Оголошення

Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців для проведення психологічної, товарознавчої експертизи, досліджень на поліграфі.

Тел.: 0934767260

Перегляди: 200

27 січня 2021 року за участі представників Державної судової адміністрації України, її територіальних управлінь та канадських експертів з питань судового адміністрування у режимі відеоконференції відбулася презентація посібника "Реорганізація робочих процесів: довідник з методів та інструментів удосконалення і оптимізації діяльності". Посібник підготовлено в рамках співпраці ДСА України з українсько-канадським Проектом підтримки судової реформи на основі заходів зі спрощення робочих процесів.

У Посібнику описано процеси та етапи оптимізації діяльності, викладені основні концепції реорганізації робочих процесів, продемонстрована користь, яку отримає як кожен працівник та установа, від оптимізації процесів. Також у Посібнику представлено зразки описів та форм, які можна використати для аналізу і оптимізації робочих процесів.

У вітальному слові на початку вебінару заступник Голови Державної судової адміністрації України Сергій Чорнуцький подякував канадським експертам з питань судового адміністрування за спільну кількарічну роботу, в результаті якої в ДСА України впроваджено процеси з реорганізації, удосконалення і оптимізації діяльності.

"Завдяки спільній роботі з канадськими колегами, починаючи з 2018 року, нами вже прийнято низку регламентуючих документів та розпоряджень стосовно удосконалення внутрішніх робочих процесів в ДСА України. Після цього відчутно зменшилася кількість задіяних ресурсів з одночасним поліпшенням якості послуг", - зазначив Сергій Чорнуцький.

Старша менеджерка Управління міжнародних програм Офісу Уповноваженого з питань федеральних суддів Канади Наталія Городецька також подякувала співробітникам ДСА України за проявлений інтерес до процесів реорганізації та спрощення діяльності та плідну співпрацю у цьому проекті, розуміння важливості збільшення ефективності роботи та висловила сподівання, що зусилля канадських експертів будуть сприяти підвищенню довіри суспільства до органів правосуддя.

"З огляду на досвід міжнародних проектів, в яких ми вже брали участь, наші експерти пропонують кращі методики та допомагають у пошуку шляхів для задоволення потреб громадськості. Виходячи з сьогоденних реалій, ми пропонуємо можливості до збільшення ефективності робочих процесів та покращення послуг, які надаються громадянам", - наголосила Наталія Городецька.

У ході вебінару його учасники поділилися власним досвідом у запровадженні реорганізації та удосконаленні робочих процесів у різноманітних державних та недержавних організаціях, навівши численні приклади успішних методик.


За інформацією Судова влада України

Додатково, Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України та гуманітарної допомоги з платіжної картки 

Традиційно, нагадуємо користувачам журналу, що науковий журнал запроваджив надання послуг «Консультація»: запит на проведення судово-психологічної експертизи за різними підставами, у тому числі відшкодування моральної шкоди завданою військовими злочинами, із застосуванням поліграфа на замовлення зацікавлених осіб, суду, правоохоронних органів згідно процесуальних кодексів. - URL: http://expertize-journal.org.ua/konsultacia Телефон для термінового дзвінка судовому експерту: +38 093 476 72 60 (Viber, Telegram, Whatsapp).

Звертаємо увагу, організація проведення професійних консультацій всім зацікавленим, здійснюється членом Президії Науково-консультативної та методичної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України, головним редактором журналу, атестованим судовим експертом психологом (поліграфологом), кандидатом психологічних наук, доцентом Назаровим Олегом Анатолійовичем. 

В 2023 року виповнилося 10 років викладання головного редактора журналу Назарова Олега Анатолійовича для суддів, помічників суддів, секретарів та працівників апарату судів, які підвищували свою кваліфікацію в Національній школі суддів України протягом 2013-2023 років. З цієї нагоди Назаров О.А. був відмічений Почесною грамотою Національної школи суддів України за підготовку високваліфікованих кадрів для системи правосуддя. Багато проведено було підготовлених корисних та цікавих тем в галузі судової експертизи, судово-психологічної експертизи, основ психології та застосування поліграфа, опитування дитини. В тому числі багато тем було напрацьовано для адвокатської аудиторії (справи щодо відшкодування моральної шкоди, визначення місця мешкання дитини, угоди з вадами волі, застосування поліграфа тощо). Для замовляння вебінару, тренінгу спеціальної тематики в галузі судової експертизи звертайтесь за телефонами редакції журналу: +38093 476 72 60. 

Офіційній Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи, судового експерта психолога (поліграфолога) Назарова О.А. (свідоцтво Міністерства юстиції України від 09.07.2020 №2035) 

Офіційний Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи із застосуванням поліграфа, тестувань на поліграфі в Україні за міжнародними стандартами (поліграф EyeDetect, розробник Converus Inc., USA)

Продаж портативного обладнання для поліграфа Mobi підлокітники Polygraph в Україні (Схвалено президентом Міжнародного співтовариства поліграфологів, ISOPE, США)

В Україні затверджена кваліфікаційна характеристика професії «Поліграфолог» та 25 жовтня 2021 року уведена сама професія «Поліграфолог» змінами № 10 до Національного класифікатора професій ДК 003:2010

Надання послуг щодо розробки та проведення групових тренінгових занять за різними напрямами судово-психологічної експертизи в сучасному судочинстві, у тому числі із застосуванням поліграфа 

Незалежній не державній професійній атестованій судово-психологічній експертизі в Україні бути: історія однієї перемоги або про можливість призначення першої недержавної професійної атестованої судово-психологічної еспертизи з 09 липня 2020 року 

Електронна бібліотека судді, адвоката, психолога, батьків: «Допит, опитування дитини в суді». Методичні рекомендації, нормативні документи, постанови Верховного Суду 

Огляд змін до законодавства України: процесуальний статус спеціаліста у кримінальних провадженнях про кримінальні проступки з 1 липня 2020 року  

Електронна бібліотека правозахисника України. Серія: Застосування рішень Європейського суду з прав людини в українському судочинстві 

Електронна бібліотека судді України: квітень 2020 року (більше 70 книг) 

Колекція зразків клопотань про відкладення розгляду справи у зв’язку із впровадженням карантину та типові зразки заяв, які подаються до суду станом на 20 березня 2020 та оголошення ДСА України від 19 березня 2020 

І на останок щодо професійного розвитку, актуальні вакансії можна переглянути на сайті - Jooble (потрібно на тиснути, щоб перейти за посиланням).