Оголошення

Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців для проведення психологічної, товарознавчої експертизи, досліджень на поліграфі.

Тел.: 0934767260

Перегляди: 376

У засіданні Вищої ради правосуддя взяли участь 11 членів Ради: А.Овсієнко, О.Маловацький, М.Худик, Л.Швецова, Ю.Артеменко, О.Блажівська, П.Гречківський, В.Матвійчук, В.Говоруха, О.Прудивус, Т.Розваляєва.

  1. Вища рада правосуддя вирішила відмовити у задоволенні клопотання заступника Генерального прокурора Мамедова Гюндуза Айдиновича про тимчасове відсторонення судді Городищенського районного суду Черкаської області СИНИЦІ Людмили Павлівни від здійснення правосуддя у зв’язку з притягненням до кримінальної відповідальності та звернутися до Генерального прокурора щодо виявлення та притягнення до встановленої законом відповідальності осіб, якими вчинено дії, що порушують гарантії незалежності судді.
  1. Вища рада правосуддя ухвалила залишити без розгляду рекомендацію Вищої кваліфікаційної комісії суддів України від 3 серпня 2018 року № 253/пс-18 про переведення судді Київського апеляційного адміністративного суду ПЕТРИКА Ігоря Йосиповича на посаду судді Шостого апеляційного адміністративного суду.
  1. Вища рада правосуддя вирішила відкласти розгляд заяви ТКАЧЕНКО Тетяни Борисівни про відставку з посади судді Донецького апеляційного суду на іншу дату у зв’язку із заявленням клопотання.
  1. Вища рада правосуддя вирішила звільнити ЯРОША Сергія Олександровича з посади судді Гуляйпільського районного суду Запорізької області у зв’язку з поданням заяви про відставку.
  1. Вища рада правосуддя вирішила відмовити у задоволенні подання Вищої кваліфікаційної комісії суддів України про звільнення РАДЧИКОВОЇ Олени Петрівни з посади судді Шевченківського районного суду міста Києва на підставі підпункту 4 пункту 16¹ розділу XV «Перехідні положення» Конституції України.
  1. Вища рада правосуддя ухвалила залишити без розгляду подання Першої Дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя про тимчасове, на чотири місяці, відсторонення судді Чугуївського міського суду Харківської області КОВРИГІНА Олександра Сергійовича від здійснення правосуддя з позбавленням права на отримання доплат до посадового окладу судді та обов’язковим направленням судді до Національної школи суддів України для проходження курсу підвищення кваліфікації з питань застосування норм Цивільного процесуального кодексу України при розгляді цивільних справ та норм Кодексу України про адміністративні правопорушення з подальшим кваліфікаційним оцінюванням для підтвердження здатності судді здійснювати правосуддя у відповідному суді.
  1. Вища рада правосуддя вирішила звернутися до Офісу Генерального прокурора щодо надання інформації про розкриття та розслідування злочину у кримінальному провадженні, внесеному 15 червня 2020 року до Єдиного реєстру досудових розслідувань за № 12...74 за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого частиною першою статті 376 Кримінального кодексу України, за повідомленнями суддів Одеського апеляційного суду КРАВЦЯ Юліана Івановича та МАНДРИКА Віталія Олександровича.
  1. Вища рада правосуддя вирішила затвердити висновки членів Вищої ради правосуддя про відсутність підстав для вжиття заходів щодо забезпечення незалежності суддів та авторитету правосуддя:

Овсієнка Андрія Анатолійовича – за повідомленнями суддів:

Жовтневого районного суду міста Харкова МАКАРОВА Володимира Олександровича (вхідний № 6126/0/6-18 від 11 грудня 2018 року),

Балаклійського районного суду Харківської області СТРИГУНЕНКА Володимира Миколайовича (вхідний № 207/0/6-19 від 15 січня 2019 року),

Саратського районного суду Одеської області БУЧАЦЬКОЇ Алли Іванівни (вхідний № 2376/0/6-20 від 18 травня 2020 року);

Розваляєвої Тетяни Самуілівни – за повідомленням судді Кузнецовського міського суду Рівненської області МАЛКОВА Валерія Володимировича (вхідний № 1322/0/6-20 від 5 березня 2020 року).

