Оголошення

Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців для проведення психологічної, товарознавчої експертизи, досліджень на поліграфі.

Тел.: 0934767260

Перегляди: 523

Другий день роботи VIII Міжнародного судово-правового форум розпочався сесією "Правосуддя онлайн". Її учасниками були народні депутати України Роман Бабій і Тарас Тарасенко, Єгор Краснов – член Ради суддів України, суддя Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду, Сергій Чорнуцький – заступник Голови ДСА України, Івар Талло, експерт Проекту Європейського Союзу "Право-Justice", Денис Бугай, партнер ЮК VB PARTNERS, Олена Сукманова, партнер Sayenko Kharenko, Дмитро Таранчук, директор із правового забезпечення АТ "Фармак". Модерували дискусію Лариса Швецова, член Вищої ради правосуддя та Юрій Моісеєв, радник юридичної компанії L.I.Group.

До обговорення були заявлені теми: "Електронний суд"- очікування та реальність"; як впроваджується ЄСІТС; "Карантинні виклики українського правосуддя; досвід дистанційних судових слухань.

Представляючи нові інструменти Єдиної судово-інформаційної телекомунікаційної системи (ЄСІТС), заступник Голови ДСА України Сергій Чорнуцький зазначив, що попри практичну відсутність належного фінансування судової системи в частині капітальних і поточних видатків, ДСА України активно працює над вдосконаленням діючих і створенням нових сервісів електронного правосуддя.

Зокрема, щодо "Електронного суду", то як зазначив Сергій Чорнуцький, на сьогодні він функціонує у базовому технічному функціоналі. До нього підключені всі місцеві загальні суди, долучений Касаційний адміністративний та Касаційний господарський суди у складі ВС, а сама система на початку 2020 року була доопрацьована з урахуванням зауважень і побажань користувачів, вийшло основне оновлення, було виправлено всі проблемні моменти і з 1 червня 2020 року "Електронний суд" працює вже у дослідній експлуатації.

"На сьогодні у відповідній системі зареєстровано понад 50 тисяч користувачів, подано 100 тисяч заяв, відповідно по яких відкрито провадження і здійснюється розгляд справ у судах", – наголосив заступник Голови ДСА України.

Найближчим завданням вдосконалення сервісу "Електронний суд" Сергій Чорнуцький назвав створення "електронного кабінету адвокатів", який буде інтегровано з реєстром адвокатів.

Заступник Голови ДСА України також зазначив, що другий онлайн сервіс, поштовхом до реалізації якого стали карантинні обмеження – це онлайн зв'язок поза межами судів. За чотири місяці карантинних обмежень за допомогою цього сервісу вже проведено більше 20 тисяч судових засідань поза межами суду, а всього в ньому зареєстровано близько 14 тисяч користувачів.

Щодо найближчих планів, то, за словами Сергія Чорнуцького, і надалі триватиме вдосконалення функціоналу "Електронного суду", буде оновлено інтерфейс ЄДРСР і у версії альфа-тестування буде запущено єдиний реєстр виконавчих документів.

У підсумку обговорення теми Сергій Чорнуцький звернувся до правників активно користуватися і тестувати нові сервіси, які є в "Електронному суді", та вносити свої пропозиції щодо їх вдосконалення.


За інформацією Судова влада України

Додатково, Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України та гуманітарної допомоги з платіжної картки 

Традиційно, нагадуємо користувачам журналу, що науковий журнал запроваджив надання послуг «Консультація»: запит на проведення судово-психологічної експертизи за різними підставами, у тому числі відшкодування моральної шкоди завданою військовими злочинами, із застосуванням поліграфа на замовлення зацікавлених осіб, суду, правоохоронних органів згідно процесуальних кодексів. - URL: http://expertize-journal.org.ua/konsultacia Телефон для термінового дзвінка судовому експерту: +38 093 476 72 60 (Viber, Telegram, Whatsapp).

Звертаємо увагу, організація проведення професійних консультацій всім зацікавленим, здійснюється членом Президії Науково-консультативної та методичної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України, головним редактором журналу, атестованим судовим експертом психологом (поліграфологом), кандидатом психологічних наук, доцентом Назаровим Олегом Анатолійовичем. 

В 2023 року виповнилося 10 років викладання головного редактора журналу Назарова Олега Анатолійовича для суддів, помічників суддів, секретарів та працівників апарату судів, які підвищували свою кваліфікацію в Національній школі суддів України протягом 2013-2023 років. З цієї нагоди Назаров О.А. був відмічений Почесною грамотою Національної школи суддів України за підготовку високваліфікованих кадрів для системи правосуддя. Багато проведено було підготовлених корисних та цікавих тем в галузі судової експертизи, судово-психологічної експертизи, основ психології та застосування поліграфа, опитування дитини. В тому числі багато тем було напрацьовано для адвокатської аудиторії (справи щодо відшкодування моральної шкоди, визначення місця мешкання дитини, угоди з вадами волі, застосування поліграфа тощо). Для замовляння вебінару, тренінгу спеціальної тематики в галузі судової експертизи звертайтесь за телефонами редакції журналу: +38093 476 72 60. 

Офіційній Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи, судового експерта психолога (поліграфолога) Назарова О.А. (свідоцтво Міністерства юстиції України від 09.07.2020 №2035) 

Офіційний Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи із застосуванням поліграфа, тестувань на поліграфі в Україні за міжнародними стандартами (поліграф EyeDetect, розробник Converus Inc., USA)

Продаж портативного обладнання для поліграфа Mobi підлокітники Polygraph в Україні (Схвалено президентом Міжнародного співтовариства поліграфологів, ISOPE, США)

В Україні затверджена кваліфікаційна характеристика професії «Поліграфолог» та 25 жовтня 2021 року уведена сама професія «Поліграфолог» змінами № 10 до Національного класифікатора професій ДК 003:2010

Надання послуг щодо розробки та проведення групових тренінгових занять за різними напрямами судово-психологічної експертизи в сучасному судочинстві, у тому числі із застосуванням поліграфа 

Незалежній не державній професійній атестованій судово-психологічній експертизі в Україні бути: історія однієї перемоги або про можливість призначення першої недержавної професійної атестованої судово-психологічної еспертизи з 09 липня 2020 року 

Електронна бібліотека судді, адвоката, психолога, батьків: «Допит, опитування дитини в суді». Методичні рекомендації, нормативні документи, постанови Верховного Суду 

Огляд змін до законодавства України: процесуальний статус спеціаліста у кримінальних провадженнях про кримінальні проступки з 1 липня 2020 року  

Електронна бібліотека правозахисника України. Серія: Застосування рішень Європейського суду з прав людини в українському судочинстві 

Електронна бібліотека судді України: квітень 2020 року (більше 70 книг) 

Колекція зразків клопотань про відкладення розгляду справи у зв’язку із впровадженням карантину та типові зразки заяв, які подаються до суду станом на 20 березня 2020 та оголошення ДСА України від 19 березня 2020 

І на останок щодо професійного розвитку, актуальні вакансії можна переглянути на сайті - Jooble (потрібно на тиснути, щоб перейти за посиланням).

 16 июля 2024