Оголошення

Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців для проведення психологічної, товарознавчої експертизи, досліджень на поліграфі.

Тел.: 0934767260

Перегляди: 244

Представники Верховного Суду взяли участь у ІХ Щорічному судовому форумі: «Вектор розвитку 2020». Захід, організований Асоціацією правників України спільно з проєктом Ради Європи «Підтримка впровадженню судової реформи в Україні», проходив упродовж 26-27 листопада 2020 року в онлайн-режимі.

У межах обговорення теми щодо можливості подолання кадрового дефіциту в судовій системі Богдан Львов зазначив: «Про кадровий дефіцит говорити вже запізно. Йдеться про катастрофічне становище з кадрами. Коли ми кажемо, що в країні не вистачає третини суддів, ми беремо статистичні дані щодо чисельності суддів, затверджені Вищою радою правосуддя у 2015 році. Проте на той момент у судах вже не вистачало кадрів, і коли йшлося про затвердження штатної чисельності суду у кількості 50 чи 90 осіб, виходили з того, що немає різниці, оскільки в наявності було лише 30 і виключно з метою полегшення фінансування зупинялися на цифрах 50–60. І, відповідно, із цих цифр ми виходимо й зараз, коли кажемо про нестачу третини суддів або 2 тисяч. А насправді потрібно оперувати цифрами за 2013 рік, коли кількість суддів відповідала завантаженості. Для порівняння, у Харківському апеляційному суді штатна чисельність на 2013 рік – 94 особи. Зараз у ньому працює 16 суддів. Нестача становить 87 відсотків».

Актуальним і головним питанням для подолання кадрової кризи є відновлення роботи Вищої кваліфікаційної комісії суддів України. Як наголосив очільник КГС ВС, навіть якщо законодавцю вдасться прийняти відповідний закон ще до кінця 2020 року, то запрацювати ВККСУ зможе не раніше травня наступного року. Також Богдан Львов звернув увагу, що у своєму Висновку щодо законопроєкту № 3711 (про внесення змін до Закону України «Про судоустрій і статус суддів» та деяких законів України щодо діяльності Верховного Суду та органів суддівського врядування) Європейська комісія «За демократію через право» (Венеціанська комісія) зазначила про забезпечення функціонування ВККСУ як невідкладний крок для збереження стабільності в судовій системі.

Верховний Суд України


За інформацією Судова влада України

Додатково, Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України та гуманітарної допомоги з платіжної картки 

Традиційно, нагадуємо користувачам журналу, що науковий журнал запроваджив надання послуг «Консультація»: запит на проведення судово-психологічної експертизи за різними підставами, у тому числі відшкодування моральної шкоди завданою військовими злочинами, із застосуванням поліграфа на замовлення зацікавлених осіб, суду, правоохоронних органів згідно процесуальних кодексів. - URL: http://expertize-journal.org.ua/konsultacia Телефон для термінового дзвінка судовому експерту: +38 093 476 72 60 (Viber, Telegram, Whatsapp).

Звертаємо увагу, організація проведення професійних консультацій всім зацікавленим, здійснюється членом Президії Науково-консультативної та методичної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України, головним редактором журналу, атестованим судовим експертом психологом (поліграфологом), кандидатом психологічних наук, доцентом Назаровим Олегом Анатолійовичем. 

В 2023 року виповнилося 10 років викладання головного редактора журналу Назарова Олега Анатолійовича для суддів, помічників суддів, секретарів та працівників апарату судів, які підвищували свою кваліфікацію в Національній школі суддів України протягом 2013-2023 років. З цієї нагоди Назаров О.А. був відмічений Почесною грамотою Національної школи суддів України за підготовку високваліфікованих кадрів для системи правосуддя. Багато проведено було підготовлених корисних та цікавих тем в галузі судової експертизи, судово-психологічної експертизи, основ психології та застосування поліграфа, опитування дитини. В тому числі багато тем було напрацьовано для адвокатської аудиторії (справи щодо відшкодування моральної шкоди, визначення місця мешкання дитини, угоди з вадами волі, застосування поліграфа тощо). Для замовляння вебінару, тренінгу спеціальної тематики в галузі судової експертизи звертайтесь за телефонами редакції журналу: +38093 476 72 60. 

Офіційній Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи, судового експерта психолога (поліграфолога) