Оголошення

Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців для проведення психологічної, товарознавчої експертизи, досліджень на поліграфі.

Тел.: 0934767260

Перегляди: 3833

Увага, на протязі останнього місяця були встановлені та документувалися протиправні дії з боку невідомого Інтернет-користувача, який використовуючи IP адресу 62.149.29.48 (м. Київ, Україна) намагався скоїти злам та несанкціоноване проникнення до адміністративної панелі офіційного Інтернет сайту online видання "Судово-психологічна експертиза. Застосування поліграфа і спеціальних знань в юридичній практиці". Інформація наводиться з метою встановлення можливих інших потерпілих (власників Інтернет-сайтів), у тому числі поліграфологів, адвокатів тощо від протиправних дій зазначеного громадянина України.

 На сучасному етапі розвитку суспільство стає все більше залежним від роботи комп’ютерних систем для автоматичної обробки інформації. Це стосується різних сфер діяльності людини. Усі найважливіші функції, так чи інакше, здійснюються з використанням комп’ютерів, автоматизованих систем (далі — АС) та комп’ютерних мереж і мереж електрозв’язку. Завдяки удосконаленню комп’ютерних систем з’являються нові можливості для вчинення невідомих раніше правопорушень, а також традиційних злочинів новими засобами. Останнім часом в Україні наявна стійка тенденція до збільшення кількості злочинів, учинених у сфері використання електронно-обчислювальних машин (комп’ютерів; далі — ЕОМ), АС та комп’ютерних мереж і мереж електрозв’язку (комп’ютерних злочинів).

Комп’ютерна злочинність — це особливий вид злочинів, пов’язаних із незаконним використанням сучасних інформаційних технологій і засобів комп’ютерної техніки. В їх основі можуть бути політичні, хуліганські, корисливі й інші мотиви. Інформаційні відносини, тобто відносини, що виникають при одержанні, використанні, поширенні та зберіганні інформації, регулюються положеннями Конституції України, законами від 2 жовтня 1992 р. № 2657-ХІІ «Про інформацію», вiд 25 червня 1993 р. № 3322-XII «Про науково-технічну інформацію», від 18 листопада 2003 р. № 1280-ІV «Про телекомунікації», від 5 липня 1994 р. № 80/94-ВР «Про захист інформації в інформаційно-телекомунікаційних системах» (в редакції Закону від 31 травня 2005 р. № 2594-ІV), а також низкою підзаконних актів, зокрема Положенням про технічний захист інформації в Україні (затверджене Указом Президента України від 27 вересня 1999 р. № 1229/99) та ін.

Згідно з чинним законодавством України кримінальну відповідальність за злочини у сфері використання ЕОМ, АС та комп’ютерних мереж і мереж електрозв’язку передбачено у розділом XVI Кримінального кодексу України (далі — КК). Стаття 361 Кримінального кодексу України передбачає кримінальну відповідальність громадян за несанкціоноване втручання в роботу електронно-обчислювальних машин (комп'ютерів), автоматизованих систем, комп'ютерних мереж чи мереж електрозв'язку. Об'єктивна сторона злочину, що розглядається, полягає в трьох формах: 1) у незаконному втручанні в роботу автоматизованих машин (комп'ютерів), їх систем або комп'ютерних мереж; 2) у розповсюдженні комп'ютерного вірусу шляхом застосування програмних і технічних засобів, призначених для незаконного проникнення в ці машини (ЕОМ), системи або комп'ютерні мережі і здатних спричинити перекручування або знищення комп'ютерної інформації чи носіїв такої інформації; 3) у незаконному втручанні в роботу мереж електрозв'язку.

