Оголошення

Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців для проведення психологічної, товарознавчої експертизи, досліджень на поліграфі.

Тел.: 0934767260

Перегляди: 432

12 серпня 2020 року, на вісімдесят другому році життя помер Голова Конституційного Суду України (1996–1999 років), суддя Конституційного Суду України у відставці, кандидат юридичних наук, дійсний член Академії правових наук України, заслужений юрист України – Іван Артемович Тимченко.

Судді та колектив Секретаріату Конституційного Суду України висловлюють щирі співчуття рідним, близьким та колегам українського правознавця, високопрофесійного юриста, талановитого вченого.

ТИМЧЕНКО Іван Артемович

Призначений суддею Конституційного Суду України Указом Президента України у вересні 1996 року. Припинив повноваження судді Конституційного Суду України з 22 березня 2004 року.

Був Головою Конституційного Суду України з 19 жовтня 1996 року по 18 жовтня 1999 року.

Кандидат юридичних наук. Дійсний член Академії правових наук України, заслужений юрист України (08.07.1994).

Має такі державні нагороди: "Орден князя Ярослава Мудрого" V ступеня (17.10.1997), "Орден князя Ярослава Мудрого" ІV ступеня (02.03.2004), Почесна грамота Кабінету Міністрів України (2002), Почесна грамота Верховної Ради України (2003), Диплом Голови КСУ (18.10.2003), Почесна грамота ВРУ (жовтень 2006), орден "За розбудову України" імені М. Грушевського (грудень 2006) – "Золота Фортуна", орден Федеративної Республіки Німеччина "Великий Хрест за заслуги" (2006), орден "За заслуги" ІІІ ступеня (23.02.2009).

Іван Артемович брав участь у розробці проєктів Конституції України, Закону про мови в Україні, Закону про вибори народних депутатів України, Декларації про державний суверенітет України, Закону про Конституційний Суд України.

Конституційний Суд України


За інформацією Судова влада України

Додатково, Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України та гуманітарної допомоги з платіжної картки 

Традиційно, нагадуємо користувачам журналу, що науковий журнал запроваджує надання послуг «Консультація»: запит на проведення судово-психологічної експертизи за різними підставами, у тому числі відшкодування моральної шкоди завданою військовими злочинами, із застосуванням поліграфа на замовлення зацікавлених осіб, суду, правоохоронних органів згідно процесуальних кодексів. - URL: http://expertize-journal.org.ua/konsultacia Телефон для термінового дзвінка судовому експерту: +38 093 476 72 60 (Viber, Telegram, Whatsapp).

Звертаємо увагу, організація проведення професійних консультацій всім зацікавленим, здійснюється членом Президії Науково-консультативної та методичної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України, головним редактором журналу, атестованим судовим експертом психологом (поліграфологом), кандидатом психологічних наук, доцентом Назаровим Олегом Анатолійовичем. 

Офіційній Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи, судового експерта психолога (поліграфолога) Назарова О.А. (свідоцтво Міністерства юстиції України від 09.07.2020 №2035) 

Офіційний Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи із застосуванням поліграфа, тестувань на поліграфі в Україні за міжнародними стандартами (поліграф EyeDetect, розробник Converus Inc., USA)

Продаж портативного обладнання для поліграфа Mobi підлокітники Polygraph в Україні (Схвалено президентом Міжнародного співтовариства поліграфологів, ISOPE, США)

В Україні затверджена кваліфікаційна характеристика професії «Поліграфолог» та 25 жовтня 2021 року уведена сама професія «Поліграфолог» змінами № 10 до Національного класифікатора професій ДК 003:2010

Надання послуг щодо розробки та проведення групових тренінгових занять за різними напрямами судово-психологічної експертизи в сучасному судочинстві, у тому числі із застосуванням поліграфа 

Незалежній не державній професійній атестованій судово-психологічній експертизі в Україні бути: історія однієї перемоги або про можливість призначення першої недержавної професійної атестованої судово-психологічної еспертизи з 09 липня 2020 року 

Електронна бібліотека судді, адвоката, психолога, батьків: «Допит, опитування дитини в суді». Методичні рекомендації, нормативні документи, постанови Верховного Суду 

Огляд змін до законодавства України: процесуальний статус спеціаліста у кримінальних провадженнях про кримінальні проступки з 1 липня 2020 року  

Електронна бібліотека правозахисника України. Серія: Застосування рішень Європейського суду з прав людини в українському судочинстві 

Електронна бібліотека судді України: квітень 2020 року (більше 70 книг) 

Колекція зразків клопотань про відкладення розгляду справи у зв’язку із впровадженням карантину та типові зразки заяв, які подаються до суду станом на 20 березня 2020 та оголошення ДСА України від 19 березня 2020 

І на останок щодо професійного розвитку, актуальні вакансії можна переглянути на сайті - Jooble (потрібно на тиснути, щоб перейти за посиланням).

 12 августа 2022