Оголошення

Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців для проведення психологічної, товарознавчої експертизи, досліджень на поліграфі.

Тел.: 0934767260

Перегляди: 307

Заступник Голови ВРП Олексій Маловацький провів зустріч із керівником Проєкту Європейського Союзу «Підтримка реформ юстиції і правосуддя в Україні (Право-Justice)» Довідасом Віткаускасом.

Мета зустрічі – обговорення результатів співпраці між ВРП і Проєктом ЄС «Право-Justice» у 2015–2020 роках та визначення перспектив подальшої взаємодії в 2021–2022 роках у зв’язку з рішенням Європейського Союзу про продовження роботи Проєкту.

Співрозмовники обмінялися думками щодо пріоритетних напрямів, за якими має відбуватися співробітництво. Серед них – розвиток політичних стратегій у сфері юстиції в Україні та наближення їх до європейських стандартів, діджиталізація судової системи, аналіз законодавчих змін з урахуванням можливих наслідків їхнього впровадження та надання експертами Проєкту відповідних рекомендацій.

Окрему увагу під час зустрічі приділено попередній співпраці, зокрема, у такому напрямі, як вдосконалення стратегічного планування та бюджетування судової системи України. Співрозмовники обговорили проблемні питання, пов’язані з формуванням та виконанням бюджету судової влади, а також із покращенням взаємодії у цьому між Вищою радою правосуддя та Державною судовою адміністрацією України.

Заступник Голови ВРП озвучив своє бачення подальших кроків на шляху впровадження Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи (ЄСІТС) та розвитку ініціативи «модельні суди», мета якої – вдосконалення системи організації роботи судів. На думку Олексія Маловацького, таке вдосконалення, окрім іншого, полягає в упорядкуванні питань, пов’язаних із суддівською кар’єрою. Кількість етапів, які має пройти кандидат для призначення на посаду судді, вкотре зауважив заступник Голови ВРП, має бути скорочена за умови збереження високого рівня вимог до кандидата.

Керівник Проєкту ЄС «Право-Justice» Довідас Віткаускас відзначив лідерську позицію Вищої ради правосуддя в означених процесах. А заступник Голови ВРП Олексій Маловацький, своєю чергою, зауважив, що така позиція має бути підкріплена правом ВРП на законодавчу ініціативу та можливістю звертатися з поданням до Конституційного Суду України, що сприяло б підвищенню інституційної спроможності Вищої ради правосуддя.

Учасники зустрічі висловили готовність до ще активнішої співпраці в межах чергового етапу реалізації Проєкту ЄС «Право-Justice» у найближчі два роки та домовились про подальші контакти.

Участь у зустрічі також взяли координатор сектору верховенства права і боротьби з корупцією Представництва Європейського Союзу в Україні Манфредас Лімантас, операційний менеджер Проєкту Інна Ліньова та головний міжнародний експерт Проєкту Анна Адамска-Галлант.

Вищу раду правосуддя представляли в. о. керівника секретаріату Тетяна Пархацька, начальник відділу міжнародного співробітництва Владислав Гуртенко, в. о. начальника відділу комунікаційної діяльності (прес-офіс ВРП) Ольга Чорна та радник Голови ВРП Ольга Рафальська.

Вища рада правосуддя


За інформацією Судова влада України

Додатково, Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України та гуманітарної допомоги з платіжної картки 

Традиційно, нагадуємо користувачам журналу, що науковий журнал запроваджив надання послуг «Консультація»: запит на проведення судово-психологічної експертизи за різними підставами, у тому числі відшкодування моральної шкоди завданою військовими злочинами, із застосуванням поліграфа на замовлення зацікавлених осіб, суду, правоохоронних органів згідно процесуальних кодексів. - URL: http://expertize-journal.org.ua/konsultacia Телефон для термінового дзвінка судовому експерту: +38 093 476 72 60 (Viber, Telegram, Whatsapp).

Звертаємо увагу, організація проведення професійних консультацій всім зацікавленим, здійснюється членом Президії Науково-консультативної та методичної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України, головним редактором журналу, атестованим судовим експертом психологом (поліграфологом), кандидатом психологічних наук, доцентом Назаровим Олегом Анатолійовичем. 

В 2023 року виповнилося 10 років викладання головного редактора журналу Назарова Олега Анатолійовича для суддів, помічників суддів, секретарів та працівників апарату судів, які підвищували свою кваліфікацію в Національній школі суддів України протягом 2013-2023 років. З цієї нагоди Назаров О.А. був відмічений Почесною грамотою Національної школи суддів України за підготовку високваліфікованих кадрів для системи правосуддя. Багато проведено було підготовлених корисних та цікавих тем в галузі судової експертизи, судово-психологічної експертизи, основ психології та застосування поліграфа, опитування дитини. В тому числі багато тем було напрацьовано для адвокатської аудиторії (справи щодо відшкодування моральної шкоди, визначення місця мешкання дитини, угоди з вадами волі, застосування поліграфа тощо). Для замовляння вебінару, тренінгу спеціальної тематики в галузі судової експертизи звертайтесь за телефонами редакції журналу: +38093 476 72 60. 

Офіційній Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи, судового експерта психолога (поліграфолога) Назарова О.А. (свідоцтво Міністерства юстиції України від 09.07.2020 №2035) 

Офіційний Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи із застосуванням поліграфа, тестувань на поліграфі в Україні за міжнародними стандартами (поліграф EyeDetect, розробник Converus Inc., USA)

Продаж портативного обладнання для поліграфа Mobi підлокітники Polygraph в Україні (Схвалено президентом Міжнародного співтовариства поліграфологів, ISOPE, США)

В Україні затверджена кваліфікаційна характеристика професії «Поліграфолог» та 25 жовтня 2021 року уведена сама професія «Поліграфолог» змінами № 10 до Національного класифікатора професій ДК 003:2010

Надання послуг щодо розробки та проведення групових тренінгових занять за різними напрямами судово-психологічної експертизи в сучасному судочинстві, у тому числі із застосуванням поліграфа 

Незалежній не державній професійній атестованій судово-психологічній експертизі в Україні бути: історія однієї перемоги або про можливість призначення першої недержавної професійної атестованої судово-психологічної еспертизи з 09 липня 2020 року 

Електронна бібліотека судді, адвоката, психолога, батьків: «Допит, опитування дитини в суді». Методичні рекомендації, нормативні документи, постанови Верховного Суду 

Огляд змін до законодавства України: процесуальний статус спеціаліста у кримінальних провадженнях про кримінальні проступки з 1 липня 2020 року  

Електронна бібліотека правозахисника України. Серія: Застосування рішень Європейського суду з прав людини в українському судочинстві 

Електронна бібліотека судді України: квітень 2020 року (більше 70 книг) 

Колекція зразків клопотань про відкладення розгляду справи у зв’язку із впровадженням карантину та типові зразки заяв, які подаються до суду станом на 20 березня 2020 та оголошення ДСА України від 19 березня 2020 

І на останок щодо професійного розвитку, актуальні вакансії можна переглянути на сайті - Jooble (потрібно на тиснути, щоб перейти за посиланням).