Оголошення

Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців для проведення психологічної, товарознавчої експертизи, досліджень на поліграфі.

Тел.: 0934767260

Перегляди: 256

Вітання з Днем незалежності України

Привітання Голови ДСА України з Днем Незалежності України

Шановні колеги! Дорогі співвітчизники!

Від імені Державної судової адміністрації України та від мене особисто прийміть найщиріші вітання з нагоди 29-ї річниці Незалежності України!

Це свято є свідченням непереборного прагнення державності, свободи думки й духу, поваги до закону та демократичних цінностей.

Нехай у вашому серці завжди живуть надія й віра у велич нашої держави, ваш розум та руки не стомлюються розбудовувати процвітаючу країну, в якій щасливими та волелюбними житимуть наші діти, онуки і правнуки.

Здоров'я вам, добра, достатку й миру!

Нехай Бог береже вас і Україну!

З повагою

Голова ДСА України Зеновій Холоднюк

Привітання Голови Ради суддів України з Днем Незалежності України

Шановні колеги, працівники апарату судів, правники-юристи!

Дорогі співвітчизники!

Від імені Ради суддів України та від себе особисто щиросердечно вітаю Вас із загальнодержавним святом –

Днем Незалежності України!

Сьогодні перед нами важливе завдання – зберегти, зміцнити та утвердити нашу Незалежність, за яку століттями воювали українці і, за яку нині мужньо стоять наші воїни на Сході України. Тож будьмо гідні їхнього щоденного подвигу, скеруймо свої зусилля на захист демократично-правових і суспільних цінностей, бережімо те, що здобули і дбаймо про майбутнє.

Нехай любов до рідної землі, віддана праця, велике прагнення бачити нашу країну сильною і заможною сприяють розбудові і зміцненню Української держави.

Зі святом Вас! Слава Україні!

З повагою

Голова Ради суддів України Богдан Моніч

Привітання Вищої кваліфікаційної комісії України

Шановні колеги, друзі!

Щиро вітаємо вас із 29-ю річницею Незалежності України! Український народ двадцять дев’ять років тому підтвердив історичний вибір багатьох поколінь наших співвітчизників, які мріяли про свою державу.

Здобуття Україною незалежності – це важлива віха історії нашої молодої держави, що відкрила широкі можливості для реалізації демократичних прагнень українців. Тож, бажаємо успіхів і плідної праці на благо українського народу.

Міцного здоров’я, щастя, доброї вдачі, миру та добра.

Ректор Національної школи суддів України

Шановні колеги, друзі!

Від себе особисто та від імені колективу Національної школи суддів України щиро вітаю Вас із визначним святом – Днем Незалежності України!

День проголошення незалежності – день народження нашої країни, час відліку національної державності. Цей знаменний день став поворотною віхою в історії Української держави і могутнім стимулом для плідної, натхненної праці та успіхів в ім’я кращого майбутнього України!

У день свята щиро бажаю Вам міцного здоров’я, щастя, упевненості в завтрашньому дні, миру й добробуту в нашому спільному домі!

З повагою

Ректор Микола Оніщук


За інформацією Судова влада України

Додатково, Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України та гуманітарної допомоги з платіжної картки 

Традиційно, нагадуємо користувачам журналу, що науковий журнал запроваджує надання послуг «Консультація»: запит на проведення судово-психологічної експертизи за різними підставами, у тому числі відшкодування моральної шкоди завданою військовими злочинами, із застосуванням поліграфа на замовлення зацікавлених осіб, суду, правоохоронних органів згідно процесуальних кодексів. - URL: http://expertize-journal.org.ua/konsultacia Телефон для термінового дзвінка судовому експерту: +38 093 476 72 60 (Viber, Telegram, Whatsapp).

Звертаємо увагу, організація проведення професійних консультацій всім зацікавленим, здійснюється членом Президії Науково-консультативної та методичної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України, головним редактором журналу, атестованим судовим експертом психологом (поліграфологом), кандидатом психологічних наук, доцентом Назаровим Олегом Анатолійовичем. 

Офіційній Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи, судового експерта психолога (поліграфолога) Назарова О.А. (свідоцтво Міністерства юстиції України від 09.07.2020 №2035) 

Офіційний Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи із застосуванням поліграфа, тестувань на поліграфі в Україні за міжнародними стандартами (поліграф EyeDetect, розробник Converus Inc., USA)

Продаж портативного обладнання для поліграфа Mobi підлокітники Polygraph в Україні (Схвалено президентом Міжнародного співтовариства поліграфологів, ISOPE, США)

В Україні затверджена кваліфікаційна характеристика професії «Поліграфолог» та 25 жовтня 2021 року уведена сама професія «Поліграфолог» змінами № 10 до Національного класифікатора професій ДК 003:2010

Надання послуг щодо розробки та проведення групових тренінгових занять за різними напрямами судово-психологічної експертизи в сучасному судочинстві, у тому числі із застосуванням поліграфа 

Незалежній не державній професійній атестованій судово-психологічній експертизі в Україні бути: історія однієї перемоги або про можливість призначення першої недержавної професійної атестованої судово-психологічної еспертизи з 09 липня 2020 року 

Електронна бібліотека судді, адвоката, психолога, батьків: «Допит, опитування дитини в суді». Методичні рекомендації, нормативні документи, постанови Верховного Суду 

Огляд змін до законодавства України: процесуальний статус спеціаліста у кримінальних провадженнях про кримінальні проступки з 1 липня 2020 року  

Електронна бібліотека правозахисника України. Серія: Застосування рішень Європейського суду з прав людини в українському судочинстві 

Електронна бібліотека судді України: квітень 2020 року (більше 70 книг) 

Колекція зразків клопотань про відкладення розгляду справи у зв’язку із впровадженням карантину та типові зразки заяв, які подаються до суду станом на 20 березня 2020 та оголошення ДСА України від 19 березня 2020 

І на останок щодо професійного розвитку, актуальні вакансії можна переглянути на сайті - Jooble (потрібно на тиснути, щоб перейти за посиланням).

 27 июня 2022