Оголошення

Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців для проведення психологічної, товарознавчої експертизи, досліджень на поліграфі.

Тел.: 0934767260

Перегляди: 410

Вища рада правосуддя на засіданні 23 червня 2020 року розглянула клопотання заступника Генерального прокурора – керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (САП) Назара Холодницького про тимчасове відсторонення судді Дзержинського районного суду міста Харкова Грищенко Ірини Олексіївни від здійснення правосуддя у зв’язку з притягненням до кримінальної відповідальності.
За словами доповідача, члена Вищої ради правосуддя Ігоря Артеменка, 28 травня 2020 року керівник САП склав повідомлення про підозру судді Дзержинського районного суду міста Харкова Грищенко І.О. у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого частиною третьою статті 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України, яке вручено їй того самого дня у присутності захисника.
Напередодні Грищенко І.О., як зазначається у клопотанні САП, одержала неправомірну вигоду у сумі 4000 доларів США за винесення ухвали про повернення громадянину вилучених під час проведення обшуку за місцем його проживання грошових коштів.
Ухвалою слідчого судді Вищого антикорупційного суду від 19 червня 2020 року до судді Грищенко І.О. застосовано запобіжний захід у вигляді застави в розмірі 80 прожиткових мінімумів для працездатних осіб, що становить 168160 гривень. На неї покладено обов’язки прибувати за кожною вимогою до детектива, прокурора, слідчого судді, суду, не відлучатися без дозволу із населеного пункту, в якому вона проживає, утримуватися від спілкування зі свідками та з прокурором у кримінальному провадженні, носити електронний засіб контролю. Ухвала діє до 28 липня 2020 року включно.
Обґрунтовуючи клопотання про тимчасове відсторонення судді Грищенко І.О. від здійснення правосуддя, заступник Генпрокурора – керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький зазначив про наявність обставин, які вказують на те, що подальше перебування Грищенко І.О. на посаді судді може призвести до настання негативних наслідків. Зокрема, до знищення чи спотворення документів, які можуть бути доказами вчинення кримінального правопорушення. Крім того, існує ризик, що Грищенко І.О. шляхом використання владних повноважень чи службового становища може знищити чи підробити речі і документи, що становлять матеріали кримінального провадження, незаконно впливати на свідків та протиправно перешкоджати кримінальному провадженню іншим чином.
У розгляді клопотання взяли участь Представник Офісу Генерального прокурора – прокурор першого відділу управління процесуального керівництва, підтримання державного обвинувачення та представництва в суді Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Офісу Генерального прокурора Віталій Шкрум, представники судді – адвокати Андрій Подосінов та Олексій Лясковець.
Вища рада правосуддя вирішила клопотання задовольнити, тимчасово, до 28 липня 2020 року, відсторонити суддю Дзержинського районного суду міста Харкова Грищенко Ірину Олексіївну від здійснення правосуддя у зв’язку з притягненням до кримінальної відповідальності.

Вища рада правосуддя


За інформацією Судова влада України

Додатково, Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України та гуманітарної допомоги з платіжної картки 

Традиційно, нагадуємо користувачам журналу, що науковий журнал запроваджив надання послуг «Консультація»: запит на проведення судово-психологічної експертизи за різними підставами, у тому числі відшкодування моральної шкоди завданою військовими злочинами, із застосуванням поліграфа на замовлення зацікавлених осіб, суду, правоохоронних органів згідно процесуальних кодексів. - URL: http://expertize-journal.org.ua/konsultacia Телефон для термінового дзвінка судовому експерту: +38 093 476 72 60 (Viber, Telegram, Whatsapp).

Звертаємо увагу, організація проведення професійних консультацій всім зацікавленим, здійснюється членом Президії Науково-консультативної та методичної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України, головним редактором журналу, атестованим судовим експертом психологом (поліграфологом), кандидатом психологічних наук, доцентом Назаровим Олегом Анатолійовичем. 

В 2023 року виповнилося 10 років викладання головного редактора журналу Назарова Олега Анатолійовича для суддів, помічників суддів, секретарів та працівників апарату судів, які підвищували свою кваліфікацію в Національній школі суддів України протягом 2013-2023 років. З цієї нагоди Назаров О.А. був відмічений Почесною грамотою Національної школи суддів України за підготовку високваліфікованих кадрів для системи правосуддя. Багато проведено було підготовлених корисних та цікавих тем в галузі судової експертизи, судово-психологічної експертизи, основ психології та застосування поліграфа, опитування дитини. В тому числі багато тем було напрацьовано для адвокатської аудиторії (справи щодо відшкодування моральної шкоди, визначення місця мешкання дитини, угоди з вадами волі, застосування поліграфа тощо). Для замовляння вебінару, тренінгу спеціальної тематики в галузі судової експертизи звертайтесь за телефонами редакції журналу: +38093 476 72 60. 

Офіційній Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи, судового експерта психолога (поліграфолога) Назарова О.А. (свідоцтво Міністерства юстиції України від 09.07.2020 №2035) 

Офіційний Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи із застосуванням поліграфа, тестувань на поліграфі в Україні за міжнародними стандартами (поліграф EyeDetect, розробник Converus Inc., USA)

Продаж портативного обладнання для поліграфа Mobi підлокітники Polygraph в Україні (Схвалено президентом Міжнародного співтовариства поліграфологів, ISOPE, США)

В Україні затверджена кваліфікаційна характеристика професії «Поліграфолог» та 25 жовтня 2021 року уведена сама професія «Поліграфолог» змінами № 10 до Національного класифікатора професій ДК 003:2010

Надання послуг щодо розробки та проведення групових тренінгових занять за різними напрямами судово-психологічної експертизи в сучасному судочинстві, у тому числі із застосуванням поліграфа 

Незалежній не державній професійній атестованій судово-психологічній експертизі в Україні бути: історія однієї перемоги або про можливість призначення першої недержавної професійної атестованої судово-психологічної еспертизи з 09 липня 2020 року 

Електронна бібліотека судді, адвоката, психолога, батьків: «Допит, опитування дитини в суді». Методичні рекомендації, нормативні документи, постанови Верховного Суду 

Огляд змін до законодавства України: процесуальний статус спеціаліста у кримінальних провадженнях про кримінальні проступки з 1 липня 2020 року  

Електронна бібліотека правозахисника України. Серія: Застосування рішень Європейського суду з прав людини в українському судочинстві 

Електронна бібліотека судді України: квітень 2020 року (більше 70 книг) 

Колекція зразків клопотань про відкладення розгляду справи у зв’язку із впровадженням карантину та типові зразки заяв, які подаються до суду станом на 20 березня 2020 та оголошення ДСА України від 19 березня 2020 

І на останок щодо професійного розвитку, актуальні вакансії можна переглянути на сайті - Jooble (потрібно на тиснути, щоб перейти за посиланням).