Оголошення

Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців для проведення психологічної, товарознавчої експертизи, досліджень на поліграфі.

Тел.: 0934767260

Перегляди: 2058

Новая структура экспертной службы Министерства внутренних дел Украины заработает с 7 ноября 2015 года. Об этом сообщает пресс-служба МВД Украины со ссылкой на министра внутренних дел Арсена Авакова, о чем он сказал 22 октября 2015 года во время презентации концепции реформирования экспертной службы МВД. В новостной заметке приведена статья министра внутренних дел Украины А. Авакова, опубликованная в блоге Арсена Авакова на Интернет-сайте "Українська правда: блоги" 22 октября 2015 года под названием "МВС: реформа експертної служби".

Текст статьи (язык оригинала - украинский). В процесі реалізації концепції реформування системи правоохоронних органів часто приходиться зупинятися і вирішувати завдання реформування, на перший погляд, другорядних підрозділів. Проте, при більш пильному вивченні, такий "другорядний", "периферійний" підрозділ вирішує цілу низку вузькоспеціалізованих завдань, без яких основний результат боротьби зі злочинністю не може бути досягнутий.

Саме такою, тихою і непримітною, є Експертна служба МВС України. Пошук і вилучення слідів під час оглядів місць подій, проведення експертиз і досліджень, вилучення та знешкодження саморобних вибухових пристроїв, ведення криміналістичних обліків – це далеко не весь вичерпний перелік завдань, які щодня успішно вирішують експерти.

Експертна служба МВС є і буде найбільшою експертною установою в державі з потужним кадровим, науковим і технічним потенціалом. Адже у її складі працюють понад 3 тисячі справжніх професіоналів, які щороку виконують близько 300 тисяч експертиз і досліджень за більш ніж 50-ма напрямами.

Експертна служба є постійним, і, поки що, єдиним в Україні, членом спілки "Європейська мережа криміналістичних наукових установ" – організації, яка об'єднує більше 60 представників науково-дослідних установ з 36 країн Європи.

Метою реформи є побудова за європейським зразком РЕАЛЬНО НЕЗАЛЕЖНОЇ від органів досудового слідства, ВИСОКОПРОФЕСІЙНОЇ, відкритої для суспільного контролю мережі експертних підрозділів, покликаних на ділі виконувати важливу для правової держави місію – сприяти утвердженню справедливого суду в Україні.

Це дозволить позбутися традицій, успадкованих ще від радянської міліції, коли керівник слідчого блоку здійснював кураторство експертно-криміналістичними підрозділами, маючи адміністративні важелі впливу на судового експерта та його керівника.

Мета реформи досягається шляхом утворення структурно відокремленої Експертної служби МВС, яка буде підпорядковуватися Міністерству внутрішніх справ України, а не органу досудового слідства (поліції).

В результаті реформування органів внутрішніх справ слідчі підрозділи, що увійшли до складу центрального органу виконавчої влади – Національної поліції та експертні підрозділи, що залишилися у складі Експертної служби під патронатом МВС, втратять організаційний зв'язок, їх службові взаємовідносини будуть будуватися виключно у формі взаємодії.

Після якісних перетворень штатної структури і підпорядкованості експертних підрозділів, черговим етапом реформування Експертної служби буде формування кадрів для роботи в оновленій службі.

Ураховуючи специфіку експертної діяльності, добір буде здійснюватися як за рахунок переатестації працюючих працівників з відповідними знаннями і практичним досвідом, так і за рахунок випускників вищих навчальних закладів. Насамперед, це стосується Навчально-наукового інституту підготовки фахівців для експертно-криміналістичних підрозділів Національної академії внутрішніх справ, який здійснює підготовку експертів-криміналістів. На конкурсній основі будуть прийматися і випускники вищих навчальних закладів (біологи, хіміки, економісти, філологи та ін.), а також працівники інших установ та організацій, які мають необхідну фахову підготовку і досвід практичної роботи за спеціальністю.

Важливим і необхідним кроком на етапі реформування Експертної служби є подальше її матеріально-технічне зміцнення за рахунок придбання новітньої техніки та модернізації наявного технічного обладнання для упровадження нових методів досліджень і приведення у відповідність до вимог європейських стандартів.

