Оголошення

Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців для проведення психологічної, товарознавчої експертизи, досліджень на поліграфі.

Тел.: 0934767260

Перегляди: 36

12-14 червня 2024 року в Римі проходить генеральна асамблея Європейської Мережі Рад Правосуддя, тематикою якої є – «Доступ до правосуддя».

Асамблея є ювілейною, 20-ю від створення у 2004 році Європейської Мережі Рад Правосуддя, і проходить в історичній будівлі Палаццо Канцеллерія, який був побудований у 1489–1513 роках і вважається найбільш раннім палацом стилю ренесанс у Римі.

Участь в Асамблеї беруть представники судових рад 36 країн членів ЄМРП та спостерігачів. Українську Вищу раду правосуддя представляють – Голова Вищої ради правосуддя Григорій Усик та член Вищої ради правосуддя Інна Плахтій.

В рамках тематики цьогорічної Асамблеї зі вступними промовами виступали:

– Мацей Шпунар, перший генеральний адвокат Суду Європейського Союзу – «Практика Суду Європейського Союзу щодо доступу до правосуддя;

– Марі-Лор Базілієн-Генш, професор права Університету Жана Мулена Ліон 3 – «Доступ мігрантів до правосуддя: як враховується вразливість»;

– Уго Пагалло, професор філософії права та правової інформатики кафедри права Університету Турину – «Штучний інтелект та доступ до правосуддя».

В подальшому учасники Асамблеї у робочих групах обговорювали зміст проекту Римської декларації ЄМРП.

Після цього на пленарній сесії було презентовано результати проекту ЄМРП «Незалежність, підзвітність та якість судової влади» та проекту щодо привабливості суддівської кар’єри.

Довідково

Європейська мережа рад правосуддя (ЄМРП) є органом, що об’єднує усі ради правосуддя чи аналогічні їм органи країн – членів ЄС – і представляє їх у ЄС. Місія ЄМРП полягає у зміцненні суддівської незалежності у Європейському Союзі (без послаблення підзвітності) задля гарантування доступу до справедливих, незалежних і неупереджених судів. З цією метою ЄМРП системно сприяє розробці та сама розробляє стандарти й методичні рекомендації щодо самоврядування суддів, а також правових та практичних аспектів виконання істотних функцій, таких як призначення на посаду судді, підвищення суддів по службі та притягнення суддів до дисциплінарної відповідальності. При тому, що компетентності й склад рад різняться між собою, для рад важливо забезпечити спроможність виконувати свою місію – гарантувати незалежність і при цьому підзвітність суддів та якісне правосуддя для всіх. Ця позиція є уособленням заяв, декларацій і звітів, що їх ЄМРП ухвалила щодо рад правосуддя з часу свого створення у 2004 році з урахуванням доданих з часом нових стандартів і рекомендацій.

ВРП є спостерігачем у ЄМРП з червня 2023.


За інформацією Судова влада України

Додатково, Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України та гуманітарної допомоги з платіжної картки 

Традиційно, нагадуємо користувачам журналу, що науковий журнал запроваджив надання послуг «Консультація»: запит на проведення судово-психологічної експертизи за різними підставами, у тому числі відшкодування моральної шкоди завданою військовими злочинами, із застосуванням поліграфа на замовлення зацікавлених осіб, суду, правоохоронних органів згідно процесуальних кодексів. - URL: http://expertize-journal.org.ua/konsultacia Телефон для термінового дзвінка судовому експерту: +38 093 476 72 60 (Viber, Telegram, Whatsapp).

Звертаємо увагу, організація проведення професійних консультацій всім зацікавленим, здійснюється членом Президії Науково-консультативної та методичної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України, головним редактором журналу, атестованим судовим експертом психологом (поліграфологом), кандидатом психологічних наук, доцентом Назаровим Олегом Анатолійовичем. 

В 2023 року виповнилося 10 років викладання головного редактора журналу Назарова Олега Анатолійовича для суддів, помічників суддів, секретарів та працівників апарату судів, які підвищували свою кваліфікацію в Національній школі суддів України протягом 2013-2023 років. З цієї нагоди Назаров О.А. був відмічений Почесною грамотою Національної школи суддів України за підготовку високваліфікованих кадрів для системи правосуддя. Багато проведено було підготовлених корисних та цікавих тем в галузі судової експертизи, судово-психологічної експертизи, основ психології та застосування поліграфа, опитування дитини. В тому числі багато тем було напрацьовано для адвокатської аудиторії (справи щодо відшкодування моральної шкоди, визначення місця мешкання дитини, угоди з вадами волі, застосування поліграфа тощо). Для замовляння вебінару, тренінгу спеціальної тематики в галузі судової експертизи звертайтесь за телефонами редакції журналу: +38093 476 72 60. 

Офіційній Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи, судового експерта психолога (поліграфолога) Назарова О.А. (свідоцтво Міністерства юстиції України від 09.07.2020 №2035) 

Офіційний Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи із застосуванням поліграфа, тестувань на поліграфі в Україні за міжнародними стандартами (поліграф EyeDetect, розробник Converus Inc., USA)

Продаж портативного обладнання для поліграфа Mobi підлокітники Polygraph в Україні (Схвалено президентом Міжнародного співтовариства поліграфологів, ISOPE, США)

В Україні затверджена кваліфікаційна характеристика професії «Поліграфолог» та 25 жовтня 2021 року уведена сама професія «Поліграфолог» змінами № 10 до Національного класифікатора професій ДК 003:2010

Надання послуг щодо розробки та проведення групових тренінгових занять за різними напрямами судово-психологічної експертизи в сучасному судочинстві, у тому числі із застосуванням поліграфа 

Незалежній не державній професійній атестованій судово-психологічній експертизі в Україні бути: історія однієї перемоги або про можливість призначення першої недержавної професійної атестованої судово-психологічної еспертизи з 09 липня 2020 року 

Електронна бібліотека судді, адвоката, психолога, батьків: «Допит, опитування дитини в суді». Методичні рекомендації, нормативні документи, постанови Верховного Суду 

Огляд змін до законодавства України: процесуальний статус спеціаліста у кримінальних провадженнях про кримінальні проступки з 1 липня 2020 року  

Електронна бібліотека правозахисника України. Серія: Застосування рішень Європейського суду з прав людини в українському судочинстві 

Електронна бібліотека судді України: квітень 2020 року (більше 70 книг) 

Колекція зразків клопотань про відкладення розгляду справи у зв’язку із впровадженням карантину та типові зразки заяв, які подаються до суду станом на 20 березня 2020 та оголошення ДСА України від 19 березня 2020 

І на останок щодо професійного розвитку, актуальні вакансії можна переглянути на сайті - Jooble (потрібно на тиснути, щоб перейти за посиланням).