Оголошення

Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців для проведення психологічної, товарознавчої експертизи, досліджень на поліграфі.

Тел.: 0934767260

Перегляди: 175

Суддя господарського суду Дніпропетровської області Ніколенко Михайло Олександрович повідомляє, що до його провадження передано справу про визнання банкрутом Товариства з обмеженою відповідальністю «МіК». Зазначена справа перебуває у провадженні Господарського суду Дніпропетровської області 2015 року. Під час розгляду справи склад суду змінювався чисельну кількість разів. Такі зміни складу суду викликані діями засновників ТОВ «МіК» та з ними осіб.

Як зазначає суддя, дії засновників ТОВ «МіК» мають деструктивний процесуальний та позапроцесуальний характер (в тому числі: аморальна поведінка в залі судових засідань та приміщенні суду, провокація конфліктів, провокування бійок з іншими учасниками судового процесу, публічні мітинги перед судом, публікації щодо судців у ЗМІ та Інтернеті, подання безкінечних заяв про відвід судді, подання невиправданих апеляційних та касаційних скарг, ініціювання кримінальних проваджень проти суддів за надуманими звинуваченнями, створення штучних конфліктів інтересів) та позбавлені реального процесуального змісту.

«Це лише технічні способи створення ситуації залякування і напруження, перешкоджання розгляду справи і є, на мій, погляд, безпосереднім втручанням в професійну діяльність судді під час здійснення правосуддя, – переконаний суддя. – Такі дії мають систематичний характер і не залежать від персони судді, в провадженні якого перебуває справа».

Зокрема, дії засновників ТОВ «МіК» вже були підставою для звернення з аналогічним повідомленням суддею Бєлік В.Г. За результатом розгляду цього звернення Вищою радою правосуддя рішенням № 1133/0/15-19 від 11 квітня 2019 року встановлено, що дії засновників ТОВ «МіК» та пов’язаних з ними осіб мають ознаки втручання в діяльність судді.

Однак, протиправна діяльність засновників «МіК» та пов’язаних із ними осіб не припинилась.

Суддя повідомляє, до суду було подано чергову заяву про відвід судді, мотивовану тим, що ухвалою Жовтневого районного суду міста Дніпропетровська від29 квітня 2020 року було зобов'язано уповноважену службову особу прокуратуриДніпропетровської області відповідно до вимог ст. 214 КПК України внести до Єдиного реєстру досудових розслідувань відомості про вчинення Ніколенком М.О. як суддею кримінального правопорушення та розпочати розслідування у кримінальному провадженні.

Суддею були направлені запити до Жовтневого районного суду м. Дніпропетровська та Прокуратури Дніпропетровської області з проханням підтвердити чи спростувати вказану інформацію. На запити були отримані відповіді, які підтвердили внесення до ЄРДР відомостей про вчинення кримінального правопорушення суддями Господарського суду Дніпропетровської області. Досудове розслідування у вказаному кримінальному провадженні здійснюється слідчими Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташоване у м. Полтаві.

Суддя Ніколенко М.О. вважає, що такі представників ТОВ «МіК» спрямовані на створення ситуації залякування і напруження, перешкоджання розгляду справи та мають ознаки втручання у діяльність судді, а саме тиску на суд з метою домогтися винесення неправосудних рішень у справі на користь ТОВ «МіК».

Відповідно до статті 73 Закону України «Про Вищу раду правосуддя» вказане повідомлення внесено до реєстру повідомлень судді про втручання в діяльність судді щодо здійснення правосуддя. Вищою радою правосуддя буде проведено перевірку викладених суддею фактів та ухвалено відповідне рішення.

Прес-центр судової влади України

Додатково, Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України та гуманітарної допомоги з платіжної картки 

Традиційно, нагадуємо користувачам журналу, що науковий журнал запроваджує надання послуг «Консультація»: запит на проведення судово-психологічної експертизи за різними підставами, у тому числі відшкодування моральної шкоди завданою військовими злочинами, із застосуванням поліграфа на замовлення зацікавлених осіб, суду, правоохоронних органів згідно процесуальних кодексів. - URL: http://expertize-journal.org.ua/konsultacia Телефон для термінового дзвінка судовому експерту: +38 093 476 72 60 (Viber, Telegram, Whatsapp).

Звертаємо увагу, організація проведення професійних консультацій всім зацікавленим, здійснюється членом Президії Науково-консультативної та методичної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України, головним редактором журналу, атестованим судовим експертом психологом (поліграфологом), кандидатом психологічних наук, доцентом Назаровим Олегом Анатолійовичем. 

Офіційній Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи, судового експерта психолога (поліграфолога) Назарова О.А. (свідоцтво Міністерства юстиції України від 09.07.2020 №2035) 

Офіційний Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи із застосуванням поліграфа, тестувань на поліграфі в Україні за міжнародними стандартами (поліграф EyeDetect, розробник Converus Inc., USA)

Продаж портативного обладнання для поліграфа Mobi підлокітники Polygraph в Україні (Схвалено президентом Міжнародного співтовариства поліграфологів, ISOPE, США)

В Україні затверджена кваліфікаційна характеристика професії «Поліграфолог» та 25 жовтня 2021 року уведена сама професія «Поліграфолог» змінами № 10 до Національного класифікатора професій ДК 003:2010

Надання послуг щодо розробки та проведення групових тренінгових занять за різними напрямами судово-психологічної експертизи в сучасному судочинстві, у тому числі із застосуванням поліграфа 

Незалежній не державній професійній атестованій судово-психологічній експертизі в Україні бути: історія однієї перемоги або про можливість призначення першої недержавної професійної атестованої судово-психологічної еспертизи з 09 липня 2020 року 

Електронна бібліотека судді, адвоката, психолога, батьків: «Допит, опитування дитини в суді». Методичні рекомендації, нормативні документи, постанови Верховного Суду 

Огляд змін до законодавства України: процесуальний статус спеціаліста у кримінальних провадженнях про кримінальні проступки з 1 липня 2020 року  

Електронна бібліотека правозахисника України. Серія: Застосування рішень Європейського суду з прав людини в українському судочинстві 

Електронна бібліотека судді України: квітень 2020 року (більше 70 книг) 

Колекція зразків клопотань про відкладення розгляду справи у зв’язку із впровадженням карантину та типові зразки заяв, які подаються до суду станом на 20 березня 2020 та оголошення ДСА України від 19 березня 2020 

І на останок щодо професійного розвитку, актуальні вакансії можна переглянути на сайті - Jooble (потрібно на тиснути, щоб перейти за посиланням).