Оголошення

Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців для проведення психологічної, товарознавчої експертизи, досліджень на поліграфі.

Тел.: 0934767260

Перегляди: 251

Конституційний Суд у вказаному заході представляли Голова Конституційного Суду України Олександр Тупицький, судді КСУВікторГородовенко, Олег Первомайський, Галина Юровська та керівник Секретаріату Суду Віктор Бесчастний.

З вітальними словами до учасників зустрічі звернулися Голова Відділу з реформ сектору правосуддя Департаменту правосуддя та правового співробітництва Ради Європи Ліліт Данеґян-Босслер, Голова Конституційного Суду України Олександр Тупицький та Секретар Великої Палати Верховного Суду Всеволод Князєв.

У своєму виступі Голова КСУ від імені усіх суддів Конституційного Суду України привітав співрозмовників і висловити щиру подяку представникам Ради Європи за організацію цього заходу та можливість брати в ньому участь. Він з приємністю повідомив, що вже багато років суддя Конституційного Суду України Віктор Городовенко є членом Консультативної ради європейських суддів та представляє Україну в цій поважній інституції.

Олександр Тупицький наголосив, що висновки Консультативної ради європейських суддів є надзвичайно корисними, адже враховують не лише особливості існуючих національних судових систем та кращу європейську практику, а й містять пропозиції щодо вдосконалення статусу суддів та покращення доступу громадян до правосуддя. «Вони без перебільшення є дуже важливими та авторитетними юридичними джерелами, які Конституційний Суд України використовує при вирішенні справ, пов’язаних із діяльністю судів та суддів», - додав Голова КСУ. Він повідомив, що лише у цьому році, керуючись вищезазначеними та іншими стандартами Ради Європи, Конституційний Суд України ухвалив чотири рішення, які стосувалися функціонування та устрою судової влади в Україні.

З огляду на викладене, Олександр Тупицький висловив сподівання, що третє офіційне видання документів Консультативної ради європейських суддів, сприятиме продовженню позитивної тенденції використання стандартів Ради Європи при відправленні правосуддя. На завершення Голова КСУ побажав учасникам заходу плідної роботи та результативних дискусій.

Презентували третє офіційне видання документів Консультативної ради європейських суддів Президент Консультативної ради європейських суддів Ніна Бететто та суддя Конституційного Суду України, член Консультативної ради європейських суддівВіктор Городовенко.

Так, Віктор Городовенко зазначив, що має велику честь представляти Україну в Консультативній раді європейських суддів, яка сприяє забезпеченню незалежності, неупередженості та професійності суддів у демократичному суспільстві.

Він наголосив, що в 2010 році вперше представлено повний переклад на українську мову висновків КРЄС. За його словами, у висновках Консультативної ради європейських суддів, що публікуються у збірнику, розглядаються важливі питання, пов’язані зі статусом суддів та виконанням ними своїх обов’язків. У них зокрема, містяться конкретні посилання щодо впровадження загальних стандартів незалежності суддів, підготовки суддів, професійної етики, якості судових рішень, відносини між суддями та прокурорами, роль суддів у виконанні судових рішень, питання правосуддя та інформаційних технологій, спеціалізація суддів, відносини між суддями та адвокатами, оцінювання діяльності судді, якість правосуддя в цілому та повага до незалежності суддів. Суддя КСУ наголосив, що вказані висновки є важливим інструментом для українських суддів під час відправлення правосуддя, про що свідчать 31120 судових рішень, у яких застосовано висновки КРЄС.

Суддя окремо зупинився на окремих висновках, що стосуються діяльності судів та суддів зокрема. «Україна може пишатися тим, що безпосередньо застосовує висновки Консультативної ради європейських суддів», - наголосив Віктор Городовенко.

Учасники круглого столу, серед яких були судді Конституційного Суду України, Верховного Суду, апеляційних та місцевих судів, представники Вищої ради правосуддя, Ради суддів України, Національної школи суддів України, Державної судової адміністрації України, представники законодавчої та виконавчої гілок влади, адвокати, прокурори, представники неурядових організацій, засобів масової інформації, а також експерти Ради Європи, обговорили основні положення документів Консультативної ради європейських суддів в світлі судової реформи в Україні, стандарти та рекомендації Ради Європи у сфері правосуддя та їх імплементацію в Україні.

