Оголошення

Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців для проведення психологічної, товарознавчої експертизи, досліджень на поліграфі.

Тел.: 0934767260

Перегляди: 439

28 травня 2020 року Вища рада правосуддя продовжила розгляд матеріалів щодо внесення Президентові України подань про призначення кандидатів на посади суддів до місцевих загальних судів з числа 467 рекомендацій, наданих Вищою кваліфікаційною комісією суддів України за результатами відборів 2012, 2013, 2017 років.

Загалом ВРП ухвалила рішення внести Президентові України подання про призначення на посади суддів 363 кандидатів із запланованих до розгляду.

На засіданні 28 травня 2020 року ухвалено рішення внести Президентові України подання про призначення 21 кандидата на посади суддів до місцевих судів Вінницької, Волинської, Дніпропетровської, Закарпатської, Запорізької, Київської, Полтавської, Сумської, Черкаської областей, до районних судів міст Києва, Одеси, Харкова та Чернігова, а саме:

ТОМИНЦЯ Олександра Васильовича – на посаду судді Софіївського районного суду Дніпропетровської області;

АББАСОВОЇ Наталії Володимирівни – на посаду судді Шевченківського районного суду міста Києва;

ПЕТРОВА Дмитра Володимировича – на посаду судді Подільського районного суду міста Києва;

МАРИНЧЕНКО Оксани Анатоліївни – на посаду судді Деснянського районного суду міста Чернігова;

НЕСТЕРУКА Віктора Володимировича – на посаду судді Піщанського районного суду Вінницької області;

ОКЛАДНІКОВОЇ Оксани Ігорівни – на посаду судді Гуляйпільського районного суду Запорізької області;

ПОПОВИЧА Олега Васильовича – на посаду судді Васильківського міськрайонного суду Київської області;

РУЖИЦЬКОГО Віталія Вікторовича – на посаду судді Суворовського районного суду міста Одеси;

САС Лілії Романівни – на посаду судді Тячівського районного суду Закарпатської області;

ФЕДЧИШЕНОЇ Тетяни Юріївни – на посаду судді Приморського районного суду міста Одеси;

ЗУЄВИЧ Лесі Леонідівни – на посаду судді Солом’янського районного суду міста Києва;

ШЕРГІНОЇ Юлії Олександрівни – на посаду судді Конотопського міськрайонного суду Сумської області;

ЧОРНЕНЬКОЇ Олени Іванівни – на посаду судді Лисянського районного суду Черкаської області;

КАСЬЯН Аліни Вікторівни – на посаду судді Оболонського районного суду міста Києва;

НЕВЕНІЦИНА Євгена Валерійовича – на посаду судді Дзержинського районного суду міста Харкова;

КРАВЕЦЬ Віри Михайлівни – на посаду судді Святошинського районного суду міста Києва;

ШАРОВОЇ-АЙДАЄВОЇ Ольги Олександрівни – на посаду судді Новосанжарського районного суду Полтавської області;

СЛОБОДЯНЮК Алли Володимирівни – на посаду судді Голосіївського районного суду міста Києва;

БУДЗАН Лесі Дмитрівни – на посаду судді Подільського районного суду міста Києва;

ХАСАНОВОЇ Вікторії Вікторівни – на посаду судді Переяслав-Хмельницького міськрайонного суду Київської області;

ШЕРЕМЕТИ Сергія Анатолійовича – на посаду судді Любомльського районного суду Волинської області.

Вища рада правосуддя вирішила для додаткової перевірки відкласти розгляд матеріалів щодо внесення Президентові України подання про призначення Качана Андрія Васильовича на посаду судді Жовтневого районного суду міста Запоріжжя, Грішиної Наталії Олександрівни на посаду судді Шевченківського районного суду міста Києва, Хайнацького Євгена Сергійовича на посаду судді Печерського районного суду міста Києва, Придатка Віталія Миколайовича на посаду судді Кролевецького районного суду Сумської області, Нарольського Максима Михайловича на посаду судді Яготинського районного суду Київської області, Лахніка Андрія Олександровича на посаду судді Печерського районного суду міста Києва.

