Оголошення

Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців для проведення психологічної, товарознавчої експертизи, досліджень на поліграфі.

Тел.: 0934767260

Перегляди: 78

Суддя Рубіжанського міського суду Луганської області Євгеній Романовський повідомив ВРП про факти, які можуть свідчити про підробку виконавчого листа невідомою особою з метою заволодіння коштами особи. На його переконання це дискредитує його репутацію як судді та правосуддя в цілому.

Про вказані обставини суддя Романовський Є.О. повідомив Вищу раду правосуддя та Генерального прокурора.

Зазначено, що до суду надійшов адвокатський запит про підтвердження чи спростування інформації щодо видачі Рубіжанським міським судом Луганської області виконавчого листа у справі про стягнення аліментів, на підставі якого Сєвєродонецьким міським відділом державної виконавчої служби Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції було відкрите виконавче провадження. До вказаного запиту додано виконавчий лист, у якому є підписи судді та секретаря судового засідання.

Суддя Романовський Є.О. зазначає, що на виконавчому листі відсутній штрих-код, підписи не є ідентичними з його підписом та підписом секретаря судового засідання, відтиск гербової печатки суду, ймовірно підроблений, оскільки нечіткий, а справа взагалі не перебувала у провадженні зазначеного складу суду.

Крім того, у провадженні Рубіжанського міського суду Луганської області у 2020 році взагалі не перебувало матеріалів цивільної справи за вказаним позовом про стягнення аліментів, а за номером справи, вказаному у виконавчому листі, зареєстрована інша справа, яка розглядалася іншим складом суду.

На думку судді, це може свідчити про підробку виконавчого листа невідомою особою з метою заволодіння коштами, а отже дискредитує як правосуддя в цілому, так і його репутацію як судді, та може зашкодити авторитету правосуддя.

Виконавчий лист є письмовим документом встановленої форми і змісту, який зобов’язує точно і своєчасно виконати рішення суду. Внаслідок його підробки можуть бути порушені основні засади судочинства та завдання суду, встановлені Конституцією України та Законом України «Про судоустрій і статус суддів».

Крім того, повідомлені обставини можуть дискредитувати репутацію судді Романовського Є.О. та підірвати довіру до Рубіжанського міського суду Луганської області, а тому у цьому випадку наявні підстави для вжиття заходів з метою забезпечення авторитету правосуддя, визначених статтею 73 закону України «Про Вищу раду правосуддя».

З огляду на обставини, які можуть свідчити про вчинення кримінального правопорушення, а також враховуючи, що перевірку повідомлених обставин здійснюють правоохоронні органи, ВРП вирішила звернутися до Офісу Генерального прокурора щодо надання інформації про розкриття та розслідування злочину у кримінальному провадженні, внесеному до Єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною першою статті 376 Кримінального кодексу України за фактами, викладеними у повідомленні судді Рубіжанського міського суду Луганської області Євгенія Романовського.

Вища рада правосуддя


За інформацією Судова влада України

Додатково, Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України та гуманітарної допомоги з платіжної картки 

Традиційно, нагадуємо користувачам журналу, що науковий журнал запроваджує надання послуг «Консультація»: запит на проведення судово-психологічної експертизи за різними підставами, у тому числі відшкодування моральної шкоди завданою військовими злочинами, із застосуванням поліграфа на замовлення зацікавлених осіб, суду, правоохоронних органів згідно процесуальних кодексів. - URL: http://expertize-journal.org.ua/konsultacia Телефон для термінового дзвінка судовому експерту: +38 093 476 72 60 (Viber, Telegram, Whatsapp).

Звертаємо увагу, організація проведення професійних консультацій всім зацікавленим, здійснюється членом Президії Науково-консультативної та методичної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України, головним редактором журналу, атестованим судовим експертом психологом (поліграфологом), кандидатом психологічних наук, доцентом Назаровим Олегом Анатолійовичем. 

Офіційній Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи, судового експерта психолога (поліграфолога) Назарова О.А. (свідоцтво Міністерства юстиції України від 09.07.2020 №2035) 

Офіційний Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи із застосуванням поліграфа, тестувань на поліграфі в Україні за міжнародними стандартами (поліграф EyeDetect, розробник Converus Inc., USA)

Продаж портативного обладнання для поліграфа Mobi підлокітники Polygraph в Україні (Схвалено президентом Міжнародного співтовариства поліграфологів, ISOPE, США)

В Україні затверджена кваліфікаційна характеристика професії «Поліграфолог» та 25 жовтня 2021 року уведена сама професія «Поліграфолог» змінами № 10 до Національного класифікатора професій ДК 003:2010

Надання послуг щодо розробки та проведення групових тренінгових занять за різними напрямами судово-психологічної експертизи в сучасному судочинстві, у тому числі із застосуванням поліграфа 

Незалежній не державній професійній атестованій судово-психологічній експертизі в Україні бути: історія однієї перемоги або про можливість призначення першої недержавної професійної атестованої судово-психологічної еспертизи з 09 липня 2020 року 

Електронна бібліотека судді, адвоката, психолога, батьків: «Допит, опитування дитини в суді». Методичні рекомендації, нормативні документи, постанови Верховного Суду 

Огляд змін до законодавства України: процесуальний статус спеціаліста у кримінальних провадженнях про кримінальні проступки з 1 липня 2020 року  

Електронна бібліотека правозахисника України. Серія: Застосування рішень Європейського суду з прав людини в українському судочинстві 

Електронна бібліотека судді України: квітень 2020 року (більше 70 книг) 

Колекція зразків клопотань про відкладення розгляду справи у зв’язку із впровадженням карантину та типові зразки заяв, які подаються до суду станом на 20 березня 2020 та оголошення ДСА України від 19 березня 2020 

І на останок щодо професійного розвитку, актуальні вакансії можна переглянути на сайті - Jooble (потрібно на тиснути, щоб перейти за посиланням).