Оголошення

Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців для проведення психологічної, товарознавчої експертизи, досліджень на поліграфі.

Тел.: 0934767260

Перегляди: 379

У засіданні Вищої ради правосуддя взяли участь 13 членів Ради: А.Овсієнко, О.Маловацький, В.Шапран, Л.Швецова, І.Артеменко, О.Блажівська, В.Говоруха, В.Грищук, Л.Іванова, Н.Краснощокова, О.Прудивус, Т.Розваляєва, С.Шелест.

1. Вища рада правосуддя вирішила звільнити СОВУ Тетяну Георгіївну з посади судді Менського районного суду Чернігівської області у зв’язку з поданням заяви про відставку.

2. Вища рада правосуддя вирішила звільнити КАЛИНЯК Оксану Миколаївну з посади судді Львівського апеляційного суду у зв’язку з поданням заяви про відставку.

3. Вища рада правосуддя вирішила звільнити МІХНЕНКА Сергія Дмитровича з посади судді Малинського районного суду Житомирської області у зв’язку з поданням заяви про відставку.

4. Вища рада правосуддя вирішила тимчасово, строком на три місяці, відсторонити суддю Біляївського районного суду Одеської області ГОРЯЄВА Ігоря Миколайовича від здійснення правосуддя з позбавленням права на отримання доплат до посадового окладу судді та обов’язковим направленням судді до Національної школи суддів України для проходження курсу підвищення кваліфікації з питань застосування норм Цивільного процесуального кодексу України та подальшим кваліфікаційним оцінюванням для підтвердження здатності судді здійснювати правосуддя у відповідному суді.

Доручити Національній школі суддів України забезпечити проходження суддею Біляївського районного суду Одеської області Горяєвим Ігорем Миколайовичем курсу підвищення кваліфікації з метою подальшого кваліфікаційного оцінювання для підтвердження здатності судді здійснювати правосуддя у відповідному суді.

5. Вища рада правосуддя вирішила звільнити СТРЕБКОВА Юрія Олексійовича з посади судді Генічеського районного суду Херсонської області на підставі пункту 3 частини шостої статті 126 Конституції України.

6. Розглянувши повідомлення голови Новокаховського міського суду Херсонської області ПИЛИПЕНКА Сергія Васильовича про втручання в діяльність судді щодо здійснення правосуддя, Вища рада правосуддя вирішила звернутися до Офісу Генерального прокурора щодо надання інформації про розкриття та розслідування злочину у кримінальному провадженні № 42…47 від 23 червня 2020 року за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого частиною першою статті 377 Кримінального кодексу України.

Звернутися до Служби судової охорони щодо вжиття заходів посилення охорони судів та суддів під час розгляду кримінальних справ і проваджень.

7. Розглянувши повідомлення голови Добропільського міськрайонного суду Донецької області ЛЕВЧЕНКА Андрія Миколайовича про втручання в діяльність суддів цього суду, Вища рада правосуддя вирішила звернути увагу посадових осіб Добропільської міської ради на неприпустимість вчинення дій, які можуть бути розцінені як неправомірний вплив на суддів щодо здійснення правосуддя, що підриває незалежність судової влади та негативно позначається на авторитеті правосуддя.

8. Вища рада правосуддя вирішила затвердити висновки членів Вищої ради правосуддя про відсутність підстав для вжиття заходів щодо забезпечення незалежності суддів та авторитету правосуддя:

Прудивуса Олега Васильовича – за повідомленнями суддів:

Хмельницького окружного адміністративного суду САЛЮКА Петра Івановича (вхідний № 4714/1/6-19 від 13 вересня 2019 року),

Ізмаїльського міськрайонного суду Одеської області БАННІКОВОЇ Наталії Володимирівни (вхідний № 3323/0/6-20 від 13 липня 2020 року);

Швецової Лариси Анатоліївни – за повідомленням виконувача обов’язків голови Кам’янка-Бузького районного суду Львівської області САМСІНА Маркіяна Леоновича (вхідний № 2696/0/6-20 від 4 червня 2020 року);

Шелест Світлани Богданівни – за повідомленням судді Лугинського районного суду Житомирської області ДАНЧУКА Віталія Валерійовича (вхідний № 3433/0/6-20 від 21 липня 2020 року).

