Оголошення

Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців для проведення психологічної, товарознавчої експертизи, досліджень на поліграфі.

Тел.: 0934767260

Перегляди: 343

З 12 березня 2020 року відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України № 211 від 11 березня 2020 року «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» на всій території України було введено карантин. Пізніше термін дії карантину подовжувався відповідно до Постанови КМУ № 239 від 25 березня 2020 року та Постанови КМУ № 291 від 22 квітня 2020 року.

Згідно із постановою Кабінету Міністрів України № 343 від 4 травня 2020 року термін дії карантину в Україні продовжено до 22 травня 2020 року.

Проте на роботу судової гілки влади це ніяк не впливає. Суди і зараз продовжують працювати у звичному для себе режимі, хоча й введені певні обмеження. Варто зазначити, що вони жодним чином не заважають українцям отримати доступ до правосуддя.

З початку карантину до Третього апеляційного адміністративного суду надійшло 2 616 адміністративних апеляційних скарг, 6 заяв за нововиявленими обставинами (2 інстанція), 3 заяви про відвід (самовідвід) судді, 9 заяв про перегляд судового рішення за виключними обставинами, 5 заяв на новий розгляд, 2 заяви на визначення підсудності та 27 заяв про продовження розгляду.

Всі апеляційні скарги були зареєстровані та розподілені автоматизованою системою «Діловодство суду» між суддями. Середнє надходження справ та матеріалів складає по 96 апеляційних скарг на суддю.

З початку карантину в Україні, тобто з 12 березня 2020 року, судді Третього апеляційного адміністративного суду розглянули 1939 справ та матеріалів.

Також за цей час Третій апеляційний адміністративний суд надіслав більше 16 тисяч поштової кореспонденції та більше 200 справ.

Станом на 18 травня 2020 року у Третьому апеляційному адміністративному суді залишається 3361 нерозглянута справа.

Звертаємо увагу, що Третій апеляційний адміністративний суд продовжує опрацювання письмових та електронних звернень громадян, а також розгляд апеляційних скарг у письмовому провадженні, не позбавляючи сторін доступу до правосуддя.

Надсилати свої заяви, клопотання чи інші звернення до Третього апеляційного адміністративного суду можна:

  • поштою на адресу – вул. Василя Жуковського, 23, м. Дніпро, 49005;
  • за допомогою електронної пошти – Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.;
  • через електронні форми «Звернення громадян» та «Запит на отримання публічної інформації»;
  • за допомогою сервісу «Електронний суд».

За повідомленням прес-служби суду


За інформацією Судова влада України

Додатково, Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України та гуманітарної допомоги з платіжної картки 

Традиційно, нагадуємо користувачам журналу, що науковий журнал запроваджив надання послуг «Консультація»: запит на проведення судово-психологічної експертизи за різними підставами, у тому числі відшкодування моральної шкоди завданою військовими злочинами, із застосуванням поліграфа на замовлення зацікавлених осіб, суду, правоохоронних органів згідно процесуальних кодексів. - URL: http://expertize-journal.org.ua/konsultacia Телефон для термінового дзвінка судовому експерту: +38 093 476 72 60 (Viber, Telegram, Whatsapp).

Звертаємо увагу, організація проведення професійних консультацій всім зацікавленим, здійснюється членом Президії Науково-консультативної та методичної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України, головним редактором журналу, атестованим судовим експертом психологом (поліграфологом), кандидатом психологічних наук, доцентом Назаровим Олегом Анатолійовичем. 

В 2023 року виповнилося 10 років викладання головного редактора журналу Назарова Олега Анатолійовича для суддів, помічників суддів, секретарів та працівників апарату судів, які підвищували свою кваліфікацію в Національній школі суддів України протягом 2013-2023 років. З цієї нагоди Назаров О.А. був відмічений Почесною грамотою Національної школи суддів України за підготовку високваліфікованих кадрів для системи правосуддя. Багато проведено було підготовлених корисних та цікавих тем в галузі судової експертизи, судово-психологічної експертизи, основ психології та застосування поліграфа, опитування дитини. В тому числі багато тем було напрацьовано для адвокатської аудиторії (справи щодо відшкодування моральної шкоди, визначення місця мешкання дитини, угоди з вадами волі, застосування поліграфа тощо). Для замовляння вебінару, тренінгу спеціальної тематики в галузі судової експертизи звертайтесь за телефонами редакції журналу: +38093 476 72 60. 

Офіційній Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи, судового експерта психолога (поліграфолога) Назарова О.А. (свідоцтво Міністерства юстиції України від 09.07.2020 №2035) 

Офіційний Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи із застосуванням поліграфа, тестувань на поліграфі в Україні за міжнародними стандартами (поліграф EyeDetect, розробник Converus Inc., USA)

Продаж портативного обладнання для поліграфа Mobi підлокітники Polygraph в Україні (Схвалено президентом Міжнародного співтовариства поліграфологів, ISOPE, США)

В Україні затверджена кваліфікаційна характеристика професії «Поліграфолог» та 25 жовтня 2021 року уведена сама професія «Поліграфолог» змінами № 10 до Національного класифікатора професій ДК 003:2010

Надання послуг щодо розробки та проведення групових тренінгових занять за різними напрямами судово-психологічної експертизи в сучасному судочинстві, у тому числі із застосуванням поліграфа 

Незалежній не державній професійній атестованій судово-психологічній експертизі в Україні бути: історія однієї перемоги або про можливість призначення першої недержавної професійної атестованої судово-психологічної еспертизи з 09 липня 2020 року 

Електронна бібліотека судді, адвоката, психолога, батьків: «Допит, опитування дитини в суді». Методичні рекомендації, нормативні документи, постанови Верховного Суду 

Огляд змін до законодавства України: процесуальний статус спеціаліста у кримінальних провадженнях про кримінальні проступки з 1 липня 2020 року  

Електронна бібліотека правозахисника України. Серія: Застосування рішень Європейського суду з прав людини в українському судочинстві 

Електронна бібліотека судді України: квітень 2020 року (більше 70 книг) 

Колекція зразків клопотань про відкладення розгляду справи у зв’язку із впровадженням карантину та типові зразки заяв, які подаються до суду станом на 20 березня 2020 та оголошення ДСА України від 19 березня 2020 

І на останок щодо професійного розвитку, актуальні вакансії можна переглянути на сайті - Jooble (потрібно на тиснути, щоб перейти за посиланням).

 20 июня 2024

Новини