Оголошення

Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців для проведення психологічної, товарознавчої експертизи, досліджень на поліграфі.

Тел.: 0934767260

Перегляди: 302

8 липня в онлайн-форматі (Брюссель – Київ) відбулось Шосте засіданні Підкомітету з питань свободи, безпеки та юстиції Комітету асоціації між Україною та Європейським Союзом.

Під час обговорення питань, присвячених впровадженню реформи сектору юстиції та суміжних інституцій, заступник Голови Вищої ради правосуддя Олексій Маловацький поінформував представників Європейської Комісії та Європейської служби зовнішніх справ про актуальний стан впровадження судової реформи в Україні, а також роль Вищої ради правосуддя у цьому процесі.

Олексій Маловацький зосередив увагу слухачів на заходах, які вживаються Вищою радою правосуддя у подоланні викликів, що постали перед судовою владою України у зв’язку з припиненням повноважень Вищої кваліфікаційної комісії суддів України та загостренням кадрового дефіциту в судах після ухвалення Закону України № 193-ІХ «Про внесення змін до Закону України «Про судоустрій і статус суддів» та деяких законів України щодо діяльності органів суддівського врядування».

Крім того, предметом обговорення на засіданні стали питання, пов’язані з результатами запровадження для громадян України безвізового режиму з країнами ЄС, співробітництвом між Україною та Євросоюзом у сфері боротьби з корупцією, захисту персональних даних, запобігання та боротьби з організованою злочинністю, управління кордонами та міграції тощо.

Українську делегацію, яка взяла участь у заході, очолила заступник Міністра юстиції з питань європейської інтеграції Валерія Коломієць. Крім того, в засіданні взяли участь представники Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, Офісу Генерального прокурора, Служби безпеки України, Національної поліції України, Державного бюро розслідувань, Національного агентства з питань запобігання корупції, Вищого антикорупційного суду, Верховного Суду, Державної міграційної служби України, Державної митної служби України та інших державних органів України.

Від Євросоюзу участь у засіданні взяли представники Європейської служби зовнішніх справ (ЄСЗС) та Представництва Європейського Союзу в Україні, Європейської Комісії та Консультативної місії Європейського Союзу (КМЄС) в Україні.

За підсумками зустрічі сторони узгодили проєкт Операційних висновків щодо свободи, безпеки та юстиції, про результати виконання яких буде поінформовано на наступному засіданні Підкомітету.

Довідково: Підкомітет з питань свободи, безпеки та юстиції Комітету асоціації Україна – ЄС – це основний робочий орган, що координує розвиток діалогу між Україною та ЄС у сфері свободи, безпеки та юстиції створений рішенням Ради асоціації між Україною та ЄС від 15 грудня 2014 року № 2/2014.

Вища рада правосуддя


За інформацією Судова влада України

Додатково, Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України та гуманітарної допомоги з платіжної картки 

Традиційно, нагадуємо користувачам журналу, що науковий журнал запроваджив надання послуг «Консультація»: запит на проведення судово-психологічної експертизи за різними підставами, у тому числі відшкодування моральної шкоди завданою військовими злочинами, із застосуванням поліграфа на замовлення зацікавлених осіб, суду, правоохоронних органів згідно процесуальних кодексів. - URL: http://expertize-journal.org.ua/konsultacia Телефон для термінового дзвінка судовому експерту: +38 093 476 72 60 (Viber, Telegram, Whatsapp).

Звертаємо увагу, організація проведення професійних консультацій всім зацікавленим, здійснюється членом Президії Науково-консультативної та методичної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України, головним редактором журналу, атестованим судовим експертом психологом (поліграфологом), кандидатом психологічних наук, доцентом Назаровим Олегом Анатолійовичем. 

Офіційній Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи, судового експерта психолога (поліграфолога) Назарова О.А. (свідоцтво Міністерства юстиції України від 09.07.2020 №2035) 

Офіційний Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи із застосуванням поліграфа, тестувань на поліграфі в Україні за міжнародними стандартами (поліграф EyeDetect, розробник Converus Inc., USA)

Продаж портативного обладнання для поліграфа Mobi підлокітники Polygraph в Україні (Схвалено президентом Міжнародного співтовариства поліграфологів, ISOPE, США)

В Україні затверджена кваліфікаційна характеристика професії «Поліграфолог» та 25 жовтня 2021 року уведена сама професія «Поліграфолог» змінами № 10 до Національного класифікатора професій ДК 003:2010

Надання послуг щодо розробки та проведення групових тренінгових занять за різними напрямами судово-психологічної експертизи в сучасному судочинстві, у тому числі із застосуванням поліграфа 

Незалежній не державній професійній атестованій судово-психологічній експертизі в Україні бути: історія однієї перемоги або про можливість призначення першої недержавної професійної атестованої судово-психологічної еспертизи з 09 липня 2020 року 

Електронна бібліотека судді, адвоката, психолога, батьків: «Допит, опитування дитини в суді». Методичні рекомендації, нормативні документи, постанови Верховного Суду 

Огляд змін до законодавства України: процесуальний статус спеціаліста у кримінальних провадженнях про кримінальні проступки з 1 липня 2020 року  

Електронна бібліотека правозахисника України. Серія: Застосування рішень Європейського суду з прав людини в українському судочинстві 

Електронна бібліотека судді України: квітень 2020 року (більше 70 книг) 

Колекція зразків клопотань про відкладення розгляду справи у зв’язку із впровадженням карантину та типові зразки заяв, які подаються до суду станом на 20 березня 2020 та оголошення ДСА України від 19 березня 2020 

І на останок щодо професійного розвитку, актуальні вакансії можна переглянути на сайті - Jooble (потрібно на тиснути, щоб перейти за посиланням).

 25 марта 2023