Оголошення

Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців для проведення психологічної, товарознавчої експертизи, досліджень на поліграфі.

Тел.: 0934767260

Перегляди: 437

У засіданні Вищої ради правосуддя взяли участь 12 членів Ради: А.Овсієнко, О.Маловацький, В.Шапран, Л.Швецова, І.Артеменко, О.Блажівська, В.Говоруха, Л.Іванова, Н.Краснощокова, О.Прудивус, Т.Розваляєва, С.Шелест.

1. Вища рада правосуддя вирішила звільнити БУКРЕЄВУ Ірину Анатоліївну з посади судді Московського районного суду міста Харкова у зв’язку з поданням заяви про відставку.

2. Вища рада правосуддя вирішила звільнити МОРОЗ Катерину Володимирівну з посади судді Новозаводського районного суду міста Чернігова у зв’язку з поданням заяви про відставку.

3. Вища рада правосуддя вирішила звільнити САЧУКА Василя Івановича з посади судді Рівненського апеляційного суду у зв’язку з поданням заяви про відставку.

4. Вища рада правосуддя вирішила звільнити КОШЕЛЬ Ліану Миколаївну з посади судді Білоцерківського міськрайонного суду Київської області у зв’язку з поданням заяви про відставку.

5. Вища рада правосуддя вирішила відмовити у задоволенні подання Вищої кваліфікаційної комісії суддів України про звільнення БОГАЧЕНКА Сергія Івановича з посади судді Львівського апеляційного адміністративного суду на підставі підпункту 4 пункту 16¹ розділу XV «Перехідні положення» Конституції України.

6. Вища рада правосуддя ухвалила залишити без розгляду подання Другої Дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя від 30 березня 2020 року № 14163/0/9-20 про тимчасове, строком на шість місяців, відсторонення судді Васильківського міськрайонного суду Київської області КОВБЕЛЯ Максима Миколайовича від здійснення правосуддя з позбавленням права на отримання доплат до посадового окладу судді та обов’язковим направленням до Національної школи суддів України для проходження курсу підвищення кваліфікації щодо вивчення цивільного процесуального законодавства під час розгляду справ окремого провадження та подальшим кваліфікаційним оцінюванням для підтвердження здатності судді здійснювати правосуддя у відповідному суді.

7. Вища рада правосуддя ухвалила відкласти розгляд матеріалів щодо наявності підстав для притягнення судді Святошинського районного суду міста Києва БАБИЧ Ніни Дмитрівни до дисциплінарної відповідальності.

8. Розглянувши повідомлення судді Ужгородського міськрайонного суду Закарпатської області МАЛЮКА Віталія Мирославовича про втручання в діяльність судді щодо здійснення правосуддя, Вища рада правосуддя вирішила звернутися до Верховної Ради України стосовно вжиття заходів щодо недопущення народним депутатом України Дануцою Олександром Анатолійовичем дій, що можуть бути розцінені як втручання в діяльність судді щодо здійснення правосуддя.

9. Розглянувши повідомлення голови Шевченківського районного суду міста Києва МАРТИНОВА Євгена Олександровича про втручання в діяльність суддів Шевченківського районного суду міста Києва щодо здійснення правосуддя, Вища рада правосуддя вирішила звернутися до Офісу Генерального прокурора та Національної поліції України стосовно перевірки у порядку, встановленому Кримінальним процесуальним кодексом України, обставин, зазначених у повідомленні голови Шевченківського районного суду міста Києва Мартинова Євгена Олександровича щодо подій, які мали місце 12 та 15 червня 2020 року під час розгляду клопотання про обрання запобіжного заходу стосовно Стерненка С.В.

10. Вища рада правосуддя вирішила затвердити висновок члена Вищої ради правосуддя Шелест Світлани Богданівни про відсутність підстав для вжиття заходів щодо забезпечення незалежності суддів та авторитету правосуддя за повідомленням судді Октябрського районного суду міста Полтави ГОЛЬНИК Лариси Владленівни (вхідний № 2898/0/6-20 від 16 червня 2020 року).

11. Розглянувши пропозиції Комісії з питань вищого корпусу державної служби в системі правосуддя щодо закриття дисциплінарного провадження стосовно Голови Державної судової адміністрації України ХОЛОДНЮКА Зеновія Васильовича у зв’язку із закінченням строків притягнення до дисциплінарної відповідальності за скаргою адвоката Архіпова О.Ю. в інтересах Щотки С.О., Вища рада правосуддя вирішила закрити дисциплінарне провадження стосовно Голови Державної судової адміністрації України Холоднюка Зеновія Васильовича.

12. Вища рада правосуддя ухвалила відмовити у задоволенні заяви КОНОНЕНКА Олександра Володимировича про виправлення описки у рішенні Вищої ради правосуддя від 10 липня 2018 року № 2233/0/15-18 «Про звільнення Кононенка О.В. з посади судді Дніпропетровського окружного адміністративного суду у відставку».

13. Вища рада правосуддя ухвалила об’єднати дисциплінарну справу стосовно судді Печерського районного суду міста Києва НОВАКА Романа Васильовича, відкриту за дисциплінарною скаргою Кулака Костянтина Васильовича (єдиний унікальний номер К-1801/2/7-20), з об’єднаною дисциплінарною справою стосовно судді Печерського районного суду міста Києва Новака Романа Васильовича, відкритою за дисциплінарними скаргами фізичної особи – підприємця Денисенка Бориса Миколайовича (єдиний унікальний номер Д-245/4/7-20), Литвиненка Юрія Петровича (єдиний унікальний номер Л-6847/0/7-19), Коноваленка Олександра Валентиновича (єдиний унікальний номер К-6584/0/7-19), Донського Володимира Володимировича (єдиний унікальний номер Д-3295/0/7-20), Красільнікової Ганни Сергіївни (єдиний унікальний номер № К-1423/0/7-20), в одну дисциплінарну справу і передати її на розгляд Другої Дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя.

