Оголошення

Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців для проведення психологічної, товарознавчої експертизи, досліджень на поліграфі.

Тел.: 0934767260

Перегляди: 631

54 роки поспіль в Сполучених штатах Америки щороку відбувається достатньо масштабна подія року в житті американських поліграфологів - щорічний навчальний Семінар (Seminar/Workshop) Американської асоціації поліграфологів. В 2019 році даний захід проходить в місті Орландо, штат Флорида, США. У заході взяли участь понад 800 поліграфологів з 61 країни світу, повідомляє Національна поліція України. Американська поліграфологічна асоціація (англ. - American Polygraph Association, скор. - APA) - провідна професійна поліграфологічна організація в світі, яка була створена в 1966 році і на теперішній час включає понад 2800 досвідчених поліграфологів з різних сфер діяльності: приватного бізнесу, правоохоронних органах, уряду США. Національний офіс Асоціації знаходиться в місті Чаттануга, штат Теннессі. Інформацію повідомляє American Polygraph Association.

Короткий зміст виступів на Семінарі. В ході семінару будуть розглянуті Стандарти практики Стівом Дунканом президентом APA. Марк Хендлер спільно з екс-президентом АРА Майком Гуглером зробить доповідь про заходи щодо зниження без результативних досліджень на поліграфі. Поліграфологами ФБР будуть розглянуті практичні кейси за злочинами пов'язаними з заручниками, вимаганням і пограбуваннями банків, а так само проведенням інтерв'ювання та допитів. Доповідь доктора наук Девіда Раскіна буде присвячена особливостям використання техніки UTAH MGQT. Екс-президент АРА Дон Крапол спільно з членом АРА Уіллом Драгоном свою доповідь присвятить розгляду контрзаходів і використання датчика реєструючого зміни жувальних м'язів. Будуть розглянуті кращі практики проведення скринінгу для правоохоронних органів і громадської безпеки. Окремо будуть присвячені теми пов'язані з проведенням досліджень на поліграфі осіб, які мають психічні розлади із зазначенням переліку таких розладів у справах про сексуальні злочини. Буде наведено інформацію про оновлення техніки Бакстера - доповідач екс-президент АРА Патрік О'Бурк. Описано особливості проведеного дослідження щодо контрзаходів та ментальної протидії. Багато різних правових питань пов'язаних з тестуванням осіб, звільнених від відбування покарання з випробувальним терміном (умовно-дострокове звільнення від відбування покарання) та судової практики оцінки досліджень на поліграфі. Родольфо Прадо як членом АРА спільно з Раймондом Нельсоном, директором АРА будуть розглянуте передтестове інтерв'ю: рекомендовані процедури, засновані на доказах та богато інших цікавих повідомлень.

Урочисте відкриття 54 щорічного Семінару американських поліграфологів.

Програма щорічного Семінару.

Хол готелю Hilton зручно облаштований для учасників Семінару.

Семінар відбудеться у чарівному місці - готелі Hilton, який є частиною об'єктів Дісней Світ. Більше інформації про Bonnet Creek Hilton можна знайти на веб-сайті https://www.hiltonbonnetcreek.com

Для довідки: Місія APA - це проведення професійного навчання поліграфологів, створення можливості для ознайомлення з кращими практиками у цій сфері, популярізація стандартів професійної діяльності задля валідності та надійності отриманих результатів із використанням поліграфа, слідкування за дотриманням етичних правил і надання професійних ресурсів для сталого розвитку всіх членів організації в професії. Офіційний Інтернет-сайт: https://www.polygraph.org

 2 апреля 2020

Новини