Оголошення

Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців для проведення психологічної, товарознавчої експертизи, досліджень на поліграфі.

Тел.: 0934767260

Перегляди: 163

На засіданні Вищої ради правосуддя 23 квітня 2020 року розглянуто повідомлення судді Іллічівського міського суду Одеської області Смирнова Валерія Володимировича про втручання в його діяльність щодо здійснення правосуддя.

Доповідач – член Вищої ради правосуддя Олег Прудивус. Відповідно до матеріалів перевірки 11 лютого 2020 року дружина заявника у цивільній справі про визнання особи безвісно відсутньою подала до Іллічівського міського суду Одеської області заяву про долучення документів до матеріалів справи,у додатках до якої наявна копія рішення судді Іллічівського міського суду Смирнова В.В. від 10 серпня 2018 року, постановленого у цій самій справі, яким задоволено позовні вимоги Л. та визнано К. безвісно відсутньою.

Дружина заявника пояснила, що це рішення вона отримала від адвоката Ш., який діяв на підставі договору про надання правової допомоги № 24 від 19 липня 2019 року.

При цьому суддя Іллічівського міського суду Смирнов В.В. зазначає, що вказане рішення Іллічівським міським судом Одеської області 10 серпня 2018 року не виносилось, суддею Смирновим В.В. не підписувалось, секретар судового засідання Кочкіна О.В., підпис якої міститься у рішенні, у вказаний період перебувала у декретній відпустці для догляду за дитиною.

Суддя Смирнов В.В. вважає, що дії адвоката Ш. є втручанням в його діяльність як судді щодо здійснення правосуддя та мають ознаки кримінальних правопорушень, передбачених статтями 358, 190 Кримінального кодексу України.

На запит члена Вищої ради правосуддя Прудивуса О.В. з Офісу Генерального прокурора надійшов лист, в якому зазначено, що за фактами, викладеними в повідомленні судді Іллічівського міського суду Одеської областіСмирнова В.В., Офісом Генерального прокурора внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань відомості з попередньою правовою кваліфікацією за частиною першою статті 376 (втручання в діяльність судових органів) Кримінального кодексу України. Здійснення досудового розслідування у вказаному кримінальному провадженні доручено Головному управлінню Національної поліції в Одеській області.

При цьому з повідомлення судді Іллічівського міського суду Одеської області Смирнова В.В. вбачається наявність ознак вчинення кримінального правопорушення, передбаченого статтею 358 (підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів) Кримінального кодексу України.

«Наявність підробленого судового рішення дискредитує репутацію судді Смирнова В.В., підриває довіру до Іллічівського міського суду Одеської області та може зашкодити авторитету правосуддя», – зазначив член Вищої ради правосуддя Олег Прудивус.

Вища рада правосуддя вирішилазвернутися до Офісу Генерального прокурора щодо надання інформації про розкриття та розслідування злочину у кримінальному провадженні, внесеному до Єдиного реєстру досудових розслідувань за повідомленням судді Іллічівського міського суду Одеської області Смирнова Валерія Володимировича.

Прес-центр судової влади України

За інформацією Судова Влада України

Додатково, Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України та гуманітарної допомоги з платіжної картки 

Традиційно, нагадуємо користувачам журналу, що науковий журнал запроваджує надання послуг «Консультація»: запит на проведення судово-психологічної експертизи за різними підставами, у тому числі відшкодування моральної шкоди завданою військовими злочинами, із застосуванням поліграфа на замовлення зацікавлених осіб, суду, правоохоронних органів згідно процесуальних кодексів. - URL: http://expertize-journal.org.ua/konsultacia Телефон для термінового дзвінка судовому експерту: +38 093 476 72 60 (Viber, Telegram, Whatsapp).

Звертаємо увагу, організація проведення професійних консультацій всім зацікавленим, здійснюється членом Президії Науково-консультативної та методичної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України, головним редактором журналу, атестованим судовим експертом психологом (поліграфологом), кандидатом психологічних наук, доцентом Назаровим Олегом Анатолійовичем. 

Офіційній Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи, судового експерта психолога (поліграфолога) Назарова О.А. (свідоцтво Міністерства юстиції України від 09.07.2020 №2035) 

Офіційний Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи із застосуванням поліграфа, тестувань на поліграфі в Україні за міжнародними стандартами (поліграф EyeDetect, розробник Converus Inc., USA)

Продаж портативного обладнання для поліграфа Mobi підлокітники Polygraph в Україні (Схвалено президентом Міжнародного співтовариства поліграфологів, ISOPE, США)

В Україні затверджена кваліфікаційна характеристика професії «Поліграфолог» та 25 жовтня 2021 року уведена сама професія «Поліграфолог» змінами № 10 до Національного класифікатора професій ДК 003:2010

Надання послуг щодо розробки та проведення групових тренінгових занять за різними напрямами судово-психологічної експертизи в сучасному судочинстві, у тому числі із застосуванням поліграфа 

Незалежній не державній професійній атестованій судово-психологічній експертизі в Україні бути: історія однієї перемоги або про можливість призначення першої недержавної професійної атестованої судово-психологічної еспертизи з 09 липня 2020 року 

Електронна бібліотека судді, адвоката, психолога, батьків: «Допит, опитування дитини в суді». Методичні рекомендації, нормативні документи, постанови Верховного Суду 

Огляд змін до законодавства України: процесуальний статус спеціаліста у кримінальних провадженнях про кримінальні проступки з 1 липня 2020 року  

Електронна бібліотека правозахисника України. Серія: Застосування рішень Європейського суду з прав людини в українському судочинстві 

Електронна бібліотека судді України: квітень 2020 року (більше 70 книг) 

Колекція зразків клопотань про відкладення розгляду справи у зв’язку із впровадженням карантину та типові зразки заяв, які подаються до суду станом на 20 березня 2020 та оголошення ДСА України від 19 березня 2020 

І на останок щодо професійного розвитку, актуальні вакансії можна переглянути на сайті - Jooble (потрібно на тиснути, щоб перейти за посиланням).

 15 августа 2022

Новини