Оголошення

Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців для проведення психологічної, товарознавчої експертизи, досліджень на поліграфі.

Тел.: 0934767260

Перегляди: 575

У 2019 році поліграфологи - представники правоохоронних органів України за підтримки Посольства США в Україні, при супроводженні американської компанії Axciton Systems вже вдруге з метою обміну досвідом відвідують щорічний найбільший навчальний Семінар (Seminar / Workshop) Американської поліграфологічної асоціації, який в період з 25 по 30 серпня 2019 року проходить в місті Орландо, штат Флорида, США. Участь у заході взяли 5 представників правоохоронних відомств: по одному представнику з Національного антикорупційне бюро України,  Державної прикордонної служби України, Національної гвардії України та два представника з Національної поліції України. Учасниками даного масштабного навчального заходу є слухачі базового курсу навчання поліграфологів, який був проведений вперше в Україні Американським Міжнародним Інститутом Поліграфа (Атланта, штат Джорджія) в місті Києві протягом травня-липня 2019 року. Поїздка відбулася за підтримки відділу з правоохоронних питань Посольства США в Україні. У заході взяли участь понад 800 поліграфологів з 61 країни світу, повідомляє Національна поліція України. При підготовки статті використані фотознімки опубліковані Robbie Frederick, інструктором Американского міжнародного інституту поліграфа в соціальній мережі Facebook.

Національну поліцію України представили:

Ірина Діденко - начальник сектору поліграфологічних досліджень та психологічного забезпечення Департаменту "КОРД" Національної поліції України.

Роман Клименко - заступник начальника відділу психологічного забезпечення УКЗ ГУНП в Донецькій області.

В перше, представники правоохоронних органів за підтримки Посольства США в Україні та при супроводженні представників компанії Axciton Systems відвідали щорічний навчальний Семінар (Seminar / Workshop) Американської поліграфологічної асоціації в 2017 році, який проходив з 27 серпня по 1 вересня 2017 року в місті Лас-Вегасі, штат Невада, США. Учасниками були двоє представників Національної поліції України:

Юрій Хомич - заступник начальника управління соціально-виховної роботи та психологічного забезпечення Департаменту кадрового забезпечення Національної поліції України.

Регіна Яремчук - начальник сектору організації відбору та проведення атестації поліцейських ГУНП в Закарпатській області, голова громадської організації "Об'єднання поліграфологів силових відомств України".

Для довідки: Американська поліграфологічна асоціація (American Polygraph Association, скор. - APA) - провідна професійна поліграфологічна організація в світі, яка була створена в 1966 році і на теперішній час включає понад 2800 досвідчених поліграфологів з різних сфер діяльності: приватного бізнесу, правоохоронних органах, уряду США. Національний офіс Асоціації знаходиться в місті Чаттануга, штат Теннессі. Місією APA - є проведення професійного навчання поліграфологів, створення можливості для ознайомлення з кращими практиками у цій сфері, популярізація стандартів професійної діяльності задля валідності та надійності отриманих результатів із використанням поліграфа, слідкування за дотриманням етичних правил і надання професійних ресурсів для сталого розвитку всіх членів організації в професії. Офіційний Інтернет-сайт: https://www.polygraph.org

 30 марта 2020

Новини