  1. Вища рада правосуддя вирішила відкласти розгляд питання про об’єднання дисциплінарних справ стосовно судді Уманського міськрайонного суду Черкаської області КОВАЛЯ Анатолія Борисовича.

Вища рада правосуддя


За інформацією Судова влада України

Додатково, Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України та гуманітарної допомоги з платіжної картки 

Традиційно, нагадуємо користувачам журналу, що науковий журнал запроваджив надання послуг «Консультація»: запит на проведення судово-психологічної експертизи за різними підставами, у тому числі відшкодування моральної шкоди завданою військовими злочинами, із застосуванням поліграфа на замовлення зацікавлених осіб, суду, правоохоронних органів згідно процесуальних кодексів. - URL: http://expertize-journal.org.ua/konsultacia Телефон для термінового дзвінка судовому експерту: +38 093 476 72 60 (Viber, Telegram, Whatsapp).

Звертаємо увагу, організація проведення професійних консультацій всім зацікавленим, здійснюється членом Президії Науково-консультативної та методичної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України, головним редактором журналу, атестованим судовим експертом психологом (поліграфологом), кандидатом психологічних наук, доцентом Назаровим Олегом Анатолійовичем. 

В 2023 року виповнилося 10 років викладання головного редактора журналу Назарова Олега Анатолійовича для суддів, помічників суддів, секретарів та працівників апарату судів, які підвищували свою кваліфікацію в Національній школі суддів України протягом 2013-2023 років. З цієї нагоди Назаров О.А. був відмічений Почесною грамотою Національної школи суддів України за підготовку високваліфікованих кадрів для системи правосуддя. Багато проведено було підготовлених корисних та цікавих тем в галузі судової експертизи, судово-психологічної експертизи, основ психології та застосування поліграфа, опитування дитини. В тому числі багато тем було напрацьовано для адвокатської аудиторії (справи щодо відшкодування моральної шкоди, визначення місця мешкання дитини, угоди з вадами волі, застосування поліграфа тощо). Для замовляння вебінару, тренінгу спеціальної тематики в галузі судової експертизи звертайтесь за телефонами редакції журналу: +38093 476 72 60. 

Офіційній Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи, судового експерта психолога (поліграфолога) Назарова О.А. (свідоцтво Міністерства юстиції України від 09.07.2020 №2035) 

Офіційний Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи із застосуванням поліграфа, тестувань на поліграфі в Україні за міжнародними стандартами (поліграф EyeDetect, розробник Converus Inc., USA)

Продаж портативного обладнання для поліграфа Mobi підлокітники Polygraph в Україні (Схвалено президентом Міжнародного співтовариства поліграфологів, ISOPE, США)

В Україні затверджена кваліфікаційна характеристика професії «Поліграфолог» та 25 жовтня 2021 року уведена сама професія «Поліграфолог» змінами № 10 до Національного класифікатора професій ДК 003:2010

Надання послуг щодо розробки та проведення групових тренінгових занять за різними напрямами судово-психологічної експертизи в сучасному судочинстві, у тому числі із застосуванням поліграфа 

Незалежній не державній професійній атестованій судово-психологічній експертизі в Україні бути: історія однієї перемоги або про можливість призначення першої недержавної професійної атестованої судово-психологічної еспертизи з 09 липня 2020 року 

Електронна бібліотека судді, адвоката, психолога, батьків: «Допит, опитування дитини в суді». Методичні рекомендації, нормативні документи, постанови Верховного Суду 

Огляд змін до законодавства України: процесуальний статус спеціаліста у кримінальних провадженнях про кримінальні проступки з 1 липня 2020 року  

Електронна бібліотека правозахисника України. Серія: Застосування рішень Європейського суду з прав людини в українському судочинстві 

Електронна бібліотека судді України: квітень 2020 року (більше 70 книг) 

Колекція зразків клопотань про відкладення розгляду справи у зв’язку із впровадженням карантину та типові зразки заяв, які подаються до суду станом на 20 березня 2020 та оголошення ДСА України від 19 березня 2020 

І на останок щодо професійного розвитку, актуальні вакансії можна переглянути на сайті - Jooble (потрібно на тиснути, щоб перейти за посиланням).