Оголошення

Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців для проведення психологічної, товарознавчої експертизи, досліджень на поліграфі.

Тел.: 0934767260

Перегляди: 284

Вища рада правосуддя на засіданні 28 квітня 2020 року ухвалила рішення внести Президентові України подання про призначення 20 кандидатів на посади суддів до місцевих загальних судів Вінницької, Дніпропетровської, Донецької, Житомирської, Закарпатської, Запорізької, Луганської, Львівської, Миколаївської, Одеської, Полтавської, Харківської областей:

КОСТЕЛЕНКО Яни Юріївни – на посаду судді Синельниківського міськрайонного суду Дніпропетровської області;

ПАТИНОК Оксани Петрівни – на посаду судді Радехівського районного суду Львівської області;

ПАНЧИШИНА Андрія Юрійовича – на посаду судді Березівського районного суду Одеської області;

ОЛІЙНИКА Олександра Олександровича – на посаду судді Московського районного суду міста Харкова;

ПОДОЛЯК Яни Миколаївни – на посаду судді Волноваського районного суду Донецької області;

КАРАСАВИ Ірини Олексіївни – на посаду судді Харківського районного суду Харківської області;

КОЛОМАРЕНКО Крістіни Анатоліївни – на посаду судді Ленінського районного суду міста Запоріжжя;

ВАЩУК Олени Володимирівни – на посаду судді Котовського міськрайонного суду Одеської області;

ГРОМІКА Дмитра Дмитровича – на посаду судді Малиновського районного суду міста Одеси;

КОНОНЕНКА Івана Олександровича – на посаду судді Вільнянського районного суду Запорізької області;

САЛАМАТІНА Олександра Вікторовича – на посаду судді Центрального районного суду міста Миколаєва;

ПАВЛИК Інни Анатоліївни – на посаду судді Приморського районного суду міста Одеси;

СОЛОВЙОВА Олексія Валентиновича – на посаду судді Снігурівського районного суду Миколаївської області;

ІОНІДІ Костянтина Володимировича – на посаду судді Приморського районного суду міста Одеси;

КУЦЕВОЛА Валентина Валентиновича – на посаду судді Бабушкінського районного суду міста Дніпропетровська;

ГОЛЯНИ Олени Вікторівни – на посаду судді Ужгородського міськрайонного суду Закарпатської області;

ПРОСІНОЇ Яни Володимирівни – на посаду судді Сватівського районного суду Луганської області;

РОМАНЕНКО Олени Олександрівни – на посаду судді Решетилівського районного суду Полтавської області;

ЗБАРАЖСЬКОГО Олега Миколайовича – на посаду судді Черняхівського районного суду Житомирської області;

БОРЕЙКО Олесі Григорівни – на посаду судді Тростянецького районного суду Вінницької області.

Нагадаємо, що кандидати на посади суддів взяли участь у засіданні Ради у режимі відеоконференцзв’язку. Таке рішення було прийнято з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

Вища рада правосуддя планує розглянути загалом 467 рекомендацій кандидатів на посади суддів із відборів 2012, 2013, 2017 років, які претендують на зайняття вакантних посад суддів у місцевих загальних судах. За результатами засідання 27 та 28 квітня 2020 року ВРП внесла Президентові України подання про призначення щодо 40 кандидатів на посади суддів, зокрема у суди, які на сьогодні не здійснюють правосуддя через відсутність суддів.

Прес-центр судової влади України

Додатково, Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України та гуманітарної допомоги з платіжної картки 

Традиційно, нагадуємо користувачам журналу, що науковий журнал запроваджив надання послуг «Консультація»: запит на проведення судово-психологічної експертизи за різними підставами, у тому числі відшкодування моральної шкоди завданою військовими злочинами, із застосуванням поліграфа на замовлення зацікавлених осіб, суду, правоохоронних органів згідно процесуальних кодексів. - URL: http://expertize-journal.org.ua/konsultacia Телефон для термінового дзвінка судовому експерту: +38 093 476 72 60 (Viber, Telegram, Whatsapp).

Звертаємо увагу, організація проведення професійних консультацій всім зацікавленим, здійснюється членом Президії Науково-консультативної та методичної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України, головним редактором журналу, атестованим судовим експертом психологом (поліграфологом), кандидатом психологічних наук, доцентом Назаровим Олегом Анатолійовичем. 

В 2023 року виповнилося 10 років викладання головного редактора журналу Назарова Олега Анатолійовича для суддів, помічників суддів, секретарів та працівників апарату судів, які підвищували свою кваліфікацію в Національній школі суддів України протягом 2013-2023 років. З цієї нагоди Назаров О.А. був відмічений Почесною грамотою Національної школи суддів України за підготовку високваліфікованих кадрів для системи правосуддя. Багато проведено було підготовлених корисних та цікавих тем в галузі судової експертизи, судово-психологічної експертизи, основ психології та застосування поліграфа, опитування дитини. В тому числі багато тем було напрацьовано для адвокатської аудиторії (справи щодо відшкодування моральної шкоди, визначення місця мешкання дитини, угоди з вадами волі, застосування поліграфа тощо). Для замовляння вебінару, тренінгу спеціальної тематики в галузі судової експертизи звертайтесь за телефонами редакції журналу: +38093 476 72 60. 

Офіційній Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи, судового експерта психолога (поліграфолога) Назарова О.А. (свідоцтво Міністерства юстиції України від 09.07.2020 №2035) 

Офіційний Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи із застосуванням поліграфа, тестувань на поліграфі в Україні за міжнародними стандартами (поліграф EyeDetect, розробник Converus Inc., USA)

Продаж портативного обладнання для поліграфа Mobi підлокітники Polygraph в Україні (Схвалено президентом Міжнародного співтовариства поліграфологів, ISOPE, США)

В Україні затверджена кваліфікаційна характеристика професії «Поліграфолог» та 25 жовтня 2021 року уведена сама професія «Поліграфолог» змінами № 10 до Національного класифікатора професій ДК 003:2010

Надання послуг щодо розробки та проведення групових тренінгових занять за різними напрямами судово-психологічної експертизи в сучасному судочинстві, у тому числі із застосуванням поліграфа 

Незалежній не державній професійній атестованій судово-психологічній експертизі в Україні бути: історія однієї перемоги або про можливість призначення першої недержавної професійної атестованої судово-психологічної еспертизи з 09 липня 2020 року 

Електронна бібліотека судді, адвоката, психолога, батьків: «Допит, опитування дитини в суді». Методичні рекомендації, нормативні документи, постанови Верховного Суду 

Огляд змін до законодавства України: процесуальний статус спеціаліста у кримінальних провадженнях про кримінальні проступки з 1 липня 2020 року  

Електронна бібліотека правозахисника України. Серія: Застосування рішень Європейського суду з прав людини в українському судочинстві 

Електронна бібліотека судді України: квітень 2020 року (більше 70 книг) 

Колекція зразків клопотань про відкладення розгляду справи у зв’язку із впровадженням карантину та типові зразки заяв, які подаються до суду станом на 20 березня 2020 та оголошення ДСА України від 19 березня 2020 

І на останок щодо професійного розвитку, актуальні вакансії можна переглянути на сайті - Jooble (потрібно на тиснути, щоб перейти за посиланням).