Оголошення

Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців для проведення психологічної, товарознавчої експертизи, досліджень на поліграфі.

Тел.: 0934767260

Перегляди: 195

У засіданні Вищої ради правосуддя взяли участь 11 членів Ради: А.Овсієнко, О.Маловацький, М.Худик, Л.Швецова, О.Блажівська, В.Говоруха, В.Грищук, Л.Іванова, Н.Краснощокова, О.Прудивус, Т.Розваляєва.

  1. Вища рада правосуддя вирішила клопотання Генерального прокурора Венедіктової Ірини Валентинівни задовольнити.

Продовжити до 17 вересня 2020 року строк тимчасового відсторонення судді Володимирецького районного суду Рівненської області ЗАКРЕВСЬКОГО Леоніда Володимировича від здійснення правосуддя у зв’язку з притягненням до кримінальної відповідальності.

  1. Вища рада правосуддя вирішила звільнити КРАПІВІНУ Олену Павлівну з посади судді Генічеського районного суду Херсонської області у зв’язку з поданням заяви про відставку.

  1. Вища рада правосуддя вирішила звільнити ГОДОВАНЦЯ Івана Алімовича з посади судді Устинівського районного суду Кіровоградської області у зв’язку з поданням заяви про відставку.

  1. Вища рада правосуддя ухвалила залишити без розгляду заяву ПЕТРИКА Ігоря Йосиповича про звільнення з посади судді Київського апеляційного адміністративного суду у зв’язку з поданням заяви про відставку.

  1. Вища рада правосуддя вирішила звільнити СПИРИДОНОВУ Надію Олександрівну з посади судді Господарського суду Сумської області на підставі пункту 3 частини шостої статті 126 Конституції України.

  1. Вища рада правосуддя вирішила нагородити Почесною грамотою Вищої ради правосуддя ЗАЇКУ Віктора Миколайовича – суддю Апеляційного суду Хмельницької області у відставці, за значний особистий внесок у діяльність і розвиток судової влади України, втілення принципів верховенства права та захисту прав, свобод, законних інтересів людини і громадянина та з нагоди Дня Незалежності України.

Вища рада правосуддя


За інформацією Судова влада України

Додатково, Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України та гуманітарної допомоги з платіжної картки 

Традиційно, нагадуємо користувачам журналу, що науковий журнал запроваджує надання послуг «Консультація»: запит на проведення судово-психологічної експертизи за різними підставами, у тому числі відшкодування моральної шкоди завданою військовими злочинами, із застосуванням поліграфа на замовлення зацікавлених осіб, суду, правоохоронних органів згідно процесуальних кодексів. - URL: http://expertize-journal.org.ua/konsultacia Телефон для термінового дзвінка судовому експерту: +38 093 476 72 60 (Viber, Telegram, Whatsapp).

Звертаємо увагу, організація проведення професійних консультацій всім зацікавленим, здійснюється членом Президії Науково-консультативної та методичної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України, головним редактором журналу, атестованим судовим експертом психологом (поліграфологом), кандидатом психологічних наук, доцентом Назаровим Олегом Анатолійовичем. 

Офіційній Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи, судового експерта психолога (поліграфолога) Назарова О.А. (свідоцтво Міністерства юстиції України від 09.07.2020 №2035) 

Офіційний Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи із застосуванням поліграфа, тестувань на поліграфі в Україні за міжнародними стандартами (поліграф EyeDetect, розробник Converus Inc., USA)

Продаж портативного обладнання для поліграфа Mobi підлокітники Polygraph в Україні (Схвалено президентом Міжнародного співтовариства поліграфологів, ISOPE, США)

В Україні затверджена кваліфікаційна характеристика професії «Поліграфолог» та 25 жовтня 2021 року уведена сама професія «Поліграфолог» змінами № 10 до Національного класифікатора професій ДК 003:2010

Надання послуг щодо розробки та проведення групових тренінгових занять за різними напрямами судово-психологічної експертизи в сучасному судочинстві, у тому числі із застосуванням поліграфа 

Незалежній не державній професійній атестованій судово-психологічній експертизі в Україні бути: історія однієї перемоги або про можливість призначення першої недержавної професійної атестованої судово-психологічної еспертизи з 09 липня 2020 року 

Електронна бібліотека судді, адвоката, психолога, батьків: «Допит, опитування дитини в суді». Методичні рекомендації, нормативні документи, постанови Верховного Суду 

Огляд змін до законодавства України: процесуальний статус спеціаліста у кримінальних провадженнях про кримінальні проступки з 1 липня 2020 року  

Електронна бібліотека правозахисника України. Серія: Застосування рішень Європейського суду з прав людини в українському судочинстві 

Електронна бібліотека судді України: квітень 2020 року (більше 70 книг) 

Колекція зразків клопотань про відкладення розгляду справи у зв’язку із впровадженням карантину та типові зразки заяв, які подаються до суду станом на 20 березня 2020 та оголошення ДСА України від 19 березня 2020 

І на останок щодо професійного розвитку, актуальні вакансії можна переглянути на сайті - Jooble (потрібно на тиснути, щоб перейти за посиланням).