На теперішній час встановлено, що невідома особа спроби зламу online видання "Судово-психологічна експертиза. Застосування поліграфа і спеціальних знань в юридичній практиці" здійснювала в

наступні вказані нище дати, використовуючи проксі-сервера наступних країн світу:
15.36 06.06.2018, Canada Beauharnois
22.44 03.06.2018, Germany Frankfurt
22.37 02.06.2018, Romania Bucharest
08.51 01.06.2018, Romania Bucharest
01.09 01.06.2018, Norway Nesoddtangen
12.05 30.05.2018, Romania Bucharest
12.35 28.05.2018, Romania Bucharest
03.59 27.05.2018, Romania Bucharest
23.39 25.05.2018, Ireland Cork World
11.52 25.05.2018, Romania Bucharest
16.48 23.05.2018, Romania Bucharest
15.54 21.05.2018, Hungary, Zalaegerszeg
18.22 16.05.2018, Romania Bucharest
13.36 13.05.2018, Hungary, Budapest
00.55 10.05.2018, Romania Bucharest

Вказаною "невідомою" особою використовуються в мережі Інтернет наступні нікнейми: LamantinKedrov, Elena Rafalskaya, otkrovenie, Laslo Krupin, Прохор Истенко, Полецкий Виталий Борисович. Інтернет-форуми, які найчистіше відвідує "невідома особа" розподіляються на українську та російську спрямованість, а саме української - www.politforums.net, www.kharkovforum.com, ord-ua.com, censor.net.ua, ord-02.com, n.kiev.ua, російської - ourpulse.info, ukrlife.net, narodedin.com, gipoteza.net, top-smi.com, fr.historyndex.com, gigasite.info.

Зібрана інформація дозволила скласти психологічний орієнтовний профіль даної особи: має безпосереднє відношення до професії в галузі права (колишній або діючий працівник правоохоронних органів), мешкає в місті Києві. Має рівень знань з основ комп'ютерної граматики вищий за рівень звичайного користувача. Улюбленими словами у спілкуванні, листуванні "невідомої" особи є наступні встановлені висловлювання українською мовою: «погані хлопці», «ласий шматок», «мишебрат», «тепла посада (місце)», «волає», «інкубаційний», «негарні історії», «бурхлива бізнесова діяльність», «катування», «невіглас». За даними Державної судової адміністрації України, найчастіше злочини, відповідальність за які передбачена у статтях 361—363 КК України, вчиняли особи у віці: від 30 до 50 років.

На теперішній час встановлюються програмні засоби або розширення браузеру за допомогою яких "невідомою" особою використовується технологія VPN щодо зміни та приховування власного ІР адресу та свого місця знаходження. З метою встановлення справжніх місць виходу її в Інтернет та використовуваних технічних приладів, скеровані запити в найвідоміши пошукові системи: google.com.ua, bing.com, yandex.ua, yahoo.com, yottos.com.ua, meta.ua, guugle.com.ua у звязку з тим, що дана особа, може мати відношення у тому числі і до розповсюдження інформаційного спама, яий порушує честь і гідність громадян або Інтернет-вірусу. Крім того, встановлена процедура з'ясування IP адреси людини, яка використовує анонімний proxy.

Вказаній "невідомій" особі пропонується самостійно звернутися до online видання задля вирішення виниклої проблеми, оскільки у разі завершення встановленої процедури з документування незаконних дій, передбачена кримінальна відповідальність.

Звертаю увагу всіх оточуючих цієї "невідомої" особи, не псуйте власну долю приймаючи участь в протиправних діях, так як все таємне пізно або рано становиться відомим, так вже побудоване людське життя. Майте гідність бути фахівцем своєї справи, а не співучасником злочину чи злочинцем!

У разі, якщо ви є власником Інтернет-сайту і зазнали шкоди від протиправних дій невідомого користувача IP адресу 62.149.29.48, просимо вас повідомити вказану інформацію будя-яким зручним вам шляхом до редакційної колегії online видання для документування цих фактів, оцінки завданої шкоди та спільного притягнення до відповідальності винних осіб. Online видання має потужну команду технічних працівників, юристів здатних надати допомогу у захісті ваших інтересів!

