Оголошення

Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців для проведення психологічної, товарознавчої експертизи, досліджень на поліграфі.

Тел.: 0934767260

Перегляди: 215

ДП ІСС "Електронний суд" повідомляє на своїй сторінці у Facebook про оновлення системи відеоконференцзв’язку EasyCon (версія 2.8.0).

Нова функціональність (доопрацювання):
1. Протокол судового засідання:
1.1. Форму протоколу приведено до стандарту, що використовується в судах в програмах технічної фіксації.
1.2. Додано формування посилань для прослуховування запису також і для системних подій.
1.3. Додано новий тип судового засідання «Справа про адміністративне правопорушення».
1.4. Додано нові атрибути для внесення:
1.4.1. Номер справи - текстове поле.
1.4.2. Номер провадження - текстове поле.
1.4.3. Короткий опис - текстове поле.
1.4.4. Номер залу судового засідання - текстове поле.
1.4.5. Серійний номер носія архівної копії.
1.5. Запам’ятовується «Вид судочинства» з останньої відеоконференції, проведеної організатором, та автоматично заповнюється в новій конференції.
1.6. Організатору автоматично встановлюється роль «Секретар судового засідання».
1.7. Додано нові ролі до Адміністративної справи та змінено порядок сторін:
1.7.1. Представник третьої особи.
1.7.2. Експерт.
1.7.3. Спеціаліст.
2. Додано в налагодження ще одну роздільну здатність відео: 1920*1080.
3. В налагодженнях для iPhone встановлено мінімальну роздільну здатність 640*360 (з меншою відео не відображається).
4. До розділу «Інструкції» додано файл «Вимоги до мережі».
5. Не дозволяється реєстрація нового користувача з поштовою адресою в заборонених доменах: yandex.ru, yandex.ua, auto.ru, kinopoisk.ru, yandexdatafactory.com, mail.ru, vk.com, ok.ru, kaspersky.ru, riafan.ru, jpgazeta.ru, newinform.com, inforeactor.ru, politros.com, drweb.ru.

Виправлення:
1. Виправлено помилку, в результаті якої не надходили запрошення в мобільній версії на Android (запрошення до конференції, виклик на трибуну).
2. Lite-конференція та відеоприйом тепер працюють на iPhone/iPad.
3. Покращено алгоритм вибору медіасерверу – додано перевірку на доступність.
4. У нового користувача була відсутня кнопка «Створити Lite-конференцію».
5. Не можливо було створити нову організацію.
6. Вікно адміністрування - прибрано можливість зняти запис конференції при встановленій опції «Судове засідання».
7. Меню «Мої заяви» адаптовано для мобільних пристроїв.
8. Оптимізовано показ списку файлів у відкритій конференції на відповідній закладці.
9. Прибрано пункт контекстного меню «Видалити з конференції» для контактів з групи «Вийшли з конференції» вкладки «Учасники».

Сторінка ДП ІСС "Електронний суд" у Facebook


За інформацією Судова влада України

Додатково, Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України та гуманітарної допомоги з платіжної картки 

Традиційно, нагадуємо користувачам журналу, що науковий журнал запроваджив надання послуг «Консультація»: запит на проведення судово-психологічної експертизи за різними підставами, у тому числі відшкодування моральної шкоди завданою військовими злочинами, із застосуванням поліграфа на замовлення зацікавлених осіб, суду, правоохоронних органів згідно процесуальних кодексів. - URL: http://expertize-journal.org.ua/konsultacia Телефон для термінового дзвінка судовому експерту: +38 093 476 72 60 (Viber, Telegram, Whatsapp).

Звертаємо увагу, організація проведення професійних консультацій всім зацікавленим, здійснюється членом Президії Науково-консультативної та методичної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України, головним редактором журналу, атестованим судовим експертом психологом (поліграфологом), кандидатом психологічних наук, доцентом Назаровим Олегом Анатолійовичем. 

В 2023 року виповнилося 10 років викладання головного редактора журналу Назарова Олега Анатолійовича для суддів, помічників суддів, секретарів та працівників апарату судів, які підвищували свою кваліфікацію в Національній школі суддів України протягом 2013-2023 років. З цієї нагоди Назаров О.А. був відмічений Почесною грамотою Національної школи суддів України за підготовку високваліфікованих кадрів для системи правосуддя. Багато проведено було підготовлених корисних та цікавих тем в галузі судової експертизи, судово-психологічної експертизи, основ психології та застосування поліграфа, опитування дитини. В тому числі багато тем було напрацьовано для адвокатської аудиторії (справи щодо відшкодування моральної шкоди, визначення місця мешкання дитини, угоди з вадами волі, застосування поліграфа тощо). Для замовляння вебінару, тренінгу спеціальної тематики в галузі судової експертизи звертайтесь за телефонами редакції журналу: +38093 476 72 60. 

Офіційній Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи, судового експерта психолога (поліграфолога) Назарова О.А. (свідоцтво Міністерства юстиції України від 09.07.2020 №2035) 

Офіційний Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи із застосуванням поліграфа, тестувань на поліграфі в Україні за міжнародними стандартами (поліграф EyeDetect, розробник Converus Inc., USA)

Продаж портативного обладнання для поліграфа Mobi підлокітники Polygraph в Україні (Схвалено президентом Міжнародного співтовариства поліграфологів, ISOPE, США)

В Україні затверджена кваліфікаційна характеристика професії «Поліграфолог» та 25 жовтня 2021 року уведена сама професія «Поліграфолог» змінами № 10 до Національного класифікатора професій ДК 003:2010

Надання послуг щодо розробки та проведення групових тренінгових занять за різними напрямами судово-психологічної експертизи в сучасному судочинстві, у тому числі із застосуванням поліграфа 

Незалежній не державній професійній атестованій судово-психологічній експертизі в Україні бути: історія однієї перемоги або про можливість призначення першої недержавної професійної атестованої судово-психологічної еспертизи з 09 липня 2020 року 

Електронна бібліотека судді, адвоката, психолога, батьків: «Допит, опитування дитини в суді». Методичні рекомендації, нормативні документи, постанови Верховного Суду 

Огляд змін до законодавства України: процесуальний статус спеціаліста у кримінальних провадженнях про кримінальні проступки з 1 липня 2020 року  

Електронна бібліотека правозахисника України. Серія: Застосування рішень Європейського суду з прав людини в українському судочинстві 

Електронна бібліотека судді України: квітень 2020 року (більше 70 книг) 

Колекція зразків клопотань про відкладення розгляду справи у зв’язку із впровадженням карантину та типові зразки заяв, які подаються до суду станом на 20 березня 2020 та оголошення ДСА України від 19 березня 2020 

І на останок щодо професійного розвитку, актуальні вакансії можна переглянути на сайті - Jooble (потрібно на тиснути, щоб перейти за посиланням).