Оголошення

Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців для проведення психологічної, товарознавчої експертизи, досліджень на поліграфі.

Тел.: 0934767260

Перегляди: 447

2 червня 2020 року Вища рада правосуддя прийняла рішення внести Президентові України подання про призначення 26 кандидатів на посади суддів до місцевих загальних судів за результатами відборів 2012, 2013, 2017 років, а також двох суддів, які успішно пройшли кваліфікаційне оцінювання.

Новими суддями зможуть поповнитися колективи судів Вінницької, Волинської, Дніпропетровської, Житомирської, Закарпатської, Київської, Кіровоградської, Львівської, Одеської, Полтавської областей, районних судів міст Дніпра, Києва, Одеси та Харкова.

ВРП ухвалила внести Президентові України подання про призначення:

ОМЕЛЬЯН Інни Миколаївни – на посаду судді Дніпровського районного суду міста Києва;

КОТВИЦЬКОГО Володимира Леонтійовича – на посаду судді Дарницького районного суду міста Києва;

МАСЛЯНОЇ Світлани Володимирівни – на посаду судді Локачинського районного суду Волинської області;

МЕЛЬНИКА Олександра Вікторовича – на посаду судді Радомишльського районного суду Житомирської області;

МІЛОВА Дмитра Володимировича – на посаду судді Жовтневого районного суду міста Харкова;

МУЗИЧЕНКО Ольги Олегівни – на посаду судді Таращанського районного суду Київської області;

ШРОЛИК Ірини Сергіївни – на посаду судді Оболонського районного суду міста Києва;

ЯКИМЕЦЬ Оксани Ігорівни – на посаду судді Подільського районного суду міста Києва;

БУШЕЛЕНКО Оксани Валеріївни – на посаду судді Голосіївського районного суду міста Києва;

КРІЛЬ Христини Степанівни – на посаду судді Приморського районного суду міста Одеси;

КУРІЧОВОЇ Вікторії Миколаївни – на посаду судді Дарницького районного суду міста Києва;

СКЛЯРЕНКО Уляни Володимирівни – на посаду судді Деснянського районного суду міста Києва;

ТЕРЕЩЕНКО Тетяни Петрівни – на посаду судді Ленінського районного суду міста Дніпропетровська;

ТІТОВОЇ Олени Олександрівни – на посаду судді Солонянського районного суду Дніпропетровської області;

ГРИНЧАК Оксани Іванівни – на посаду судді Деснянського районного суду міста Києва;

ШУМИЛО Наталії Богданівни – на посаду судді Ужгородського міськрайонного суду Закарпатської області;

БІЛЕЦЬКОЇ Мар’яни Олегівни – на посаду судді Яворівського районного суду Львівської області;

ТИХОЇ Оксани Олександрівни – на посаду судді Оболонського районного суду міста Києва;

ТВЕРДОХЛІБ Юлії Олександрівни – на посаду судді Святошинського районного суду міста Києва;

БЕРЕЗЮК Марини Василівни – на посаду судді Криворізького районного суду Дніпропетровської області;

МАШКЕВИЧ Катерини Володимирівни – на посаду судді Голосіївського районного суду міста Києва;

АКСЬОНОВОЇ Ніни Миколаївни – на посаду судді Солом’янського районного суду міста Києва;

ЦІМБОТИ Людмили Григорівни – на посаду судді Лохвицького районного суду Полтавської області;

ШУЛЬЖЕНКО Вікторії Володимирівни – на посаду судді Онуфріївського районного суду Кіровоградської області;

ХАНАС Марії Михайлівни – на посаду судді Гайворонського районного суду Кіровоградської області;

ШАМІНОЇ Юлії Анатоліївни – на посаду судді Вінницького міського суду Вінницької області.

Також Вища рада правосуддя розглянула матеріали, що надійшли від Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, про призначення на посади двох суддів, які пройшли кваліфікаційне оцінювання на відповідність займаній посаді та визнані такими, що відповідають займаній посаді. Їхні повноваження припинилися у зв’язку із закінченням строку, на який їх було призначено.

Таким чином, Вища рада правосуддя ухвалила внести Президентові України подання про призначення БОВКУНА Едуарда Михайловича на посаду судді Дніпровського районного суду міста Києва та ЧЕБАН Наталії Вікторівни на посаду судді Білгород-Дністровського міськрайонного суду Одеської області.

При дослідженні матеріалів суддівського досьє БОВКУНА Е.М. Вища рада правосуддя встановила, що стосовно нього порушувалось кримінальне провадження за частиною другою статті 368 Кримінального кодексу України (незаконне збагачення), яке було повністю закрито у зв’язку з відсутністю в його діянні складу кримінального правопорушення. БОВКУН Е.М. успішно пройшов кваліфікаційне оцінювання, і Вища кваліфікаційна комісія суддів України направила до Вищої ради правосуддя рішення з рекомендацією про призначення його на посаду судді Дніпровського районного суду міста Києва.

