Оголошення

Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців для проведення психологічної, товарознавчої експертизи, досліджень на поліграфі.

Тел.: 0934767260

Перегляди: 27

23 червня 2022 року в рамках робочого візиту до Страсбурга Голова Верховного Суду Всеволод Князєв зустрівся з представниками Європейської комісії з питань ефективності правосуддя (CEPEJ). У зустрічі взяли участь секретар CEPEJ Мюріель Деко та керівник відділу співпраці Клеманс Букемон, а також суддя Великої Палати ВС Ірина Григор’єва та начальник відділу міжнародно-правової взаємодії ВС Ліна Губар.

Один із пріоритетних напрямів співпраці CEPEJ та судової влади України – удосконалення проєкту щодо запровадження дистанційного правосуддя в Україні. Як повідомили представниці CEPEJ, гайдлайни Комісії були адаптовані під формат онлайн-правосуддя ще торік.

Всеволод Князєв подякував представницям CEPEJ за їхню роботу та зазначив, що судді України активно застосовують рекомендації Комісії у своїй щоденній роботі. Особливу увагу він звернув на важливість запровадження в Україні дистанційного правосуддя в умовах повномасштабного вторгнення Росії. Судді та науковці розробили відповідний законопроєкт, але його не підтримав парламент. Однак прийняття такого законопроєкту є вкрай важливим для України. Адже навіть території, де не проводять активних бойових дій, перебувають під постійною загрозою ракетних ударів Росії.

«Виклики, які стоять сьогодні перед судовою владою України, – безпрецедентні, тому ми маємо змінювати підходи до функціонування судової системи. Верховний Суд зокрема та судова система України в цілому роблять усе можливе для того, щоб забезпечити кожному право на справедливий суд на всій території України», – поділився очільник ВС.

Можливі шляхи співпраці Верховного Суду з Радою Європи у контексті війни в Україні обговорили того ж дня Голова ВС та представники відділу з питань програм щодо співпраці Генерального директорату з прав людини і верховенства права Ради Європи. У зустрічі взяли участь заступник начальника відділу з питань програм щодо співпраці Ліліт Данегян, начальник підрозділу з питань України, Молдови та Вірменії Маріана Чіку, координатор проєктів відділу з питань програм щодо співпраці Андрій Кавакін і менеджерка проєкту РЄ «Підтримка судової влади України в забезпеченні кращого доступу до правосуддя» Ірина Кушнір.

У своєму виступі Всеволод Князєв окреслив завдання, які стоять перед судовою владою: відновлення роботи кадрових органів – ВККС України і ВРП, забезпечення єдності судової практики, удосконалення процедури добору кандидатів у судді. На думку Голови ВС, слід знайти такий механізм добору кандидатів у судді, який би допоміг заповнити дуже велику кількість вакансій у судах України швидко й ефективно.

Учасники зустрічей домовилися про посилення співпраці за всіма пріоритетними напрямами.

Верховний Суд


За інформацією Судова влада України

Додатково, Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України та гуманітарної допомоги з платіжної картки 

Традиційно, нагадуємо користувачам журналу, що науковий журнал запроваджує надання послуг «Консультація»: запит на проведення судово-психологічної експертизи за різними підставами, у тому числі відшкодування моральної шкоди завданою військовими злочинами, із застосуванням поліграфа на замовлення зацікавлених осіб, суду, правоохоронних органів згідно процесуальних кодексів. - URL: http://expertize-journal.org.ua/konsultacia Телефон для термінового дзвінка судовому експерту: +38 093 476 72 60 (Viber, Telegram, Whatsapp).

Звертаємо увагу, організація проведення професійних консультацій всім зацікавленим, здійснюється членом Президії Науково-консультативної та методичної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України, головним редактором журналу, атестованим судовим експертом психологом (поліграфологом), кандидатом психологічних наук, доцентом Назаровим Олегом Анатолійовичем. 

Офіційній Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи, судового експерта психолога (поліграфолога) Назарова О.А. (свідоцтво Міністерства юстиції України від 09.07.2020 №2035) 

Офіційний Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи із застосуванням поліграфа, тестувань на поліграфі в Україні за міжнародними стандартами (поліграф EyeDetect, розробник Converus Inc., USA)

Продаж портативного обладнання для поліграфа Mobi підлокітники Polygraph в Україні (Схвалено президентом Міжнародного співтовариства поліграфологів, ISOPE, США)

В Україні затверджена кваліфікаційна характеристика професії «Поліграфолог» та 25 жовтня 2021 року уведена сама професія «Поліграфолог» змінами № 10 до Національного класифікатора професій ДК 003:2010

Надання послуг щодо розробки та проведення групових тренінгових занять за різними напрямами судово-психологічної експертизи в сучасному судочинстві, у тому числі із застосуванням поліграфа 

Незалежній не державній професійній атестованій судово-психологічній експертизі в Україні бути: історія однієї перемоги або про можливість призначення першої недержавної професійної атестованої судово-психологічної еспертизи з 09 липня 2020 року 

Електронна бібліотека судді, адвоката, психолога, батьків: «Допит, опитування дитини в суді». Методичні рекомендації, нормативні документи, постанови Верховного Суду 

Огляд змін до законодавства України: процесуальний статус спеціаліста у кримінальних провадженнях про кримінальні проступки з 1 липня 2020 року  

Електронна бібліотека правозахисника України. Серія: Застосування рішень Європейського суду з прав людини в українському судочинстві 

Електронна бібліотека судді України: квітень 2020 року (більше 70 книг) 

Колекція зразків клопотань про відкладення розгляду справи у зв’язку із впровадженням карантину та типові зразки заяв, які подаються до суду станом на 20 березня 2020 та оголошення ДСА України від 19 березня 2020 

І на останок щодо професійного розвитку, актуальні вакансії можна переглянути на сайті - Jooble (потрібно на тиснути, щоб перейти за посиланням).