Читайте нас у Telegram

Читайте нас у Facebook

Прес-центр судової влади України


За інформацією Судова влада України

Додатково, Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України та гуманітарної допомоги з платіжної картки 

Традиційно, нагадуємо користувачам журналу, що науковий журнал запроваджив надання послуг «Консультація»: запит на проведення судово-психологічної експертизи за різними підставами, у тому числі відшкодування моральної шкоди завданою військовими злочинами, із застосуванням поліграфа на замовлення зацікавлених осіб, суду, правоохоронних органів згідно процесуальних кодексів. - URL: http://expertize-journal.org.ua/konsultacia Телефон для термінового дзвінка судовому експерту: +38 093 476 72 60 (Viber, Telegram, Whatsapp).

Звертаємо увагу, організація проведення професійних консультацій всім зацікавленим, здійснюється членом Президії Науково-консультативної та методичної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України, головним редактором журналу, атестованим судовим експертом психологом (поліграфологом), кандидатом психологічних наук, доцентом Назаровим Олегом Анатолійовичем. 

В 2023 року виповнилося 10 років викладання головного редактора журналу Назарова Олега Анатолійовича для суддів, помічників суддів, секретарів та працівників апарату судів, які підвищували свою кваліфікацію в Національній школі суддів України протягом 2013-2023 років. З цієї нагоди Назаров О.А. був відмічений Почесною грамотою Національної школи суддів України за підготовку високваліфікованих кадрів для системи правосуддя. Багато проведено було підготовлених корисних та цікавих тем в галузі судової експертизи, судово-психологічної експертизи, основ психології та застосування поліграфа, опитування дитини. В тому числі багато тем було напрацьовано для адвокатської аудиторії (справи щодо відшкодування моральної шкоди, визначення місця мешкання дитини, угоди з вадами волі, застосування поліграфа тощо). Для замовляння вебінару, тренінгу спеціальної тематики в галузі судової експертизи звертайтесь за телефонами редакції журналу: +38093 476 72 60. 

Офіційній Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи, судового експерта психолога (поліграфолога) Назарова О.А. (свідоцтво Міністерства юстиції України від 09.07.2020 №2035) 

Офіційний Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи із застосуванням поліграфа, тестувань на поліграфі в Україні за міжнародними стандартами (поліграф EyeDetect, розробник Converus Inc., USA)

Продаж портативного обладнання для поліграфа Mobi підлокітники Polygraph в Україні (Схвалено президентом Міжнародного співтовариства поліграфологів, ISOPE, США)

В Україні затверджена кваліфікаційна характеристика професії «Поліграфолог» та 25 жовтня 2021 року уведена сама професія «Поліграфолог» змінами № 10 до Національного класифікатора професій ДК 003:2010

Надання послуг щодо розробки та проведення групових тренінгових занять за різними напрямами судово-психологічної експертизи в сучасному судочинстві, у тому числі із застосуванням поліграфа 

Незалежній не державній професійній атестованій судово-психологічній експертизі в Україні бути: історія однієї перемоги або про можливість призначення першої недержавної професійної атестованої судово-психологічної еспертизи з 09 липня 2020 року 

Електронна бібліотека судді, адвоката, психолога, батьків: «Допит, опитування дитини в суді». Методичні рекомендації, нормативні документи, постанови Верховного Суду 

Огляд змін до законодавства України: процесуальний статус спеціаліста у кримінальних провадженнях про кримінальні проступки з 1 липня 2020 року  

Електронна бібліотека правозахисника України. Серія: Застосування рішень Європейського суду з прав людини в українському судочинстві 

Електронна бібліотека судді України: квітень 2020 року (більше 70 книг) 

Колекція зразків клопотань про відкладення розгляду справи у зв’язку із впровадженням карантину та типові зразки заяв, які подаються до суду станом на 20 березня 2020 та оголошення ДСА України від 19 березня 2020 

І на останок щодо професійного розвитку, актуальні вакансії можна переглянути на сайті - Jooble (потрібно на тиснути, щоб перейти за посиланням).

 16 июля 2024