Вища рада правосуддя не вповноважена оцінювати факти, яким вже дана оцінка компетентними органами. Таким чином, у Ради не було обґрунтованих підстав не давати Президентові України подання щодо призначення БОВКУН Е.М. на посаду судді, оскільки з огляду на презумпцію невинуватості вказана особа є невинуватою.

Крім того, Вища рада правосуддя вирішила для додаткової перевірки відкласти розгляд матеріалів щодо внесення Президентові України подання про призначення Герасименко Тетяни Анатоліївни на посаду судді Центрального районного суду міста Миколаєва.

Онлайн-трансляція засідання за посиланням:

Зазначимо, що із 467 рекомендацій, наданих Вищою кваліфікаційною комісією суддів України за результатами відборів 2012, 2013, 2017 років, протягом 27 квітня – 2 червня 2020 року ВРП ухвалила рішення внести Президентові України подання про призначення на посади суддів 389 кандидатів із запланованих до розгляду.

Читайте нас у Telegram

Читайте нас у Facebook

Прес-центр судової влади України


За інформацією Судова влада України

Додатково, Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України та гуманітарної допомоги з платіжної картки 

Традиційно, нагадуємо користувачам журналу, що науковий журнал запроваджив надання послуг «Консультація»: запит на проведення судово-психологічної експертизи за різними підставами, у тому числі відшкодування моральної шкоди завданою військовими злочинами, із застосуванням поліграфа на замовлення зацікавлених осіб, суду, правоохоронних органів згідно процесуальних кодексів. - URL: http://expertize-journal.org.ua/konsultacia Телефон для термінового дзвінка судовому експерту: +38 093 476 72 60 (Viber, Telegram, Whatsapp).

Звертаємо увагу, організація проведення професійних консультацій всім зацікавленим, здійснюється членом Президії Науково-консультативної та методичної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України, головним редактором журналу, атестованим судовим експертом психологом (поліграфологом), кандидатом психологічних наук, доцентом Назаровим Олегом Анатолійовичем. 

В 2023 року виповнилося 10 років викладання головного редактора журналу Назарова Олега Анатолійовича для суддів, помічників суддів, секретарів та працівників апарату судів, які підвищували свою кваліфікацію в Національній школі суддів України протягом 2013-2023 років. З цієї нагоди Назаров О.А. був відмічений Почесною грамотою Національної школи суддів України за підготовку високваліфікованих кадрів для системи правосуддя. Багато проведено було підготовлених корисних та цікавих тем в галузі судової експертизи, судово-психологічної експертизи, основ психології та застосування поліграфа, опитування дитини. В тому числі багато тем було напрацьовано для адвокатської аудиторії (справи щодо відшкодування моральної шкоди, визначення місця мешкання дитини, угоди з вадами волі, застосування поліграфа тощо). Для замовляння вебінару, тренінгу спеціальної тематики в галузі судової експертизи звертайтесь за телефонами редакції журналу: +38093 476 72 60. 

Офіційній Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи, судового експерта психолога (поліграфолога) Назарова О.А. (свідоцтво Міністерства юстиції України від 09.07.2020 №2035) 

Офіційний Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи із застосуванням поліграфа, тестувань на поліграфі в Україні за міжнародними стандартами (поліграф EyeDetect, розробник Converus Inc., USA)

Продаж портативного обладнання для поліграфа Mobi підлокітники Polygraph в Україні (Схвалено президентом Міжнародного співтовариства поліграфологів, ISOPE, США)

В Україні затверджена кваліфікаційна характеристика професії «Поліграфолог» та 25 жовтня 2021 року уведена сама професія «Поліграфолог» змінами № 10 до Національного класифікатора професій ДК 003:2010

Надання послуг щодо розробки та проведення групових тренінгових занять за різними напрямами судово-психологічної експертизи в сучасному судочинстві, у тому числі із застосуванням поліграфа 

Незалежній не державній професійній атестованій судово-психологічній експертизі в Україні бути: історія однієї перемоги або про можливість призначення першої недержавної професійної атестованої судово-психологічної еспертизи з 09 липня 2020 року 

Електронна бібліотека судді, адвоката, психолога, батьків: «Допит, опитування дитини в суді». Методичні рекомендації, нормативні документи, постанови Верховного Суду 

Огляд змін до законодавства України: процесуальний статус спеціаліста у кримінальних провадженнях про кримінальні проступки з 1 липня 2020 року  

Електронна бібліотека правозахисника України. Серія: Застосування рішень Європейського суду з прав людини в українському судочинстві 

Електронна бібліотека судді України: квітень 2020 року (більше 70 книг) 

Колекція зразків клопотань про відкладення розгляду справи у зв’язку із впровадженням карантину та типові зразки заяв, які подаються до суду станом на 20 березня 2020 та оголошення ДСА України від 19 березня 2020 

І на останок щодо професійного розвитку, актуальні вакансії можна переглянути на сайті - Jooble (потрібно на тиснути, щоб перейти за посиланням).