Оголошення

Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців для проведення психологічної, товарознавчої експертизи, досліджень на поліграфі.

Тел.: 0934767260

Перегляди: 154

Вища рада правосуддя продовжує здійснювати заходи щодо подолання дефіциту кадрів у судах. Рада вирішила внести Президентові України подання про призначення шістнадцяти суддів, які близько двох років не здійснювали правосуддя через припинення повноважень у зв’язку із закінченням строку, на який їх було призначено.

Відповідно до Закону України, який стосується забезпечення функціонування системи правосуддя в період відсутності повноважного складу Вищої кваліфікаційної комісії суддів України (№ 679-IX), Вища рада правосуддя у період відсутності повноважного складу ВККСУ ухвалює без рекомендації чи подання ВККСУ рішення про внесення Президенту України подання про призначення на посаду судді, повноваження якого припинилися у зв’язку із закінченням строку, на який його було призначено, якщо колегією ВККСУ було визнано суддю таким, що відповідає займаній посаді.

Усі судді пройшли кваліфікаційне оцінювання на відповідність займаній посаді і мають позитивне рішення колегії ВККСУ.

За результатами розгляду матеріалів 19 листопада 2020 року Вища рада правосуддя вирішила внести Президентові України подання про призначення:

БУРКИ Світлани Володимирівни – на посаду судді Хмельницького міськрайонного суду Хмельницької області;

ГЕРІ Олександра Геннадійовича – на посаду судді Дзержинського міського суду Донецької області;

КАРАУЛА Олексія Анатолійовича – на посаду судді Петриківського районного суду Дніпропетровської області;

ПАРФЬОНОВА Дмитра Олександровича – на посаду судді Новомосковського міськрайонного суду Дніпропетровської області;

ПОТАПЕНКА Андрія Вікторовича – на посаду судді Ржищевського міського суду Київської області;

СТЕЛЬМАЩУКА Петра Ярославовича – на посаду судді Тернопільського міськрайонного суду Тернопільської області;

ІВАНЦОВОЇ Наталії Костянтинівни – на посаду судді Херсонського міського суду Херсонської області;

КУЧЕРЯВОЇ Ліни Миколаївни – на посаду судді Згурівського районного суду Київської області;

ОНИСКА Руслана Вікторовича – на посаду судді Маневицького районного суду Волинської області;

ШАРКО Наталії Анатоліївни – на посаду судді Генічеського районного суду Херсонської області;

БІКЕЗІНОЇ Олени Василівни – на посаду судді Краснолиманського міського суду Донецької області;

ВАСИЛЬЄВОЇ Катерини Олександрівни – на посаду судді Святошинського районного суду міста Києва;

ВАСИЛЮК Тетяни Василівни – на посаду судді Трускавецького міського суду Львівської області;

ГРИНЯ Олександра Миколайовича – на посаду судді Луцького міськрайонного суду Волинської області;

КУХАРСЬКОЇ Наталії Анатоліївни – на посаду судді Новоукраїнського районного суду Кіровоградської області;

ШЕПЕТКО Ірини Олександрівни – на посаду судді Ужгородського міськрайонного суду Закарпатської області.

Коментуючи призначення, заступник Голови ВРП Олексій Маловацький зазначив, що всі кандидати пройшли ретельну перевірку. Під час розгляду матеріалів, ВРП не виявила відомостей, які б обґрунтовано та достовірно свідчили про недоброчесність кандидатів чи порушення ними правил професійної етики і могли б перешкодити призначенню на посаду судді.


За інформацією Судова влада України

Додатково, Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України та гуманітарної допомоги з платіжної картки 

Традиційно, нагадуємо користувачам журналу, що науковий журнал запроваджує надання послуг «Консультація»: запит на проведення судово-психологічної експертизи за різними підставами, у тому числі відшкодування моральної шкоди завданою військовими злочинами, із застосуванням поліграфа на замовлення зацікавлених осіб, суду, правоохоронних органів згідно процесуальних кодексів. - URL: http://expertize-journal.org.ua/konsultacia Телефон для термінового дзвінка судовому експерту: +38 093 476 72 60 (Viber, Telegram, Whatsapp).

Звертаємо увагу, організація проведення професійних консультацій всім зацікавленим, здійснюється членом Президії Науково-консультативної та методичної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України, головним редактором журналу, атестованим судовим експертом психологом (поліграфологом), кандидатом психологічних наук, доцентом Назаровим Олегом Анатолійовичем. 

Офіційній Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи, судового експерта психолога (поліграфолога) Назарова О.А. (свідоцтво Міністерства юстиції України від 09.07.2020 №2035) 

Офіційний Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи із застосуванням поліграфа, тестувань на поліграфі в Україні за міжнародними стандартами (поліграф EyeDetect, розробник Converus Inc., USA)

Продаж портативного обладнання для поліграфа Mobi підлокітники Polygraph в Україні (Схвалено президентом Міжнародного співтовариства поліграфологів, ISOPE, США)

В Україні затверджена кваліфікаційна характеристика професії «Поліграфолог» та 25 жовтня 2021 року уведена сама професія «Поліграфолог» змінами № 10 до Національного класифікатора професій ДК 003:2010

Надання послуг щодо розробки та проведення групових тренінгових занять за різними напрямами судово-психологічної експертизи в сучасному судочинстві, у тому числі із застосуванням поліграфа 

Незалежній не державній професійній атестованій судово-психологічній експертизі в Україні бути: історія однієї перемоги або про можливість призначення першої недержавної професійної атестованої судово-психологічної еспертизи з 09 липня 2020 року 

Електронна бібліотека судді, адвоката, психолога, батьків: «Допит, опитування дитини в суді». Методичні рекомендації, нормативні документи, постанови Верховного Суду 

Огляд змін до законодавства України: процесуальний статус спеціаліста у кримінальних провадженнях про кримінальні проступки з 1 липня 2020 року  

Електронна бібліотека правозахисника України. Серія: Застосування рішень Європейського суду з прав людини в українському судочинстві 

Електронна бібліотека судді України: квітень 2020 року (більше 70 книг) 

Колекція зразків клопотань про відкладення розгляду справи у зв’язку із впровадженням карантину та типові зразки заяв, які подаються до суду станом на 20 березня 2020 та оголошення ДСА України від 19 березня 2020 

І на останок щодо професійного розвитку, актуальні вакансії можна переглянути на сайті - Jooble (потрібно на тиснути, щоб перейти за посиланням).