Додатково, Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України та гуманітарної допомоги з платіжної картки 

Традиційно, нагадуємо користувачам журналу, що науковий журнал запроваджив надання послуг «Консультація»: запит на проведення судово-психологічної експертизи за різними підставами, у тому числі відшкодування моральної шкоди завданою військовими злочинами, із застосуванням поліграфа на замовлення зацікавлених осіб, суду, правоохоронних органів згідно процесуальних кодексів. - URL: http://expertize-journal.org.ua/konsultacia Телефон для термінового дзвінка судовому експерту: +38 093 476 72 60 (Viber, Telegram, Whatsapp).

Звертаємо увагу, організація проведення професійних консультацій всім зацікавленим, здійснюється членом Президії Науково-консультативної та методичної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України, головним редактором журналу, атестованим судовим експертом психологом (поліграфологом), кандидатом психологічних наук, доцентом Назаровим Олегом Анатолійовичем. 

В 2023 року виповнилося 10 років викладання головного редактора журналу Назарова Олега Анатолійовича для суддів, помічників суддів, секретарів та працівників апарату судів, які підвищували свою кваліфікацію в Національній школі суддів України протягом 2013-2023 років. З цієї нагоди Назаров О.А. був відмічений Почесною грамотою Національної школи суддів України за підготовку високваліфікованих кадрів для системи правосуддя. Багато проведено було підготовлених корисних та цікавих тем в галузі судової експертизи, судово-психологічної експертизи, основ психології та застосування поліграфа, опитування дитини. В тому числі багато тем було напрацьовано для адвокатської аудиторії (справи щодо відшкодування моральної шкоди, визначення місця мешкання дитини, угоди з вадами волі, застосування поліграфа тощо). Для замовляння вебінару, тренінгу спеціальної тематики в галузі судової експертизи звертайтесь за телефонами редакції журналу: +38093 476 72 60. 

Офіційній Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи, судового експерта психолога (поліграфолога) Назарова О.А. (свідоцтво Міністерства юстиції України від 09.07.2020 №2035) 

Офіційний Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи із застосуванням поліграфа, тестувань на поліграфі в Україні за міжнародними стандартами (поліграф EyeDetect, розробник Converus Inc., USA)

Продаж портативного обладнання для поліграфа Mobi підлокітники Polygraph в Україні (Схвалено президентом Міжнародного співтовариства поліграфологів, ISOPE, США)

В Україні затверджена кваліфікаційна характеристика професії «Поліграфолог» та 25 жовтня 2021 року уведена сама професія «Поліграфолог» змінами № 10 до Національного класифікатора професій ДК 003:2010

Надання послуг щодо розробки та проведення групових тренінгових занять за різними напрямами судово-психологічної експертизи в сучасному судочинстві, у тому числі із застосуванням поліграфа 

Незалежній не державній професійній атестованій судово-психологічній експертизі в Україні бути: історія однієї перемоги або про можливість призначення першої недержавної професійної атестованої судово-психологічної еспертизи з 09 липня 2020 року 

Електронна бібліотека судді, адвоката, психолога, батьків: «Допит, опитування дитини в суді». Методичні рекомендації, нормативні документи, постанови Верховного Суду 

Огляд змін до законодавства України: процесуальний статус спеціаліста у кримінальних провадженнях про кримінальні проступки з 1 липня 2020 року  

Електронна бібліотека правозахисника України. Серія: Застосування рішень Європейського суду з прав людини в українському судочинстві 

Електронна бібліотека судді України: квітень 2020 року (більше 70 книг) 

Колекція зразків клопотань про відкладення розгляду справи у зв’язку із впровадженням карантину та типові зразки заяв, які подаються до суду станом на 20 березня 2020 та оголошення ДСА України від 19 березня 2020 

І на останок щодо професійного розвитку, актуальні вакансії можна переглянути на сайті - Jooble (потрібно на тиснути, щоб перейти за посиланням).