Конституційний Суд України


За інформацією Судова влада України

Додатково, Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України та гуманітарної допомоги з платіжної картки 

Традиційно, нагадуємо користувачам журналу, що науковий журнал запроваджив надання послуг «Консультація»: запит на проведення судово-психологічної експертизи за різними підставами, у тому числі відшкодування моральної шкоди завданою військовими злочинами, із застосуванням поліграфа на замовлення зацікавлених осіб, суду, правоохоронних органів згідно процесуальних кодексів. - URL: http://expertize-journal.org.ua/konsultacia Телефон для термінового дзвінка судовому експерту: +38 093 476 72 60 (Viber, Telegram, Whatsapp).

Звертаємо увагу, організація проведення професійних консультацій всім зацікавленим, здійснюється членом Президії Науково-консультативної та методичної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України, головним редактором журналу, атестованим судовим експертом психологом (поліграфологом), кандидатом психологічних наук, доцентом Назаровим Олегом Анатолійовичем. 

В 2023 року виповнилося 10 років викладання головного редактора журналу Назарова Олега Анатолійовича для суддів, помічників суддів, секретарів та працівників апарату судів, які підвищували свою кваліфікацію в Національній школі суддів України протягом 2013-2023 років. З цієї нагоди Назаров О.А. був відмічений Почесною грамотою Національної школи суддів України за підготовку високваліфікованих кадрів для системи правосуддя. Багато проведено було підготовлених корисних та цікавих тем в галузі судової експертизи, судово-психологічної експертизи, основ психології та застосування поліграфа, опитування дитини. В тому числі багато тем було напрацьовано для адвокатської аудиторії (справи щодо відшкодування моральної шкоди, визначення місця мешкання дитини, угоди з вадами волі, застосування поліграфа тощо). Для замовляння вебінару, тренінгу спеціальної тематики в галузі судової експертизи звертайтесь за телефонами редакції журналу: +38093 476 72 60. 

Офіційній Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи, судового експерта психолога (поліграфолога) Назарова О.А. (свідоцтво Міністерства юстиції України від 09.07.2020 №2035) 

Офіційний Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи із застосуванням поліграфа, тестувань на поліграфі в Україні за міжнародними стандартами (поліграф EyeDetect, розробник Converus Inc., USA)

Продаж портативного обладнання для поліграфа Mobi підлокітники Polygraph в Україні (Схвалено президентом Міжнародного співтовариства поліграфологів, ISOPE, США)

В Україні затверджена кваліфікаційна характеристика професії «Поліграфолог» та 25 жовтня 2021 року уведена сама професія «Поліграфолог» змінами № 10 до Національного класифікатора професій ДК 003:2010

Надання послуг щодо розробки та проведення групових тренінгових занять за різними напрямами судово-психологічної експертизи в сучасному судочинстві, у тому числі із застосуванням поліграфа 

Незалежній не державній професійній атестованій судово-психологічній експертизі в Україні бути: історія однієї перемоги або про можливість призначення першої недержавної професійної атестованої судово-психологічної еспертизи з 09 липня 2020 року 

Електронна бібліотека судді, адвоката, психолога, батьків: «Допит, опитування дитини в суді». Методичні рекомендації, нормативні документи, постанови Верховного Суду 

Огляд змін до законодавства України: процесуальний статус спеціаліста у кримінальних провадженнях про кримінальні проступки з 1 липня 2020 року  

Електронна бібліотека правозахисника України. Серія: Застосування рішень Європейського суду з прав людини в українському судочинстві 

Електронна бібліотека судді України: квітень 2020 року (більше 70 книг) 

Колекція зразків клопотань про відкладення розгляду справи у зв’язку із впровадженням карантину та типові зразки заяв, які подаються до суду станом на 20 березня 2020 та оголошення ДСА України від 19 березня 2020 

І на останок щодо професійного розвитку, актуальні вакансії можна переглянути на сайті - Jooble (потрібно на тиснути, щоб перейти за посиланням).