Оголошення

Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців для проведення психологічної, товарознавчої експертизи, досліджень на поліграфі.

Тел.: 0934767260

Перегляди: 304

На засіданні Вищої ради правосуддя 23 квітня 2020 року розглянуто повідомлення суддів Рівненського апеляційного суду Бондаренко Надії Володимирівни, Гордійчук Світлани Олексіївни, Ковальчук Надії Миколаївни про втручання в їхню діяльність як суддів щодо здійснення правосуддя.

Доповідач – член Вищої ради правосуддя Ігор Артеменко поінформував, що у провадженні суддів Рівненського апеляційного суду Бондаренко Н.В., Гордійчук С.О., Ковальчук Н.М. перебуває апеляційна скарга Б., подана його представником – адвокатом М., на рішення Рівненського міського суду Рівненської області від 20 вересня 2019 року у цивільній справі за позовом Л. до П., Б. про відшкодування матеріальної і моральної шкоди.

У судовому засіданні, призначеному на 28 січня 2020 року, позивач Л. заявив відвід судді-доповідачу Бондаренко Н.В. з підстав її упередженості та відвід усім учасникам колегії суддів через те, що, на його думку, склад суду утворено у неконституційний спосіб.

Разом з Л. у судовому засіданні були присутні 10 невстановлених осіб, які зухвало поводились, кричали, на зауваження не реагували.

Під час проголошення ухвали за результатом заявлених відводів вказані особи продовжували порушувати порядок у судовому засіданні, а після проголошення ухвали відмовились залишити зал судових засідань, що унеможливило розгляд інших справ, призначених на цей день.

Крім того, суддям стало відомо, що один із присутніх звернувся на «гарячу лінію» Служби безпеки України, повідомивши про вчинення суддями злочину, передбаченого статтею 109 Кримінального кодексу України.

За цим зверненням внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань, у зв’язку з чим суддя Бондаренко Н.В. та секретар судового засідання Ковальчук Л.В. надавали працівникам Служби безпеки України пояснення.

Судді вважають, що зазначене є способом впливу та тиску на суд з метою вирішення справи на користь позивача Л. та є втручанням у діяльність суддів.

На запит члена Вищої ради правосуддя Артеменка І.А. Офіс Генерального прокурора поінформував ВРП, що повідомлення суддів Рівненського апеляційного суду скеровано до прокуратури Рівненської області.

10 березня 2020 року прокуратурою Рівненської області відомості, викладені у повідомленні суддів, внесено до ЄРДР за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого частиною першою статті 376 (втручання в діяльність судових органів) Кримінального кодексу України, призначено групу слідчих СВ Рівненського ВП ГУ НП в Рівненській області. Триває досудове розслідування у кримінальному провадженні.

Вища рада правосуддя вирішила звернутися до Офісу Генерального прокурора щодо надання інформації про розкриття та розслідування злочину у кримінальному провадженні за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого частиною першою статті 376 Кримінального кодексу України.

Читайте нас у Telegram

Читайте нас у Facebook

Прес-центр судової влади України


За інформацією Судова Влада України

Додатково, Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України та гуманітарної допомоги з платіжної картки 

Традиційно, нагадуємо користувачам журналу, що науковий журнал запроваджив надання послуг «Консультація»: запит на проведення судово-психологічної експертизи за різними підставами, у тому числі відшкодування моральної шкоди завданою військовими злочинами, із застосуванням поліграфа на замовлення зацікавлених осіб, суду, правоохоронних органів згідно процесуальних кодексів. - URL: http://expertize-journal.org.ua/konsultacia Телефон для термінового дзвінка судовому експерту: +38 093 476 72 60 (Viber, Telegram, Whatsapp).

Звертаємо увагу, організація проведення професійних консультацій всім зацікавленим, здійснюється членом Президії Науково-консультативної та методичної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України, головним редактором журналу, атестованим судовим експертом психологом (поліграфологом), кандидатом психологічних наук, доцентом Назаровим Олегом Анатолійовичем. 

В 2023 року виповнилося 10 років викладання головного редактора журналу Назарова Олега Анатолійовича для суддів, помічників суддів, секретарів та працівників апарату судів, які підвищували свою кваліфікацію в Національній школі суддів України протягом 2013-2023 років. З цієї нагоди Назаров О.А. був відмічений Почесною грамотою Національної школи суддів України за підготовку високваліфікованих кадрів для системи правосуддя. Багато проведено було підготовлених корисних та цікавих тем в галузі судової експертизи, судово-психологічної експертизи, основ психології та застосування поліграфа, опитування дитини. В тому числі багато тем було напрацьовано для адвокатської аудиторії (справи щодо відшкодування моральної шкоди, визначення місця мешкання дитини, угоди з вадами волі, застосування поліграфа тощо). Для замовляння вебінару, тренінгу спеціальної тематики в галузі судової експертизи звертайтесь за телефонами редакції журналу: +38093 476 72 60. 

Офіційній Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи, судового експерта психолога (поліграфолога) Назарова О.А. (свідоцтво Міністерства юстиції України від 09.07.2020 №2035) 

Офіційний Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи із застосуванням поліграфа, тестувань на поліграфі в Україні за міжнародними стандартами (поліграф EyeDetect, розробник Converus Inc., USA)

Продаж портативного обладнання для поліграфа Mobi підлокітники Polygraph в Україні (Схвалено президентом Міжнародного співтовариства поліграфологів, ISOPE, США)

В Україні затверджена кваліфікаційна характеристика професії «Поліграфолог» та 25 жовтня 2021 року уведена сама професія «Поліграфолог» змінами № 10 до Національного класифікатора професій ДК 003:2010

Надання послуг щодо розробки та проведення групових тренінгових занять за різними напрямами судово-психологічної експертизи в сучасному судочинстві, у тому числі із застосуванням поліграфа 

Незалежній не державній професійній атестованій судово-психологічній експертизі в Україні бути: історія однієї перемоги або про можливість призначення першої недержавної професійної атестованої судово-психологічної еспертизи з 09 липня 2020 року 

Електронна бібліотека судді, адвоката, психолога, батьків: «Допит, опитування дитини в суді». Методичні рекомендації, нормативні документи, постанови Верховного Суду 

Огляд змін до законодавства України: процесуальний статус спеціаліста у кримінальних провадженнях про кримінальні проступки з 1 липня 2020 року  

Електронна бібліотека правозахисника України. Серія: Застосування рішень Європейського суду з прав людини в українському судочинстві 

Електронна бібліотека судді України: квітень 2020 року (більше 70 книг) 

Колекція зразків клопотань про відкладення розгляду справи у зв’язку із впровадженням карантину та типові зразки заяв, які подаються до суду станом на 20 березня 2020 та оголошення ДСА України від 19 березня 2020 

І на останок щодо професійного розвитку, актуальні вакансії можна переглянути на сайті - Jooble (потрібно на тиснути, щоб перейти за посиланням).

 29 ноября 2023