Оголошення

Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців для проведення психологічної, товарознавчої експертизи, досліджень на поліграфі.

Тел.: 0934767260

Перегляди: 96

Сьогодні, 8 жовтня, у Службі судової охорони розпочалося двоступеневе тактико-спеціальне навчання з керівним складом територіальних управлінь Служби й підрозділами швидкого реагування та особистої безпеки суддів.

До навчання залучено структурні підрозділи центрального органу управління та особовий склад усіх 24 територіальних управлінь Служби судової охорони.

Головна мета навчання, яке проходить під безпосереднім керівництвом Голови Служби судової охорони генерал-майора Валерія Бондаря, полягає в удосконаленні навичок керівного складу центрального органу управління та територіальних управлінь Служби з організації службової діяльності під час резонансних заходів, прийняття доцільного рішення в умовах обмеженого часу і правильного застосування підрозділів швидкого реагування та особистої безпеки суддів під час виконання завдань з охорони й безпеки органів та установ судової влади.

Захід розпочався з доведення в режимі відеоконференції до начальників територіальних управлінь Служби тактичної обстановки, на тлі якої проводитиметься навчання. Як зазначив один із керівників навчання, перший заступник Голови Служби полковник Служби судової охорони Станіслав Максимішин, таке двоступеневе тактико-спеціальне навчання проводиться в Службі вперше.

"Керівний склад Служби судової охорони чекає від вас зваженості й рішучості в прийнятті рішень на застосування підпорядкованих вам підрозділів охорони, швидкого реагування та особистої безпеки суддів в умовах складної і швидкоплинної обстановки", – підкреслив полковник Служби судової охорони Станіслав Максимішин.

Навчання проходитиме у три етапи. Під час першого етапу командний склад територіальних управлінь Служби відпрацьовуватиме завдання в умовах переходу на посилений варіант несення служби. Так, прийматимуться рішення про організацію охорони об’єктів судової влади під час проведення резонансних судових засідань. З метою перевірки готовності до виконання завдань із забезпечення безпеки установ системи правосуддя особовий склад підрозділів швидкого реагування, особистої безпеки суддів та резервів другої черги діятиме за сигналом тривоги.

Наступного дня, 9 жовтня, під час другого етапу навчання, підрозділи швидкого реагування та особистої безпеки дев’яти територіальних управлінь Служби судової охорони здійснять марш до Києва. У ході маршу спецпризначенці Служби відпрацюють завдання з деблокування автодоріг на кількох напрямках.

Завершиться тактико-спеціальне навчання 10 жовтня проведенням практичного етапу на території та об’єктах однієї із судових установ міста Києва.

Зокрема, судові охоронці зі складу підрозділів швидкого реагування та особистої безпеки суддів практично відпрацюють тактичні дії під час забезпечення безпеки судді, стримування натовпу агресивно налаштованих осіб у їх спробах прорватися через лінію охорони на вході до судової установи, у разі виникнення безладів та порушень громадського порядку безпосередньо під час судового засідання, деблокування приміщення судової установи тощо.

Служба судової охорони


За інформацією Судова влада України

Додатково, Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України та гуманітарної допомоги з платіжної картки 

Традиційно, нагадуємо користувачам журналу, що науковий журнал запроваджує надання послуг «Консультація»: запит на проведення судово-психологічної експертизи за різними підставами, у тому числі відшкодування моральної шкоди завданою військовими злочинами, із застосуванням поліграфа на замовлення зацікавлених осіб, суду, правоохоронних органів згідно процесуальних кодексів. - URL: http://expertize-journal.org.ua/konsultacia Телефон для термінового дзвінка судовому експерту: +38 093 476 72 60 (Viber, Telegram, Whatsapp).

Звертаємо увагу, організація проведення професійних консультацій всім зацікавленим, здійснюється членом Президії Науково-консультативної та методичної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України, головним редактором журналу, атестованим судовим експертом психологом (поліграфологом), кандидатом психологічних наук, доцентом Назаровим Олегом Анатолійовичем. 

Офіційній Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи, судового експерта психолога (поліграфолога) Назарова О.А. (свідоцтво Міністерства юстиції України від 09.07.2020 №2035) 

Офіційний Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи із застосуванням поліграфа, тестувань на поліграфі в Україні за міжнародними стандартами (поліграф EyeDetect, розробник Converus Inc., USA)

Продаж портативного обладнання для поліграфа Mobi підлокітники Polygraph в Україні (Схвалено президентом Міжнародного співтовариства поліграфологів, ISOPE, США)

В Україні затверджена кваліфікаційна характеристика професії «Поліграфолог» та 25 жовтня 2021 року уведена сама професія «Поліграфолог» змінами № 10 до Національного класифікатора професій ДК 003:2010

Надання послуг щодо розробки та проведення групових тренінгових занять за різними напрямами судово-психологічної експертизи в сучасному судочинстві, у тому числі із застосуванням поліграфа 

Незалежній не державній професійній атестованій судово-психологічній експертизі в Україні бути: історія однієї перемоги або про можливість призначення першої недержавної професійної атестованої судово-психологічної еспертизи з 09 липня 2020 року 

Електронна бібліотека судді, адвоката, психолога, батьків: «Допит, опитування дитини в суді». Методичні рекомендації, нормативні документи, постанови Верховного Суду 

Огляд змін до законодавства України: процесуальний статус спеціаліста у кримінальних провадженнях про кримінальні проступки з 1 липня 2020 року  

Електронна бібліотека правозахисника України. Серія: Застосування рішень Європейського суду з прав людини в українському судочинстві 

Електронна бібліотека судді України: квітень 2020 року (більше 70 книг) 

Колекція зразків клопотань про відкладення розгляду справи у зв’язку із впровадженням карантину та типові зразки заяв, які подаються до суду станом на 20 березня 2020 та оголошення ДСА України від 19 березня 2020 

І на останок щодо професійного розвитку, актуальні вакансії можна переглянути на сайті - Jooble (потрібно на тиснути, щоб перейти за посиланням).