічній експертизі в Україні бути: історія однієї перемоги або про можливість призначення першої недержавної професійної атестованої судово-психологічної еспертизи з 09 липня 2020 року 

Електронна бібліотека судді, адвоката, психолога, батьків: «Допит, опитування дитини в суді». Методичні рекомендації, нормативні документи, постанови Верховного Суду 

Огляд змін до законодавства України: процесуальний статус спеціаліста у кримінальних провадженнях про кримінальні проступки з 1 липня 2020 року  

Електронна бібліотека правозахисника України. Серія: Застосування рішень Європейського суду з прав людини в українському судочинстві 

Електронна бібліотека судді України: квітень 2020 року (більше 70 книг) 

Колекція зразків клопотань про відкладення розгляду справи у зв’язку із впровадженням карантину та типові зразки заяв, які подаються до суду станом на 20 березня 2020 та оголошення ДСА України від 19 березня 2020 

І на останок щодо професійного розвитку, актуальні вакансії можна переглянути на сайті - Jooble (потрібно на тиснути, щоб перейти за посиланням).