Оголошення

Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців для проведення психологічної, товарознавчої експертизи, досліджень на поліграфі.

Тел.: 0934767260

Перегляди: 393

Тарутинським районним судом Одеської області розглянуто з ухваленням вироку кримінальне провадження за обвинуваченням громадянина В., у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого частиною другою статті 305 Кримінального кодексу України, за ознаками: контрабанда особливо небезпечної психотропної речовини та психотропної речовини, тобто їх переміщення через митний кордон України з приховуванням від митного контролю, вчинене за попередньою змовою групою осіб, у великому розмірі.

Так, громадянин В., знаходячись за місцем свого проживання, використовуючи власний персональний комп’ютер та встановлене на ньому програмне забезпечення анонімного доступу до мережі Інтернет, здійснив реєстрацію на сайті закордонного Інтернет магазину, призначеного для продажу наркотичних засобів та психотропних речовин. Водночас чоловік здійснив конвертування власних грошових коштів, які зберігались на банківській картці, яку придбав у невідомій йому особи, через Інтернет сайт – в інтернет валюту «bitcoin» (BTC) для подальшого використання цієї валюти при оплаті психотропних речовин.

Продовжуючи злочинну діяльність, гр.. В., використовуючи інтернет сайт здійснив замовлення особливо небезпечної психотропної речовини МДМА у вигляді 50 таблеток та психотропної речовини амфетамин у вигляді порошковоподібної речовини у невстановленої особи яка знаходилась у Королівстві Нідерланди, а також іх оплату за допомогою Інтернет валюти – ВТС вказаній невстановленій особі зі свого електронного гаманця на рахунок продавця. Для отримання психотропних речовин у міжнародному поштовому відправленні з метою конспірації своєї злочинної діяльності, як замовника та одержувача міжнародного поштового відправлення зазначив матір своєї знайомої, яка не була обізнана про злочинні наміри.

Надалі відправник, знаходячись на території Королівства Нідерланди відправив замовлену партію психотропних речовин з приховуванням від митного контролю в упакуванні від іграшки.

Умисні злочинні дії гр..В з незаконного придбання без мети збуту психотропних речовин не були доведені до кінця з причин, що не залежали від його волі, оскільки були виявлені під час митного контролю.

В судовому засіданні чоловік визнав себе винним в інкримінованих йому кримінальних правопорушень визнав повністю та підтвердив фактичні обставини вчинених кримінальних правопорушень, відповідно до пред’явленого обвинувачення, пояснив, що замовляв вказані речовини для власного споживання для покращення настрою.

Призначаючи обвинуваченому покарання у вигляді 5-ти років позбавлення волі зі звільненням від відбування покарання з іспитовим строком на 3 роки, суд врахував ступінь тяжкості вчинених ним правопорушень, відповідно до статті 12 Кримінального кодексу України, особу обвинуваченого, обставини, які пом’якшують покарання.

З текстом вироку можна ознайомитись на сайті Єдиного державного реєстру судових рішень http://reyestr.court.gov.ua за номером справи № 514/1376/18.

За повідомленням прес-служби суду


За інформацією Судова влада України

Додатково, Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України та гуманітарної допомоги з платіжної картки 

Традиційно, нагадуємо користувачам журналу, що науковий журнал запроваджив надання послуг «Консультація»: запит на проведення судово-психологічної експертизи за різними підставами, у тому числі відшкодування моральної шкоди завданою військовими злочинами, із застосуванням поліграфа на замовлення зацікавлених осіб, суду, правоохоронних органів згідно процесуальних кодексів. - URL: http://expertize-journal.org.ua/konsultacia Телефон для термінового дзвінка судовому експерту: +38 093 476 72 60 (Viber, Telegram, Whatsapp).

Звертаємо увагу, організація проведення професійних консультацій всім зацікавленим, здійснюється членом Президії Науково-консультативної та методичної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України, головним редактором журналу, атестованим судовим експертом психологом (поліграфологом), кандидатом психологічних наук, доцентом Назаровим Олегом Анатолійовичем. 

В 2023 року виповнилося 10 років викладання головного редактора журналу Назарова Олега Анатолійовича для суддів, помічників суддів, секретарів та працівників апарату судів, які підвищували свою кваліфікацію в Національній школі суддів України протягом 2013-2023 років. З цієї нагоди Назаров О.А. був відмічений Почесною грамотою Національної школи суддів України за підготовку високваліфікованих кадрів для системи правосуддя. Багато проведено було підготовлених корисних та цікавих тем в галузі судової експертизи, судово-психологічної експертизи, основ психології та застосування поліграфа, опитування дитини. В тому числі багато тем було напрацьовано для адвокатської аудиторії (справи щодо відшкодування моральної шкоди, визначення місця мешкання дитини, угоди з вадами волі, застосування поліграфа тощо). Для замовляння вебінару, тренінгу спеціальної тематики в галузі судової експертизи звертайтесь за телефонами редакції журналу: +38093 476 72 60. 

Офіційній Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи, судового експерта психолога (поліграфолога) Назарова О.А. (свідоцтво Міністерства юстиції України від 09.07.2020 №2035) 

Офіційний Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи із застосуванням поліграфа, тестувань на поліграфі в Україні за міжнародними стандартами (поліграф EyeDetect, розробник Converus Inc., USA)

Продаж портативного обладнання для поліграфа Mobi підлокітники Polygraph в Україні (Схвалено президентом Міжнародного співтовариства поліграфологів, ISOPE, США)

В Україні затверджена кваліфікаційна характеристика професії «Поліграфолог» та 25 жовтня 2021 року уведена сама професія «Поліграфолог» змінами № 10 до Національного класифікатора професій ДК 003:2010

Надання послуг щодо розробки та проведення групових тренінгових занять за різними напрямами судово-психологічної експертизи в сучасному судочинстві, у тому числі із застосуванням поліграфа 

Незалежній не державній професійній атестованій судово-психологічній експертизі в Україні бути: історія однієї перемоги або про можливість призначення першої недержавної професійної атестованої судово-психологічної еспертизи з 09 липня 2020 року 

Електронна бібліотека судді, адвоката, психолога, батьків: «Допит, опитування дитини в суді». Методичні рекомендації, нормативні документи, постанови Верховного Суду 

Огляд змін до законодавства України: процесуальний статус спеціаліста у кримінальних провадженнях про кримінальні проступки з 1 липня 2020 року  

Електронна бібліотека правозахисника України. Серія: Застосування рішень Європейського суду з прав людини в українському судочинстві 

Електронна бібліотека судді України: квітень 2020 року (більше 70 книг) 

Колекція зразків клопотань про відкладення розгляду справи у зв’язку із впровадженням карантину та типові зразки заяв, які подаються до суду станом на 20 березня 2020 та оголошення ДСА України від 19 березня 2020 

І на останок щодо професійного розвитку, актуальні вакансії можна переглянути на сайті - Jooble (потрібно на тиснути, щоб перейти за посиланням).

 20 июня 2024