Оголошення

Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців для проведення психологічної, товарознавчої експертизи, досліджень на поліграфі.

Тел.: 0934767260

Перегляди: 143

Вища рада правосуддя вітає з Днем державної служби

Статус держслужбовця – це відповідально і почесно. Кожен з нас на своєму місці прагне бути ефективним незважаючи на складні обставини. В умовах війни робота держслужбовця вимагає максимальної організованості та віддачі. Нові виклики загартовують і зміцнюють нас.

Працюймо сумлінно і результативно. Адже Українська держава – це всі ми, то ж стараємось заради себе та майбутніх поколінь.

Зичимо вам, шановні колеги, сил, наснаги, професійних здобутків та нових звершень. Разом переможемо!

Зі святом!

Верховний Суд вітає з Днем державної служби

Державна служба сьогодні сповнена викликів і вимагає своєчасних рішень. Усі ми віддано й невтомно виконуємо свій обов’язок та є надійним тилом для наших мужніх і сміливих захисників.

Працюймо кожен на своєму фронті задля наближення перемоги!

Привітання Голови ДСА України з Днем державної служби України

Шановні колеги, працівники органів та установ системи правосуддя!

Прийміть від мене найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята - Дня державної служби України!

Бути державним службовцем - це особлива професія. З одного боку ви наділені широкими повноваженнями, а з другого – несете подвійну відповідальність за добробут та майбутнє свого народу!

Ви, хто обрав державну службу, заслуговуєте на глибоку повагу за свою самовіддану працю в мирний час, а тепер, коли росія віроломно веде війну проти України на наших землях, ви стали для багатьох людей прикладом стійкості, жертовності, відданості ідеям нашої державності. Ви не залишили свої робочі місця, ви працювали 24/7, рятуючи українців в окупації, організовували гуманітарні вантажі і забезпечували діяльність органів влади, що особливо важливо у воєнний час. Ви були тими, хто рухали та організовували весь державний механізм на спротив ворогу.

Залишайтеся вірними своїм переконанням, втілюйте найсміливіші державницькі проекти і дбайте про людей, які поряд з вами - в установах, громадах, організаціях.

Здоров'я вам, домашнього затишку і миру!

Все буде Україна!

З повагою

Голова ДСА України Олексій Сальніков


За інформацією Судова влада України

Додатково, Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України та гуманітарної допомоги з платіжної картки 

Традиційно, нагадуємо користувачам журналу, що науковий журнал запроваджив надання послуг «Консультація»: запит на проведення судово-психологічної експертизи за різними підставами, у тому числі відшкодування моральної шкоди завданою військовими злочинами, із застосуванням поліграфа на замовлення зацікавлених осіб, суду, правоохоронних органів згідно процесуальних кодексів. - URL: http://expertize-journal.org.ua/konsultacia Телефон для термінового дзвінка судовому експерту: +38 093 476 72 60 (Viber, Telegram, Whatsapp).

Звертаємо увагу, організація проведення професійних консультацій всім зацікавленим, здійснюється членом Президії Науково-консультативної та методичної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України, головним редактором журналу, атестованим судовим експертом психологом (поліграфологом), кандидатом психологічних наук, доцентом Назаровим Олегом Анатолійовичем. 

Офіційній Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи, судового експерта психолога (поліграфолога) Назарова О.А. (свідоцтво Міністерства юстиції України від 09.07.2020 №2035) 

Офіційний Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи із застосуванням поліграфа, тестувань на поліграфі в Україні за міжнародними стандартами (поліграф EyeDetect, розробник Converus Inc., USA)

Продаж портативного обладнання для поліграфа Mobi підлокітники Polygraph в Україні (Схвалено президентом Міжнародного співтовариства поліграфологів, ISOPE, США)

В Україні затверджена кваліфікаційна характеристика професії «Поліграфолог» та 25 жовтня 2021 року уведена сама професія «Поліграфолог» змінами № 10 до Національного класифікатора професій ДК 003:2010

Надання послуг щодо розробки та проведення групових тренінгових занять за різними напрямами судово-психологічної експертизи в сучасному судочинстві, у тому числі із застосуванням поліграфа 

Незалежній не державній професійній атестованій судово-психологічній експертизі в Україні бути: історія однієї перемоги або про можливість призначення першої недержавної професійної атестованої судово-психологічної еспертизи з 09 липня 2020 року 

Електронна бібліотека судді, адвоката, психолога, батьків: «Допит, опитування дитини в суді». Методичні рекомендації, нормативні документи, постанови Верховного Суду 

Огляд змін до законодавства України: процесуальний статус спеціаліста у кримінальних провадженнях про кримінальні проступки з 1 липня 2020 року  

Електронна бібліотека правозахисника України. Серія: Застосування рішень Європейського суду з прав людини в українському судочинстві 

Електронна бібліотека судді України: квітень 2020 року (більше 70 книг) 

Колекція зразків клопотань про відкладення розгляду справи у зв’язку із впровадженням карантину та типові зразки заяв, які подаються до суду станом на 20 березня 2020 та оголошення ДСА України від 19 березня 2020 

І на останок щодо професійного розвитку, актуальні вакансії можна переглянути на сайті - Jooble (потрібно на тиснути, щоб перейти за посиланням).