Проведення підготовки до розгляду об’єднаної справи доручити члену Другої Дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя Блажівській Оксані Євгенівні.

14. Вища рада правосуддя вирішила затвердити консультативний висновок щодо проєкту Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про судоустрій і статус суддів» щодо порядку призначення на посаду судді місцевого, апеляційного суду за спеціальною (скороченою) процедурою» від 18 червня 2020 року, реєстраційний № 3691, внесеного на розгляд Верховної Ради України у порядку законодавчої ініціативи народними депутатами України Костіним А.Є., Торохтієм Б.Г., Ватрасом В.А., Новіковим М.М., Стефанчуком М.О., Павлішем П.В., Калауром І.Р., Бабієм Р.В., Дирдіним М.Є., Фрісом І.П.

Надіслати консультативний висновок до Верховної Ради України.

15. Вища рада правосуддя вирішила визначити завдання і ключові показники результативності, ефективності та якості службової діяльності державних службовців, які займають посади державної служби категорії «А», суб’єктом призначення яких є ВРП, на 2020 рік.

Вища ради правосуддя


За інформацією Судова влада України

Додатково, Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України та гуманітарної допомоги з платіжної картки 

Традиційно, нагадуємо користувачам журналу, що науковий журнал запроваджив надання послуг «Консультація»: запит на проведення судово-психологічної експертизи за різними підставами, у тому числі відшкодування моральної шкоди завданою військовими злочинами, із застосуванням поліграфа на замовлення зацікавлених осіб, суду, правоохоронних органів згідно процесуальних кодексів. - URL: http://expertize-journal.org.ua/konsultacia Телефон для термінового дзвінка судовому експерту: +38 093 476 72 60 (Viber, Telegram, Whatsapp).

Звертаємо увагу, організація проведення професійних консультацій всім зацікавленим, здійснюється членом Президії Науково-консультативної та методичної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України, головним редактором журналу, атестованим судовим експертом психологом (поліграфологом), кандидатом психологічних наук, доцентом Назаровим Олегом Анатолійовичем. 

В 2023 року виповнилося 10 років викладання головного редактора журналу Назарова Олега Анатолійовича для суддів, помічників суддів, секретарів та працівників апарату судів, які підвищували свою кваліфікацію в Національній школі суддів України протягом 2013-2023 років. З цієї нагоди Назаров О.А. був відмічений Почесною грамотою Національної школи суддів України за підготовку високваліфікованих кадрів для системи правосуддя. Багато проведено було підготовлених корисних та цікавих тем в галузі судової експертизи, судово-психологічної експертизи, основ психології та застосування поліграфа, опитування дитини. В тому числі багато тем було напрацьовано для адвокатської аудиторії (справи щодо відшкодування моральної шкоди, визначення місця мешкання дитини, угоди з вадами волі, застосування поліграфа тощо). Для замовляння вебінару, тренінгу спеціальної тематики в галузі судової експертизи звертайтесь за телефонами редакції журналу: +38093 476 72 60. 

Офіційній Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи, судового експерта психолога (поліграфолога) Назарова О.А. (свідоцтво Міністерства юстиції України від 09.07.2020 №2035) 

Офіційний Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи із застосуванням поліграфа, тестувань на поліграфі в Україні за міжнародними стандартами (поліграф EyeDetect, розробник Converus Inc., USA)

Продаж портативного обладнання для поліграфа Mobi підлокітники Polygraph в Україні (Схвалено президентом Міжнародного співтовариства поліграфологів, ISOPE, США)

В Україні затверджена кваліфікаційна характеристика професії «Поліграфолог» та 25 жовтня 2021 року уведена сама професія «Поліграфолог» змінами № 10 до Національного класифікатора професій ДК 003:2010

Надання послуг щодо розробки та проведення групових тренінгових занять за різними напрямами судово-психологічної експертизи в сучасному судочинстві, у тому числі із застосуванням поліграфа 

Незалежній не державній професійній атестованій судово-психологічній експертизі в Україні бути: історія однієї перемоги або про можливість призначення першої недержавної професійної атестованої судово-психологічної еспертизи з 09 липня 2020 року 

Електронна бібліотека судді, адвоката, психолога, батьків: «Допит, опитування дитини в суді». Методичні рекомендації, нормативні документи, постанови Верховного Суду 

Огляд змін до законодавства України: процесуальний статус спеціаліста у кримінальних провадженнях про кримінальні проступки з 1 липня 2020 року  

Електронна бібліотека правозахисника України. Серія: Застосування рішень Європейського суду з прав людини в українському судочинстві 

Електронна бібліотека судді України: квітень 2020 року (більше 70 книг) 

Колекція зразків клопотань про відкладення розгляду справи у зв’язку із впровадженням карантину та типові зразки заяв, які подаються до суду станом на 20 березня 2020 та оголошення ДСА України від 19 березня 2020 

І на останок щодо професійного розвитку, актуальні вакансії можна переглянути на сайті - Jooble (потрібно на тиснути, щоб перейти за посиланням).

 20 июня 2024