Оголошення

Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців для проведення психологічної, товарознавчої експертизи, досліджень на поліграфі.

Тел.: 0934767260

Перегляди: 428

З 1 січня по 24 квітня 2020 року проведено 53 581 сеанс відеоконференцзв’язку (ВКЗ).

На сьогоднішній день відеоконференцзв’язок судових засідань організовується за допомогою програмного комплексу, який дозволяє спілкування у великих і малих групах людей, що знаходяться у великій віддаленості один від одного. За допомогою цієї системи учасники відеоконференцій діляться інформацією, документацією, цілими базами даних, навчаються, а головне - можуть колегіально приймати важливі рішення.

Державне підприємство «Інформаційні судові системи» надає можливість використання внутрішніх систем відеоконференцзв’язку, яка використовується усіма судами України та установами спеціалізованими установами (пенітенціарної служби, слідчими ізоляторами, тюрмами, колоніями). У разі прийняття рішення суддею, про надання доступу учаснику судового процесу через зазначену систему, ДП ІСС завжди може забезпечити можливість проведення такого відеоконференцзв’язку. При цьому, на відміну від інших подібних систем ВКЗ, ДП "Інформаційні судові системи" надає можливість не тільки відеоконферецзв’язку, але і одночасно відеозапису засідання відповідно до законодавства та трансляцію судового засідання у мережі Інтернет.

«Так як ми обслуговуємо даний сервіс, ми робимо усе можливе для проведення сеансів відеоконференцзв’язку з абонентами, що перебувають у різних установах. Покращення технічної сторони дозволить прискорити процес ухвалення рішень, скоротити час розгляду справ у судах, а головне – забезпечити безперебійне та якісне надання послуг» - коментує генеральний директор ДП ІСС Олег Тертичний.

Наразі спеціалісти ДП «Інформаційні судові системи» розробляють окрему підсистему, яка дозволить прийняття участі у судових засіданнях учасника судового процесу і через мережу Інтернет, з автентифікацією, за допомогою електронного цифрового підпису та шифрування каналів зв’язку криптографічними засобами, атестованими Державною службою спеціального зв'язку та захисту інформації України. Дана підсистема дозволить проводити у режимі ВКЗ і закриті судові засідання, в тому числі і кримінальних проваджень та унеможливить несанкціонований доступ як до інформації про учасника судового процесу, так і несанкціонований доступ до закритого судового засідання.

За повідомленням прес-служби ДП "ІСС"

Додатково, Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України та гуманітарної допомоги з платіжної картки 

Традиційно, нагадуємо користувачам журналу, що науковий журнал запроваджив надання послуг «Консультація»: запит на проведення судово-психологічної експертизи за різними підставами, у тому числі відшкодування моральної шкоди завданою військовими злочинами, із застосуванням поліграфа на замовлення зацікавлених осіб, суду, правоохоронних органів згідно процесуальних кодексів. - URL: http://expertize-journal.org.ua/konsultacia Телефон для термінового дзвінка судовому експерту: +38 093 476 72 60 (Viber, Telegram, Whatsapp).

Звертаємо увагу, організація проведення професійних консультацій всім зацікавленим, здійснюється членом Президії Науково-консультативної та методичної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України, головним редактором журналу, атестованим судовим експертом психологом (поліграфологом), кандидатом психологічних наук, доцентом Назаровим Олегом Анатолійовичем. 

В 2023 року виповнилося 10 років викладання головного редактора журналу Назарова Олега Анатолійовича для суддів, помічників суддів, секретарів та працівників апарату судів, які підвищували свою кваліфікацію в Національній школі суддів України протягом 2013-2023 років. З цієї нагоди Назаров О.А. був відмічений Почесною грамотою Національної школи суддів України за підготовку високваліфікованих кадрів для системи правосуддя. Багато проведено було підготовлених корисних та цікавих тем в галузі судової експертизи, судово-психологічної експертизи, основ психології та застосування поліграфа, опитування дитини. В тому числі багато тем було напрацьовано для адвокатської аудиторії (справи щодо відшкодування моральної шкоди, визначення місця мешкання дитини, угоди з вадами волі, застосування поліграфа тощо). Для замовляння вебінару, тренінгу спеціальної тематики в галузі судової експертизи звертайтесь за телефонами редакції журналу: +38093 476 72 60. 

Офіційній Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи, судового експерта психолога (поліграфолога) Назарова О.А. (свідоцтво Міністерства юстиції України від 09.07.2020 №2035) 

Офіційний Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи із застосуванням поліграфа, тестувань на поліграфі в Україні за міжнародними стандартами (поліграф EyeDetect, розробник Converus Inc., USA)

Продаж портативного обладнання для поліграфа Mobi підлокітники Polygraph в Україні (Схвалено президентом Міжнародного співтовариства поліграфологів, ISOPE, США)

В Україні затверджена кваліфікаційна характеристика професії «Поліграфолог» та 25 жовтня 2021 року уведена сама професія «Поліграфолог» змінами № 10 до Національного класифікатора професій ДК 003:2010

Надання послуг щодо розробки та проведення групових тренінгових занять за різними напрямами судово-психологічної експертизи в сучасному судочинстві, у тому числі із застосуванням поліграфа 

Незалежній не державній професійній атестованій судово-психологічній експертизі в Україні бути: історія однієї перемоги або про можливість призначення першої недержавної професійної атестованої судово-психологічної еспертизи з 09 липня 2020 року 

Електронна бібліотека судді, адвоката, психолога, батьків: «Допит, опитування дитини в суді». Методичні рекомендації, нормативні документи, постанови Верховного Суду 

Огляд змін до законодавства України: процесуальний статус спеціаліста у кримінальних провадженнях про кримінальні проступки з 1 липня 2020 року  

Електронна бібліотека правозахисника України. Серія: Застосування рішень Європейського суду з прав людини в українському судочинстві 

Електронна бібліотека судді України: квітень 2020 року (більше 70 книг) 

Колекція зразків клопотань про відкладення розгляду справи у зв’язку із впровадженням карантину та типові зразки заяв, які подаються до суду станом на 20 березня 2020 та оголошення ДСА України від 19 березня 2020 

І на останок щодо професійного розвитку, актуальні вакансії можна переглянути на сайті - Jooble (потрібно на тиснути, щоб перейти за посиланням).

 20 июня 2024

Новини