Оголошення

Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців для проведення психологічної, товарознавчої експертизи, досліджень на поліграфі.

Тел.: 0934767260

Перегляди: 1402

У 2019 році поліграфологи - представники правоохоронних органів України за підтримки Посольства США в Україні, при супроводженні американської компанії Axciton Systems вже вдруге з метою обміну досвідом відвідують щорічний найбільший навчальний Семінар (Seminar / Workshop) Американської поліграфологічної асоціації, який в період з 25 по 30 серпня 2019 року проходить в місті Орландо, штат Флорида, США. Участь у заході взяли 5 представників правоохоронних відомств: по одному представнику з Національного антикорупційне бюро України,  Державної прикордонної служби України, Національної гвардії України та два представника з Національної поліції України. Учасниками даного масштабного навчального заходу є слухачі базового курсу навчання поліграфологів, який був проведений вперше в Україні Американським Міжнародним Інститутом Поліграфа (Атланта, штат Джорджія) в місті Києві протягом травня-липня 2019 року. Поїздка відбулася за підтримки відділу з правоохоронних питань Посольства США в Україні. У заході взяли участь понад 800 поліграфологів з 61 країни світу, повідомляє Національна поліція України. При підготовки статті використані фотознімки опубліковані Robbie Frederick, інструктором Американского міжнародного інституту поліграфа в соціальній мережі Facebook.

Національну поліцію України представили:

Ірина Діденко - начальник сектору поліграфологічних досліджень та психологічного забезпечення Департаменту "КОРД" Національної поліції України.

Роман Клименко - заступник начальника відділу психологічного забезпечення УКЗ ГУНП в Донецькій області.

В перше, представники правоохоронних органів за підтримки Посольства США в Україні та при супроводженні представників компанії Axciton Systems відвідали щорічний навчальний Семінар (Seminar / Workshop) Американської поліграфологічної асоціації в 2017 році, який проходив з 27 серпня по 1 вересня 2017 року в місті Лас-Вегасі, штат Невада, США. Учасниками були двоє представників Національної поліції України:

Юрій Хомич - заступник начальника управління соціально-виховної роботи та психологічного забезпечення Департаменту кадрового забезпечення Національної поліції України.

Регіна Яремчук - начальник сектору організації відбору та проведення атестації поліцейських ГУНП в Закарпатській області, голова громадської організації "Об'єднання поліграфологів силових відомств України".

Для довідки: Американська поліграфологічна асоціація (American Polygraph Association, скор. - APA) - провідна професійна поліграфологічна організація в світі, яка була створена в 1966 році і на теперішній час включає понад 2800 досвідчених поліграфологів з різних сфер діяльності: приватного бізнесу, правоохоронних органах, уряду США. Національний офіс Асоціації знаходиться в місті Чаттануга, штат Теннессі. Місією APA - є проведення професійного навчання поліграфологів, створення можливості для ознайомлення з кращими практиками у цій сфері, популярізація стандартів професійної діяльності задля валідності та надійності отриманих результатів із використанням поліграфа, слідкування за дотриманням етичних правил і надання професійних ресурсів для сталого розвитку всіх членів організації в професії. Офіційний Інтернет-сайт: https://www.polygraph.org

Додатково, Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України та гуманітарної допомоги з платіжної картки 

Традиційно, нагадуємо користувачам журналу, що науковий журнал запроваджив надання послуг «Консультація»: запит на проведення судово-психологічної експертизи за різними підставами, у тому числі відшкодування моральної шкоди завданою військовими злочинами, із застосуванням поліграфа на замовлення зацікавлених осіб, суду, правоохоронних органів згідно процесуальних кодексів. - URL: http://expertize-journal.org.ua/konsultacia Телефон для термінового дзвінка судовому експерту: +38 093 476 72 60 (Viber, Telegram, Whatsapp).

Звертаємо увагу, організація проведення професійних консультацій всім зацікавленим, здійснюється членом Президії Науково-консультативної та методичної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України, головним редактором журналу, атестованим судовим експертом психологом (поліграфологом), кандидатом психологічних наук, доцентом Назаровим Олегом Анатолійовичем. 

В 2023 року виповнилося 10 років викладання головного редактора журналу Назарова Олега Анатолійовича для суддів, помічників суддів, секретарів та працівників апарату судів, які підвищували свою кваліфікацію в Національній школі суддів України протягом 2013-2023 років. З цієї нагоди Назаров О.А. був відмічений Почесною грамотою Національної школи суддів України за підготовку високваліфікованих кадрів для системи правосуддя. Багато проведено було підготовлених корисних та цікавих тем в галузі судової експертизи, судово-психологічної експертизи, основ психології та застосування поліграфа, опитування дитини. В тому числі багато тем було напрацьовано для адвокатської аудиторії (справи щодо відшкодування моральної шкоди, визначення місця мешкання дитини, угоди з вадами волі, застосування поліграфа тощо). Для замовляння вебінару, тренінгу спеціальної тематики в галузі судової експертизи звертайтесь за телефонами редакції журналу: +38093 476 72 60. 

Офіційній Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи, судового експерта психолога (поліграфолога) Назарова О.А. (свідоцтво Міністерства юстиції України від 09.07.2020 №2035) 

Офіційний Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи із застосуванням поліграфа, тестувань на поліграфі в Україні за міжнародними стандартами (поліграф EyeDetect, розробник Converus Inc., USA)

Продаж портативного обладнання для поліграфа Mobi підлокітники Polygraph в Україні (Схвалено президентом Міжнародного співтовариства поліграфологів, ISOPE, США)

В Україні затверджена кваліфікаційна характеристика професії «Поліграфолог» та 25 жовтня 2021 року уведена сама професія «Поліграфолог» змінами № 10 до Національного класифікатора професій ДК 003:2010

Надання послуг щодо розробки та проведення групових тренінгових занять за різними напрямами судово-психологічної експертизи в сучасному судочинстві, у тому числі із застосуванням поліграфа 

Незалежній не державній професійній атестованій судово-психологічній експертизі в Україні бути: історія однієї перемоги або про можливість призначення першої недержавної професійної атестованої судово-психологічної еспертизи з 09 липня 2020 року 

Електронна бібліотека судді, адвоката, психолога, батьків: «Допит, опитування дитини в суді». Методичні рекомендації, нормативні документи, постанови Верховного Суду 

Огляд змін до законодавства України: процесуальний статус спеціаліста у кримінальних провадженнях про кримінальні проступки з 1 липня 2020 року  

Електронна бібліотека правозахисника України. Серія: Застосування рішень Європейського суду з прав людини в українському судочинстві 

Електронна бібліотека судді України: квітень 2020 року (більше 70 книг) 

Колекція зразків клопотань про відкладення розгляду справи у зв’язку із впровадженням карантину та типові зразки заяв, які подаються до суду станом на 20 березня 2020 та оголошення ДСА України від 19 березня 2020 

І на останок щодо професійного розвитку, актуальні вакансії можна переглянути на сайті - Jooble (потрібно на тиснути, щоб перейти за посиланням).