Оголошення

Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців для проведення психологічної, товарознавчої експертизи, досліджень на поліграфі.

Тел.: 0934767260

Перегляди: 415

21 жовтня в Польщі проходить ювілейний семінар Польської спілки поліграфологічних досліджень (польськ. - Polskie Towarzystwo Badań Poligraficznych) з нагоди 60-річчя поліграфологічних досліджень у кримінальному судочинстві Польщі та 10-річчя Польської спілки поліграфологічних досліджень. Серед вистуаючих запрошені також українські поліграфологи: Віталій Шаповалов, поліграфолог, член координаційної ради громадської організації «Колегія поліграфологів України», головний редактор журналу «Оцінка достовірності: наукові дослідження і практика» з виступом на тему: "Роль професійних та громадських організацій у популяризації ефективних методів. Досвід Колегії поліграфологів України" та Олег Назаров, член Президії Науково-консультативно-методичної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України, акредитований тренер Національної школи суддів України, судовий експерт психолог (поліграфолог) з виступом на тему: "Правові позиції Верховного Суду щодо застосування поліграфа в кримінальному судочинстві України", Павло Марченко, керівник відділу поліграфологів Служби безпеки України, судовий експерт психолог Українського науково-дослідного інституту спеціальної техніки та судових експертиз СБУ з виступом на тему: "Зростання ролі перевірок на поліграфі в СБУ під час війни".

З програмою семінару Польської спілки поліграфологічних досліджень з нагоди 60-річчя поліграфологічних досліджень у кримінальному судочинстві Польщі та 10-річчя Польської спілки поліграфологічних досліджень можна ознайомитися нище.

Відеозапис семінару буде наданий організаторами пізніше.

Дата та місце проведення семінару поліграфологів: 20-22 жовтня 2023 року Готель Kozi Gród**** (вул. Лісників 3, 83-047 с. Помлево (під Гданськом), Поморське воєводство.

P.s. Раніше в анонсі програми семінару також повідомлялось про виступ ще одного українського поліграфолога Тетяни Морозової, судового експерта Київського науково-дослідного інституту судових експертиз, президентки громадської організації "Всеукраїнська асоціація поліграфологів" на тему: "Судово-психологічна експертиза з використанням поліграфа з використанням техніки виявлення прихованої інформації". Однак її виступ було знятий з доповідей на семінарі. Довідково, на протязі вересня 2023 року в Київському науково-дослідному інституті судових експертиз Мінстерства юстиції України було звільнено керівника відлілу психологічних досліджень - Ірхина Юрія Борисовича, який керував відділом судових експертів психологів біля 8 років з 2015 року.

Виступ Павло Марченко, керівника відділу поліграфологів Служби безпеки України, судовий експерт психолог Українського науково-дослідного інституту спеціальної техніки та судових експертиз СБУ на тему: "Зростання ролі перевірок на поліграфі в СБУ під час війни".

Виступ Віталія Шаповалова, поліграфолога, члена координаційної ради громадської організації «Колегія поліграфологів України», головного редактора журналу «Оцінка достовірності: наукові дослідження і практика» на тему: "Роль професійних та громадських організацій у популяризації ефективних методів. Досвід Колегії поліграфологів України".

Презентація виступу Олега Назарова, члена Президії Науково-консультативно-методичної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України, акредитованого тренера Національної школи суддів України, судового експерта психолога (поліграфолога) на тему: "Правові позиції Верховного Суду щодо застосування поліграфа в кримінальному судочинстві України".

Окрему ПОДЯКУ українські поліграфологи висловлюють польскому перекладачу Олені Кощенко за її допомогу та підтримку і супровід перекладу презентацій українських фахівців при підготовці до участі в семінарі Polskie Towarzystwo Badań Poligraficznych.

Додатково, Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України та гуманітарної допомоги з платіжної картки 

Традиційно, нагадуємо користувачам журналу, що науковий журнал запроваджив надання послуг «Консультація»: запит на проведення судово-психологічної експертизи за різними підставами, у тому числі відшкодування моральної шкоди завданою військовими злочинами, із застосуванням поліграфа на замовлення зацікавлених осіб, суду, правоохоронних органів згідно процесуальних кодексів. - URL: http://expertize-journal.org.ua/konsultacia Телефон для термінового дзвінка судовому експерту: +38 093 476 72 60 (Viber, Telegram, Whatsapp).

Звертаємо увагу, організація проведення професійних консультацій всім зацікавленим, здійснюється членом Президії Науково-консультативної та методичної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України, головним редактором журналу, атестованим судовим експертом психологом (поліграфологом), кандидатом психологічних наук, доцентом Назаровим Олегом Анатолійовичем. 

В 2023 року виповнилося 10 років викладання головного редактора журналу Назарова Олега Анатолійовича для суддів, помічників суддів, секретарів та працівників апарату судів, які підвищували свою кваліфікацію в Національній школі суддів України протягом 2013-2023 років. З цієї нагоди Назаров О.А. був відмічений Почесною грамотою Національної школи суддів України за підготовку високваліфікованих кадрів для системи правосуддя. Багато проведено було підготовлених корисних та цікавих тем в галузі судової експертизи, судово-психологічної експертизи, основ психології та застосування поліграфа, опитування дитини. В тому числі багато тем було напрацьовано для адвокатської аудиторії (справи щодо відшкодування моральної шкоди, визначення місця мешкання дитини, угоди з вадами волі, застосування поліграфа тощо). Для замовляння вебінару, тренінгу спеціальної тематики в галузі судової експертизи звертайтесь за телефонами редакції журналу: +38093 476 72 60. 

Офіційній Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи, судового експерта психолога (поліграфолога) Назарова О.А. (свідоцтво Міністерства юстиції України від 09.07.2020 №2035) 

Офіційний Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи із застосуванням поліграфа, тестувань на поліграфі в Україні за міжнародними стандартами (поліграф EyeDetect, розробник Converus Inc., USA)

Продаж портативного обладнання для поліграфа Mobi підлокітники Polygraph в Україні (Схвалено президентом Міжнародного співтовариства поліграфологів, ISOPE, США)

В Україні затверджена кваліфікаційна характеристика професії «Поліграфолог» та 25 жовтня 2021 року уведена сама професія «Поліграфолог» змінами № 10 до Національного класифікатора професій ДК 003:2010

Надання послуг щодо розробки та проведення групових тренінгових занять за різними напрямами судово-психологічної експертизи в сучасному судочинстві, у тому числі із застосуванням поліграфа 

Незалежній не державній професійній атестованій судово-психологічній експертизі в Україні бути: історія однієї перемоги або про можливість призначення першої недержавної професійної атестованої судово-психологічної еспертизи з 09 липня 2020 року 

Електронна бібліотека судді, адвоката, психолога, батьків: «Допит, опитування дитини в суді». Методичні рекомендації, нормативні документи, постанови Верховного Суду 

Огляд змін до законодавства України: процесуальний статус спеціаліста у кримінальних провадженнях про кримінальні проступки з 1 липня 2020 року  

Електронна бібліотека правозахисника України. Серія: Застосування рішень Європейського суду з прав людини в українському судочинстві 

Електронна бібліотека судді України: квітень 2020 року (більше 70 книг) 

Колекція зразків клопотань про відкладення розгляду справи у зв’язку із впровадженням карантину та типові зразки заяв, які подаються до суду станом на 20 березня 2020 та оголошення ДСА України від 19 березня 2020 

І на останок щодо професійного розвитку, актуальні вакансії можна переглянути на сайті - Jooble (потрібно на тиснути, щоб перейти за посиланням).