9. Розглянувши пропозицію Комісії з питань вищого корпусу державної служби в системі правосуддя щодо відсутності підстав для притягнення до дисциплінарної відповідальності Голови Державної судової адміністрації України ХОЛОДНЮКА Зеновія Васильовича за результатами розгляду заяви Бадахова Назіра Якубовича, Вища рада правосуддя вирішила закрити дисциплінарне провадження стосовно Голови Державної судової адміністрації України Холоднюка Зеновія Васильовича.

Вища рада правосуддя


За інформацією Судова влада України

Додатково, Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України та гуманітарної допомоги з платіжної картки 

Традиційно, нагадуємо користувачам журналу, що науковий журнал запроваджив надання послуг «Консультація»: запит на проведення судово-психологічної експертизи за різними підставами, у тому числі відшкодування моральної шкоди завданою військовими злочинами, із застосуванням поліграфа на замовлення зацікавлених осіб, суду, правоохоронних органів згідно процесуальних кодексів. - URL: http://expertize-journal.org.ua/konsultacia Телефон для термінового дзвінка судовому експерту: +38 093 476 72 60 (Viber, Telegram, Whatsapp).

Звертаємо увагу, організація проведення професійних консультацій всім зацікавленим, здійснюється членом Президії Науково-консультативної та методичної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України, головним редактором журналу, атестованим судовим експертом психологом (поліграфологом), кандидатом психологічних наук, доцентом Назаровим Олегом Анатолійовичем. 

В 2023 року виповнилося 10 років викладання головного редактора журналу Назарова Олега Анатолійовича для суддів, помічників суддів, секретарів та працівників апарату судів, які підвищували свою кваліфікацію в Національній школі суддів України протягом 2013-2023 років. З цієї нагоди Назаров О.А. був відмічений Почесною грамотою Національної школи суддів України за підготовку високваліфікованих кадрів для системи правосуддя. Багато проведено було підготовлених корисних та цікавих тем в галузі судової експертизи, судово-психологічної експертизи, основ психології та застосування поліграфа, опитування дитини. В тому числі багато тем було напрацьовано для адвокатської аудиторії (справи щодо відшкодування моральної шкоди, визначення місця мешкання дитини, угоди з вадами волі, застосування поліграфа тощо). Для замовляння вебінару, тренінгу спеціальної тематики в галузі судової експертизи звертайтесь за телефонами редакції журналу: +38093 476 72 60. 

Офіційній Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи, судового експерта психолога (поліграфолога) Назарова О.А. (свідоцтво Міністерства юстиції України від 09.07.2020 №2035) 

Офіційний Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи із застосуванням поліграфа, тестувань на поліграфі в Україні за міжнародними стандартами (поліграф EyeDetect, розробник Converus Inc., USA)

Продаж портативного обладнання для поліграфа Mobi підлокітники Polygraph в Україні (Схвалено президентом Міжнародного співтовариства поліграфологів, ISOPE, США)

В Україні затверджена кваліфікаційна характеристика професії «Поліграфолог» та 25 жовтня 2021 року уведена сама професія «Поліграфолог» змінами № 10 до Національного класифікатора професій ДК 003:2010

Надання послуг щодо розробки та проведення групових тренінгових занять за різними напрямами судово-психологічної експертизи в сучасному судочинстві, у тому числі із застосуванням поліграфа 

Незалежній не державній професійній атестованій судово-психологічній експертизі в Україні бути: історія однієї перемоги або про можливість призначення першої недержавної професійної атестованої судово-психологічної еспертизи з 09 липня 2020 року 

Електронна бібліотека судді, адвоката, психолога, батьків: «Допит, опитування дитини в суді». Методичні рекомендації, нормативні документи, постанови Верховного Суду 

Огляд змін до законодавства України: процесуальний статус спеціаліста у кримінальних провадженнях про кримінальні проступки з 1 липня 2020 року  

Електронна бібліотека правозахисника України. Серія: Застосування рішень Європейського суду з прав людини в українському судочинстві 

Електронна бібліотека судді України: квітень 2020 року (більше 70 книг) 

Колекція зразків клопотань про відкладення розгляду справи у зв’язку із впровадженням карантину та типові зразки заяв, які подаються до суду станом на 20 березня 2020 та оголошення ДСА України від 19 березня 2020 

І на останок щодо професійного розвитку, актуальні вакансії можна переглянути на сайті - Jooble (потрібно на тиснути, щоб перейти за посиланням).