Оголошення

Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців для проведення психологічної, товарознавчої експертизи, досліджень на поліграфі.

Тел.: 0934767260

Перегляди: 704

Компанія Converus із США просуває нову технологію сучасний поліграф EyeDetect, який може виявити приховану інформацію (брехню) за 15-30 хвилин. Рішення аналізує мимовільні рухи очей і працює в кілька разів швидше за традиційний поліграф. Класичний поліграф застосовується у світі уже майже сто років. Традиційий поліграф складається з фізіологічного реєстратора, що оцінює чотири показники вегетативного збудження: частоту серцевих скорочень/кров'яний тиск, дихання та провідність шкіри та рухову активність. Тодд Мікельсен є генеральним директором Converus, компанії, що розробила та комерціалізує EyeDetect і EyeDetect+. Його система може оцінювати приховуваність інформації на підставі спостереження за рухом очей тестованої особи. Сonverus припускає, що їхня розробка EyeDetect має точність 86-88% у виявленні прихованої інформації людини. Для застосування цієї технології суб'єкт сидить перед комп'ютером і проходить автоматизований тест із питаннями, на які можна відповісти «правда» чи «неправда».

Тест використовує інфрачервону камеру стеження за очима для запису та аналізу рухів очей. Щосекунди цей тест може реєструвати до 60 вимірювань мимовільної поведінки очей. Мимовільна поведінка очей – це зміни діаметра зіниці, руху очей, моргання та фіксації погляду тощо. Після зйомки відео рухів очей програма обробляє дані і менш ніж через п'ять хвилин оцінює людину як ту яка має психологічну установку на приховування інформації або ні. EyeDetect може виконати 15-хвилинний тест під назвою «Порівняння спрямованої брехні» або 30-хвилинний тест під назвою «Тест порівняння кількох проблем».

Традиційне обстеження на поліграфі може тривати від 90 хвилин до п'яти годин, а отримання остаточних результатів становить кілька тижнів. Спеціальна камера та програмне забезпечення можуть фіксувати поведінку очей, яка відбувається всього в мілісекундах. За словами компанії, у них понад 600 клієнтів у 50 країнах і працюють 50 мовами.

Компанія передбачає, що її основним напрямком роботи з системою EyeDetect є аналіз осіб на причетність до вживання наркотиків, пограбувань, сексуальних нападів, невірності, вбивств, саботажу, шпигунства, тероризму та інших злочинних та неетичних видів поведінки. Їхні клієнти – переважно правоохоронні органи, адвокати, приватні детективи.

Додатково, Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України та гуманітарної допомоги з платіжної картки 

Традиційно, нагадуємо користувачам журналу, що науковий журнал запроваджив надання послуг «Консультація»: запит на проведення судово-психологічної експертизи за різними підставами, у тому числі відшкодування моральної шкоди завданою військовими злочинами, із застосуванням поліграфа на замовлення зацікавлених осіб, суду, правоохоронних органів згідно процесуальних кодексів. - URL: http://expertize-journal.org.ua/konsultacia Телефон для термінового дзвінка судовому експерту: +38 093 476 72 60 (Viber, Telegram, Whatsapp).

Звертаємо увагу, організація проведення професійних консультацій всім зацікавленим, здійснюється членом Президії Науково-консультативної та методичної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України, головним редактором журналу, атестованим судовим експертом психологом (поліграфологом), кандидатом психологічних наук, доцентом Назаровим Олегом Анатолійовичем. 

В 2023 року виповнилося 10 років викладання головного редактора журналу Назарова Олега Анатолійовича для суддів, помічників суддів, секретарів та працівників апарату судів, які підвищували свою кваліфікацію в Національній школі суддів України протягом 2013-2023 років. З цієї нагоди Назаров О.А. був відмічений Почесною грамотою Національної школи суддів України за підготовку високваліфікованих кадрів для системи правосуддя. Багато проведено було підготовлених корисних та цікавих тем в галузі судової експертизи, судово-психологічної експертизи, основ психології та застосування поліграфа, опитування дитини. В тому числі багато тем було напрацьовано для адвокатської аудиторії (справи щодо відшкодування моральної шкоди, визначення місця мешкання дитини, угоди з вадами волі, застосування поліграфа тощо). Для замовляння вебінару, тренінгу спеціальної тематики в галузі судової експертизи звертайтесь за телефонами редакції журналу: +38093 476 72 60. 

Офіційній Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи, судового експерта психолога (поліграфолога) Назарова О.А. (свідоцтво Міністерства юстиції України від 09.07.2020 №2035) 

Офіційний Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи із застосуванням поліграфа, тестувань на поліграфі в Україні за міжнародними стандартами (поліграф EyeDetect, розробник Converus Inc., USA)

Продаж портативного обладнання для поліграфа Mobi підлокітники Polygraph в Україні (Схвалено президентом Міжнародного співтовариства поліграфологів, ISOPE, США)

В Україні затверджена кваліфікаційна характеристика професії «Поліграфолог» та 25 жовтня 2021 року уведена сама професія «Поліграфолог» змінами № 10 до Національного класифікатора професій ДК 003:2010

Надання послуг щодо розробки та проведення групових тренінгових занять за різними напрямами судово-психологічної експертизи в сучасному судочинстві, у тому числі із застосуванням поліграфа 

Незалежній не державній професійній атестованій судово-психологічній експертизі в Україні бути: історія однієї перемоги або про можливість призначення першої недержавної професійної атестованої судово-психологічної еспертизи з 09 липня 2020 року 

Електронна бібліотека судді, адвоката, психолога, батьків: «Допит, опитування дитини в суді». Методичні рекомендації, нормативні документи, постанови Верховного Суду 

Огляд змін до законодавства України: процесуальний статус спеціаліста у кримінальних провадженнях про кримінальні проступки з 1 липня 2020 року  

Електронна бібліотека правозахисника України. Серія: Застосування рішень Європейського суду з прав людини в українському судочинстві 

Електронна бібліотека судді України: квітень 2020 року (більше 70 книг) 

Колекція зразків клопотань про відкладення розгляду справи у зв’язку із впровадженням карантину та типові зразки заяв, які подаються до суду станом на 20 березня 2020 та оголошення ДСА України від 19 березня 2020 

І на останок щодо професійного розвитку, актуальні вакансії можна переглянути на сайті - Jooble (потрібно на тиснути, щоб перейти за посиланням).

 20 июня 2024

Новини