Прискорення процесу акредитації експертних лабораторій на відповідність вимогам міжнародного стандарту якості ISO-17025 є необхідною умовою визнання Експертної служби на міжнародній арені. 

Нова структура експертної служби почне працювати з 7 листопада.

 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
По материалам http://blogs.pravda.com.ua

Додатково, Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України та гуманітарної допомоги з платіжної картки 

Традиційно, нагадуємо користувачам журналу, що науковий журнал запроваджив надання послуг «Консультація»: запит на проведення судово-психологічної експертизи за різними підставами, у тому числі відшкодування моральної шкоди завданою військовими злочинами, із застосуванням поліграфа на замовлення зацікавлених осіб, суду, правоохоронних органів згідно процесуальних кодексів. - URL: http://expertize-journal.org.ua/konsultacia Телефон для термінового дзвінка судовому експерту: +38 093 476 72 60 (Viber, Telegram, Whatsapp).

Звертаємо увагу, організація проведення професійних консультацій всім зацікавленим, здійснюється членом Президії Науково-консультативної та методичної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України, головним редактором журналу, атестованим судовим експертом психологом (поліграфологом), кандидатом психологічних наук, доцентом Назаровим Олегом Анатолійовичем. 

В 2023 року виповнилося 10 років викладання головного редактора журналу Назарова Олега Анатолійовича для суддів, помічників суддів, секретарів та працівників апарату судів, які підвищували свою кваліфікацію в Національній школі суддів України протягом 2013-2023 років. З цієї нагоди Назаров О.А. був відмічений Почесною грамотою Національної школи суддів України за підготовку високваліфікованих кадрів для системи правосуддя. Багато проведено було підготовлених корисних та цікавих тем в галузі судової експертизи, судово-психологічної експертизи, основ психології та застосування поліграфа, опитування дитини. В тому числі багато тем було напрацьовано для адвокатської аудиторії (справи щодо відшкодування моральної шкоди, визначення місця мешкання дитини, угоди з вадами волі, застосування поліграфа тощо). Для замовляння вебінару, тренінгу спеціальної тематики в галузі судової експертизи звертайтесь за телефонами редакції журналу: +38093 476 72 60. 

Офіційній Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи, судового експерта психолога (поліграфолога) Назарова О.А. (свідоцтво Міністерства юстиції України від 09.07.2020 №2035) 

Офіційний Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи із застосуванням поліграфа, тестувань на поліграфі в Україні за міжнародними стандартами (поліграф EyeDetect, розробник Converus Inc., USA)

Продаж портативного обладнання для поліграфа Mobi підлокітники Polygraph в Україні (Схвалено президентом Міжнародного співтовариства поліграфологів, ISOPE, США)

В Україні затверджена кваліфікаційна характеристика професії «Поліграфолог» та 25 жовтня 2021 року уведена сама професія «Поліграфолог» змінами № 10 до Національного класифікатора професій ДК 003:2010

Надання послуг щодо розробки та проведення групових тренінгових занять за різними напрямами судово-психологічної експертизи в сучасному судочинстві, у тому числі із застосуванням поліграфа 

Незалежній не державній професійній атестованій судово-психологічній експертизі в Україні бути: історія однієї перемоги або про можливість призначення першої недержавної професійної атестованої судово-психологічної еспертизи з 09 липня 2020 року 

Електронна бібліотека судді, адвоката, психолога, батьків: «Допит, опитування дитини в суді». Методичні рекомендації, нормативні документи, постанови Верховного Суду 

Огляд змін до законодавства України: процесуальний статус спеціаліста у кримінальних провадженнях про кримінальні проступки з 1 липня 2020 року  

Електронна бібліотека правозахисника України. Серія: Застосування рішень Європейського суду з прав людини в українському судочинстві 

Електронна бібліотека судді України: квітень 2020 року (більше 70 книг) 

Колекція зразків клопотань про відкладення розгляду справи у зв’язку із впровадженням карантину та типові зразки заяв, які подаються до суду станом на 20 березня 2020 та оголошення ДСА України від 19 березня 2020 

І на останок щодо професійного розвитку, актуальні вакансії можна переглянути на сайті - Jooble (потрібно на тиснути, щоб перейти за посиланням).

 20 июня 2024

Новини