Оголошення

Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців для проведення психологічної, товарознавчої експертизи, досліджень на поліграфі.

Тел.: 0934767260

Перегляди: 360

Сорокарічна, раніше судима, жінка та тридцятилітній чоловік, змовившись, на три доби ув’язнили в одній із квартир Хмельницького, де на той час разом мешкали, малознайому середніх років жительку Старосинявського району. Аби заволодіти особистим майном та коштами, бранку били й погрожували спалити її будинок.

В обвинувальному акті, який знаходиться на розгляді в Хмельницькому міськрайонному суді, йдеться про те, що зловмисники змушували потерпілу оформлювати онлайн кредити на її паспортні дані для подальшого отримання ними грошових коштів. Коли ж залякувань та погроз виявилося замало, жінка завдала потерпілій ряд ударів по обличчю, від чого та отримала крововиливи в навколоочних ділянках та садна обличчя. Палицею по ногах жертву бив спільник.

Із сумочки потерпілої підозрювані викрали паспорт, банківські картки і телефон. Скориставшись тим, що жінка спить, оформили онлайн-кредит на її банківську картку й того ж дня майже всю суму, 6500 гривень, зняли. Після чого картку було заблоковано банком. Наступного ж дня під впливом погроз і побоїв потерпіла погодилася в приміщенні відділення одного з банків отримати нову банківську картку. Невдовзі й на цю картку оформили один за одним два онлайн-кредити і всю суму, майже 5000 гривень зняли. Вже за день жертва зі свого полону змогла втекти.

Того ж дня підозрюваний, за показами свідків, потрапив у кареті швидкої медичної допомоги на прийомний покій Хмельницької міської лікарні, вказавши лікарям ознаки цирозу печінки. Однак, тільки вийшовши зі швидкої, з території лікарні втік та направився до Летичева, звідки сам родом, таким чином переховувався від органів досудового розслідування та прокуратури.

Обоє підозрюваних не працюють та без постійного місця реєстрації. Слідству підозрюваний повідомив, що має на утриманні шістьох неповнолітніх дітей.

Обох спільників обвинувачують у вчинені кримінальних правопорушень, передбачених частиною третьою статті 189 (вимагання, поєднане з насильством), частиною другою статті 185 (крадіжка, вчинена повторно або за попередньою змовою), частиною першою статті 357(викрадення, привласнення, вимагання офіційних документів), частиною третьою статті 357(незаконне заволодіння будь-яким способом паспортом) Кримінального кодексу України. Окрім того підозрюваному інкримінують і частину першу статті 361 (несанкціоноване втручання в роботу комп’ютерів) Кримінального кодексу України.

Нагадаємо, найсуворіша з вищезазначених, санкція частини третьої статті 189 Кримінального кодексу України передбачає позбавлення волі на строк від п'яти до десяти років із конфіскацією майна.

Досудове розслідування триває. Тим часом днями Хмельницький міськрайонний суд подовжив запобіжний захід у виді тримання під вартою обом підозрюваним включно до 6 липня поточного року.

За повідомленням прес-служби суду


За інформацією Судова влада України

Додатково, Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України та гуманітарної допомоги з платіжної картки 

Традиційно, нагадуємо користувачам журналу, що науковий журнал запроваджив надання послуг «Консультація»: запит на проведення судово-психологічної експертизи за різними підставами, у тому числі відшкодування моральної шкоди завданою військовими злочинами, із застосуванням поліграфа на замовлення зацікавлених осіб, суду, правоохоронних органів згідно процесуальних кодексів. - URL: http://expertize-journal.org.ua/konsultacia Телефон для термінового дзвінка судовому експерту: +38 093 476 72 60 (Viber, Telegram, Whatsapp).

Звертаємо увагу, організація проведення професійних консультацій всім зацікавленим, здійснюється членом Президії Науково-консультативної та методичної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України, головним редактором журналу, атестованим судовим експертом психологом (поліграфологом), кандидатом психологічних наук, доцентом Назаровим Олегом Анатолійовичем. 

В 2023 року виповнилося 10 років викладання головного редактора журналу Назарова Олега Анатолійовича для суддів, помічників суддів, секретарів та працівників апарату судів, які підвищували свою кваліфікацію в Національній школі суддів України протягом 2013-2023 років. З цієї нагоди Назаров О.А. був відмічений Почесною грамотою Національної школи суддів України за підготовку високваліфікованих кадрів для системи правосуддя. Багато проведено було підготовлених корисних та цікавих тем в галузі судової експертизи, судово-психологічної експертизи, основ психології та застосування поліграфа, опитування дитини. В тому числі багато тем було напрацьовано для адвокатської аудиторії (справи щодо відшкодування моральної шкоди, визначення місця мешкання дитини, угоди з вадами волі, застосування поліграфа тощо). Для замовляння вебінару, тренінгу спеціальної тематики в галузі судової експертизи звертайтесь за телефонами редакції журналу: +38093 476 72 60. 

Офіційній Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи, судового експерта психолога (поліграфолога) Назарова О.А. (свідоцтво Міністерства юстиції України від 09.07.2020 №2035) 

Офіційний Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи із застосуванням поліграфа, тестувань на поліграфі в Україні за міжнародними стандартами (поліграф EyeDetect, розробник Converus Inc., USA)

Продаж портативного обладнання для поліграфа Mobi підлокітники Polygraph в Україні (Схвалено президентом Міжнародного співтовариства поліграфологів, ISOPE, США)

В Україні затверджена кваліфікаційна характеристика професії «Поліграфолог» та 25 жовтня 2021 року уведена сама професія «Поліграфолог» змінами № 10 до Національного класифікатора професій ДК 003:2010

Надання послуг щодо розробки та проведення групових тренінгових занять за різними напрямами судово-психологічної експертизи в сучасному судочинстві, у тому числі із застосуванням поліграфа 

Незалежній не державній професійній атестованій судово-психологічній експертизі в Україні бути: історія однієї перемоги або про можливість призначення першої недержавної професійної атестованої судово-психологічної еспертизи з 09 липня 2020 року 

Електронна бібліотека судді, адвоката, психолога, батьків: «Допит, опитування дитини в суді». Методичні рекомендації, нормативні документи, постанови Верховного Суду 

Огляд змін до законодавства України: процесуальний статус спеціаліста у кримінальних провадженнях про кримінальні проступки з 1 липня 2020 року  

Електронна бібліотека правозахисника України. Серія: Застосування рішень Європейського суду з прав людини в українському судочинстві 

Електронна бібліотека судді України: квітень 2020 року (більше 70 книг) 

Колекція зразків клопотань про відкладення розгляду справи у зв’язку із впровадженням карантину та типові зразки заяв, які подаються до суду станом на 20 березня 2020 та оголошення ДСА України від 19 березня 2020 

І на останок щодо професійного розвитку, актуальні вакансії можна переглянути на сайті - Jooble (потрібно на тиснути, щоб перейти за посиланням).