Оголошення

Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців для проведення психологічної, товарознавчої експертизи, досліджень на поліграфі.

Тел.: 0934767260

Перегляди: 330

Судді Павлоградського міськрайонного суду Дніпропетровської області Мельник Юрій Анатолійович, Головін Валерій Олександрович, Бондаренко Вікторія Михайлівна повідомили, що у провадженні Павлоградського міськрайонного суду Дніпропетровської області (колегія суддів: головуючий суддя Мельник Ю.Л., судді Головін В.О., Бондаренко В.М.) перебуває на розгляді кримінальне провадження за обвинуваченням особи у вчиненні низки злочинів, зокрема у незаконному виробництві, виготовленні, придбанні, зберіганні, перевезенні чи пересиланні з метою збуту, а також незаконному збуту наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів, прекурсорів; створенні злочинної організації; незаконному поводженні зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами.

За вказаним кримінальним провадженням відбувається судове слідство, чергове судове засідання було призначено на 12:00 17 квітня 2020 року. Під час підготовки зали судового засідання секретарем судового засідання було виявлено, що 9 квітня 2020 року невідомою особою були створені копії технічних записів судових засідань від 11 та 12 березня 2020 року, які до цього не були закриті та не були записані їх копії.

Під час проведення перевірки Павлоградським міськрайонним судом Дніпропетровської області за цим фактом було встановлено, що 9 квітня 2020 року запис вказаних судових засідань здійснила секретар судового засідання Павлоградського міськрайонного суду Дніпропетровської області, яка є рідною сестрою обвинуваченого за даним кримінальним провадженням.

Судді вважають, що здійснивши зазначені дії, без надання на це дозволу колегії суддів, секретар судового засідання перевищила свої службові повноваження, а саме вона достовірно знала, як особа, яка виконує обов’язки секретаря судового засідання, про неможливість у подальшому редагування журналу судових засідань від 11 та 12 березня 2020 року, який би підтверджував повноту проведення судового розгляду в ці дати та здійснення судом усіх необхідних процесуальних дій у даному кримінальному провадженні, що в подальшому може стати підставою для скасування прийнятого остаточного рішення даним складом суду.

Таким чином ця особа здійснила втручання в здійснення правосуддя за вказаним кримінальним провадженням.

На сьогодні за цим фактом Павлоградським міськрайонним судом Дніпропетровської області проводиться службове розслідування.

Відповідно до статті 73 Закону України «Про Вищу раду правосуддя» вказане повідомлення внесено до реєстру повідомлень судді про втручання в діяльність судді щодо здійснення правосуддя. Вищою радою правосуддя буде проведено перевірку викладених суддею фактів та ухвалено відповідне рішення.

Прес-центр судової влади України

Додатково, Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України та гуманітарної допомоги з платіжної картки 

Традиційно, нагадуємо користувачам журналу, що науковий журнал запроваджив надання послуг «Консультація»: запит на проведення судово-психологічної експертизи за різними підставами, у тому числі відшкодування моральної шкоди завданою військовими злочинами, із застосуванням поліграфа на замовлення зацікавлених осіб, суду, правоохоронних органів згідно процесуальних кодексів. - URL: http://expertize-journal.org.ua/konsultacia Телефон для термінового дзвінка судовому експерту: +38 093 476 72 60 (Viber, Telegram, Whatsapp).

Звертаємо увагу, організація проведення професійних консультацій всім зацікавленим, здійснюється членом Президії Науково-консультативної та методичної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України, головним редактором журналу, атестованим судовим експертом психологом (поліграфологом), кандидатом психологічних наук, доцентом Назаровим Олегом Анатолійовичем. 

В 2023 року виповнилося 10 років викладання головного редактора журналу Назарова Олега Анатолійовича для суддів, помічників суддів, секретарів та працівників апарату судів, які підвищували свою кваліфікацію в Національній школі суддів України протягом 2013-2023 років. З цієї нагоди Назаров О.А. був відмічений Почесною грамотою Національної школи суддів України за підготовку високваліфікованих кадрів для системи правосуддя. Багато проведено було підготовлених корисних та цікавих тем в галузі судової експертизи, судово-психологічної експертизи, основ психології та застосування поліграфа, опитування дитини. В тому числі багато тем було напрацьовано для адвокатської аудиторії (справи щодо відшкодування моральної шкоди, визначення місця мешкання дитини, угоди з вадами волі, застосування поліграфа тощо). Для замовляння вебінару, тренінгу спеціальної тематики в галузі судової експертизи звертайтесь за телефонами редакції журналу: +38093 476 72 60. 

Офіційній Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи, судового експерта психолога (поліграфолога) Назарова О.А. (свідоцтво Міністерства юстиції України від 09.07.2020 №2035) 

Офіційний Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи із застосуванням поліграфа, тестувань на поліграфі в Україні за міжнародними стандартами (поліграф EyeDetect, розробник Converus Inc., USA)

Продаж портативного обладнання для поліграфа Mobi підлокітники Polygraph в Україні (Схвалено президентом Міжнародного співтовариства поліграфологів, ISOPE, США)

В Україні затверджена кваліфікаційна характеристика професії «Поліграфолог» та 25 жовтня 2021 року уведена сама професія «Поліграфолог» змінами № 10 до Національного класифікатора професій ДК 003:2010

Надання послуг щодо розробки та проведення групових тренінгових занять за різними напрямами судово-психологічної експертизи в сучасному судочинстві, у тому числі із застосуванням поліграфа 

Незалежній не державній професійній атестованій судово-психологічній експертизі в Україні бути: історія однієї перемоги або про можливість призначення першої недержавної професійної атестованої судово-психологічної еспертизи з 09 липня 2020 року 

Електронна бібліотека судді, адвоката, психолога, батьків: «Допит, опитування дитини в суді». Методичні рекомендації, нормативні документи, постанови Верховного Суду 

Огляд змін до законодавства України: процесуальний статус спеціаліста у кримінальних провадженнях про кримінальні проступки з 1 липня 2020 року  

Електронна бібліотека правозахисника України. Серія: Застосування рішень Європейського суду з прав людини в українському судочинстві 

Електронна бібліотека судді України: квітень 2020 року (більше 70 книг) 

Колекція зразків клопотань про відкладення розгляду справи у зв’язку із впровадженням карантину та типові зразки заяв, які подаються до суду станом на 20 березня 2020 та оголошення ДСА України від 19 березня 2020 

І на останок щодо професійного розвитку, актуальні вакансії можна переглянути на сайті - Jooble (потрібно на тиснути, щоб перейти за посиланням).