Оголошення

Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців для проведення психологічної, товарознавчої експертизи, досліджень на поліграфі.

Тел.: 0934767260

Перегляди: 364

На засіданні 27 травня 2020 року Вища рада правосуддя вирішила внести Президентові України подання про призначення 22 кандидатів на посади суддів до місцевих загальних судів Вінницької, Полтавської, Рівненської, Сумської, Харківської, Херсонської, Хмельницької, Чернівецької, Чернігівської областей, до районних судів міст Дніпра, Запоріжжя та Києва, а саме:

ПОГРІБНЯК Олени Миколаївни – на посаду судді Автозаводського районного суду міста Кременчука Полтавської області;

БАНАСЬКО Ірини Миколаївни – на посаду судді Оболонського районного суду міста Києва;

КАХНО Інни Альвіанівни – на посаду судді Голосіївського районного суду міста Києва;

ЛАБАЯ Олександра Валентиновича – на посаду судді Крижопільського районного суду Вінницької області;

ЛУК’ЯНЕНКО Світлани Андріївни – на посаду судді Харківського районного суду Харківської області;

ДЕРКАЧА Ігоря Миколайовича – на посаду судді Ямпільського районного суду Сумської області;

ТОКМАНА Юрія Федоровича – на посаду судді Голосіївського районного суду міста Києва;

ШАФІКОВОЇ Юлії Едуардівни – на посаду судді Дунаєвецького районного суду Хмельницької області;

ГУСАК Ольги Сергіївни – на посаду судді Дарницького районного суду міста Києва;

ІШУНІНОЇ Лариси Миколаївни – на посаду судді Солом’янського районного суду міста Києва;

СКОРЕЙКА Василя Васильовича – на посаду судді Кіцманського районного суду Чернівецької області;

ДЕЛАЛОВОЇ Олени Михайлівни – на посаду судді Генічеського районного суду Херсонської області;

ПОНОМАРЕНКА Андрія Андрійовича – на посаду судді Оболонського районного суду міста Києва;

ПОПЛАВСЬКОЇ Оксани Валеріївни – на посаду судді Святошинського районного суду міста Києва;

ТКАЧ Марини Миколаївни – на посаду судді Оболонського районного суду міста Києва;

ФІЛІПОВОЇ Інни Миколаївни – на посаду судді Ленінського районного суду міста Запоріжжя;

ХРОМОВОЇ Олени Олександрівни – на посаду судді Дніпровського районного суду міста Києва;

ШЕВЧЕНКО Ірини Миколаївни – на посаду судді Ніжинського міськрайонного суду Чернігівської області;

КАЗМИРЕНКО Людмили Василівни – на посаду судді Подільського районного суду міста Києва;

ШВЕЦЬ Лариси Віталіївни – на посаду судді Крижопільського районного суду Вінницької області;

ХАНІЄВОЇ Фатіми Магомедівни – на посаду судді Кіровського районного суду міста Дніпропетровська;

ЯКОВЛЄВА Дмитра Вікторовича – на посаду судді Рівненського міського суду Рівненської області.

Вища рада правосуддя вирішила відкласти розгляд матеріалів щодо внесення Президентові України подання про призначення Левицької Яни Костянтинівни на посаду судді Шевченківського районного суду міста Києва, Рибкіної Наталі Миколаївни на посаду судді Артемівського міськрайонного суду Донецької області, Застрожнікової Катерини Сергіївни на посаду судді Солом’янського районного суду міста Києва, Макарчука Сергія Михайловича на посаду судді Кобеляцького районного суду Полтавської області, Мішкіної Анастасії Вікторівни на посаду судді Печерського районного суду міста Києва, Бондаренко Марини Сергіївни на посаду судді Дарницького районного суду міста Києва, Феняка Олександра Романовича на посаду судді Артемівського міськрайонного суду Донецької області.

Загалом ВРП ухвалила рішення внести Президентові України подання про призначення 342 кандидатів на посади суддів із запланованих до розгляду 467 рекомендацій кандидатів, які претендують на зайняття вакантних посад суддів місцевих загальних судів, із відборів 2012, 2013, 2017 років.

Фотогалерея

Читайте нас у Telegram

Читайте нас у Facebook

Прес-центр судової влади України


За інформацією Судова влада України

Додатково, Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України та гуманітарної допомоги з платіжної картки 

Традиційно, нагадуємо користувачам журналу, що науковий журнал запроваджив надання послуг «Консультація»: запит на проведення судово-психологічної експертизи за різними підставами, у тому числі відшкодування моральної шкоди завданою військовими злочинами, із застосуванням поліграфа на замовлення зацікавлених осіб, суду, правоохоронних органів згідно процесуальних кодексів. - URL: http://expertize-journal.org.ua/konsultacia Телефон для термінового дзвінка судовому експерту: +38 093 476 72 60 (Viber, Telegram, Whatsapp).

Звертаємо увагу, організація проведення професійних консультацій всім зацікавленим, здійснюється членом Президії Науково-консультативної та методичної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України, головним редактором журналу, атестованим судовим експертом психологом (поліграфологом), кандидатом психологічних наук, доцентом Назаровим Олегом Анатолійовичем. 

В 2023 року виповнилося 10 років викладання головного редактора журналу Назарова Олега Анатолійовича для суддів, помічників суддів, секретарів та працівників апарату судів, які підвищували свою кваліфікацію в Національній школі суддів України протягом 2013-2023 років. З цієї нагоди Назаров О.А. був відмічений Почесною грамотою Національної школи суддів України за підготовку високваліфікованих кадрів для системи правосуддя. Багато проведено було підготовлених корисних та цікавих тем в галузі судової експертизи, судово-психологічної експертизи, основ психології та застосування поліграфа, опитування дитини. В тому числі багато тем було напрацьовано для адвокатської аудиторії (справи щодо відшкодування моральної шкоди, визначення місця мешкання дитини, угоди з вадами волі, застосування поліграфа тощо). Для замовляння вебінару, тренінгу спеціальної тематики в галузі судової експертизи звертайтесь за телефонами редакції журналу: +38093 476 72 60. 

Офіційній Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи, судового експерта психолога (поліграфолога) Назарова О.А. (свідоцтво Міністерства юстиції України від 09.07.2020 №2035) 

Офіційний Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи із застосуванням поліграфа, тестувань на поліграфі в Україні за міжнародними стандартами (поліграф EyeDetect, розробник Converus Inc., USA)

Продаж портативного обладнання для поліграфа Mobi підлокітники Polygraph в Україні (Схвалено президентом Міжнародного співтовариства поліграфологів, ISOPE, США)

В Україні затверджена кваліфікаційна характеристика професії «Поліграфолог» та 25 жовтня 2021 року уведена сама професія «Поліграфолог» змінами № 10 до Національного класифікатора професій ДК 003:2010

Надання послуг щодо розробки та проведення групових тренінгових занять за різними напрямами судово-психологічної експертизи в сучасному судочинстві, у тому числі із застосуванням поліграфа 

Незалежній не державній професійній атестованій судово-психологічній експертизі в Україні бути: історія однієї перемоги або про можливість призначення першої недержавної професійної атестованої судово-психологічної еспертизи з 09 липня 2020 року 

Електронна бібліотека судді, адвоката, психолога, батьків: «Допит, опитування дитини в суді». Методичні рекомендації, нормативні документи, постанови Верховного Суду 

Огляд змін до законодавства України: процесуальний статус спеціаліста у кримінальних провадженнях про кримінальні проступки з 1 липня 2020 року  

Електронна бібліотека правозахисника України. Серія: Застосування рішень Європейського суду з прав людини в українському судочинстві 

Електронна бібліотека судді України: квітень 2020 року (більше 70 книг) 

Колекція зразків клопотань про відкладення розгляду справи у зв’язку із впровадженням карантину та типові зразки заяв, які подаються до суду станом на 20 березня 2020 та оголошення ДСА України від 19 березня 2020 

І на останок щодо професійного розвитку, актуальні вакансії можна переглянути на сайті - Jooble (потрібно на тиснути, щоб перейти за посиланням).