Оголошення

Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців для проведення психологічної, товарознавчої експертизи, досліджень на поліграфі.

Тел.: 0934767260

Перегляди: 212

11 грудня 2023 року відбувся заочний круглий стіл «Використання цифрових технологій в криміналістиці і судовій експертизі» за ініціативи Науково-дослідного інституту вивчення проблем злочинності імені академіка В.В. Сташиса. На круглому столі було розглянуто широке коло питань, пов’язаних з обґрунтуванням необхідності розвитку інноваційної діяльності в криміналістиці та судовій експертизі, а саме: 1) проблеми формування і розвитку цифрової криміналістики; 2) роль цифрової інформації у розслідуванні кримінальних правопорушень в Україні та закордонних країнах; 3) застосування цифрових технологій і систем штучного інтелекту в правозастосовній діяльності; 4) сутність цифрових доказів і їх допустимість у судочинстві; 5) проблеми встановлення автентичності цифрових аудіо- та відеозаписів; 6) проблеми дотримання прав людини при використанні цифрової інформації у розслідуванні кримінальних правопорушень.

Організатори круглого столу в лютому 2024 року збираються опублікувати тези науковців в збірнику "Використання цифрових технологій в криміналістиці, судовій експертизі та правозастосовній діяльності". З 15 січня розпочинається формування збірнику.

Всі бажаючі опублікувати свої тези в збірнику можуть їх надсилати на електронну пошту: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. Контактний телефон для звязку: +38 (097) 7800577 (+Viber, WhatsApp, Telegram). Відповідальна особа - к.ю.н. Авдєєва Галина Костянтинівна.

Вимоги до тез: наявність ПІБ повністю, назва лабораторії або місяця роботи, перелік посилань - після тексту тез. Обсяг тез 4-5 сторінок формату A4; береги – 20 мм; шрифт – Times New Roman; кегель – 14; міжрядковий інтервал – 1,5; посилання по тексту у квадратних дужках [1, c. 23]. Обов’язково зазначається список літератури, який подається відповідно до вимог ДСТУ. Публікація матеріалів круглого столу безкоштовна. Публікація збірника матеріалів круглого столу планується у лютому 2024 р. Мова – українська, англійська, польська.

Довідки можна отримати за електронною адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або за телефоном: +38 (097) 7800577 (+Viber, WhatsApp, Telegram). Відповідальна особа - к.ю.н. Авдєєва Галина Костянтинівна.

Разом ми переможемо!!!!

Додатково, Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України та гуманітарної допомоги з платіжної картки 

Традиційно, нагадуємо користувачам журналу, що науковий журнал запроваджив надання послуг «Консультація»: запит на проведення судово-психологічної експертизи за різними підставами, у тому числі відшкодування моральної шкоди завданою військовими злочинами, із застосуванням поліграфа на замовлення зацікавлених осіб, суду, правоохоронних органів згідно процесуальних кодексів. - URL: http://expertize-journal.org.ua/konsultacia Телефон для термінового дзвінка судовому експерту: +38 093 476 72 60 (Viber, Telegram, Whatsapp).

Звертаємо увагу, організація проведення професійних консультацій всім зацікавленим, здійснюється членом Президії Науково-консультативної та методичної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України, головним редактором журналу, атестованим судовим експертом психологом (поліграфологом), кандидатом психологічних наук, доцентом Назаровим Олегом Анатолійовичем. 

В 2023 року виповнилося 10 років викладання головного редактора журналу Назарова Олега Анатолійовича для суддів, помічників суддів, секретарів та працівників апарату судів, які підвищували свою кваліфікацію в Національній школі суддів України протягом 2013-2023 років. З цієї нагоди Назаров О.А. був відмічений Почесною грамотою Національної школи суддів України за підготовку високваліфікованих кадрів для системи правосуддя. Багато проведено було підготовлених корисних та цікавих тем в галузі судової експертизи, судово-психологічної експертизи, основ психології та застосування поліграфа, опитування дитини. В тому числі багато тем було напрацьовано для адвокатської аудиторії (справи щодо відшкодування моральної шкоди, визначення місця мешкання дитини, угоди з вадами волі, застосування поліграфа тощо). Для замовляння вебінару, тренінгу спеціальної тематики в галузі судової експертизи звертайтесь за телефонами редакції журналу: +38093 476 72 60. 

Офіційній Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи, судового експерта психолога (поліграфолога) Назарова О.А. (свідоцтво Міністерства юстиції України від 09.07.2020 №2035) 

Офіційний Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи із застосуванням поліграфа, тестувань на поліграфі в Україні за міжнародними стандартами (поліграф EyeDetect, розробник Converus Inc., USA)

Продаж портативного обладнання для поліграфа Mobi підлокітники Polygraph в Україні (Схвалено президентом Міжнародного співтовариства поліграфологів, ISOPE, США)

В Україні затверджена кваліфікаційна характеристика професії «Поліграфолог» та 25 жовтня 2021 року уведена сама професія «Поліграфолог» змінами № 10 до Національного класифікатора професій ДК 003:2010

Надання послуг щодо розробки та проведення групових тренінгових занять за різними напрямами судово-психологічної експертизи в сучасному судочинстві, у тому числі із застосуванням поліграфа 

Незалежній не державній професійній атестованій судово-психологічній експертизі в Україні бути: історія однієї перемоги або про можливість призначення першої недержавної професійної атестованої судово-психологічної еспертизи з 09 липня 2020 року 

Електронна бібліотека судді, адвоката, психолога, батьків: «Допит, опитування дитини в суді». Методичні рекомендації, нормативні документи, постанови Верховного Суду 

Огляд змін до законодавства України: процесуальний статус спеціаліста у кримінальних провадженнях про кримінальні проступки з 1 липня 2020 року  

Електронна бібліотека правозахисника України. Серія: Застосування рішень Європейського суду з прав людини в українському судочинстві 

Електронна бібліотека судді України: квітень 2020 року (більше 70 книг) 

Колекція зразків клопотань про відкладення розгляду справи у зв’язку із впровадженням карантину та типові зразки заяв, які подаються до суду станом на 20 березня 2020 та оголошення ДСА України від 19 березня 2020 

І на останок щодо професійного розвитку, актуальні вакансії можна переглянути на сайті - Jooble (потрібно на тиснути, щоб перейти за посиланням).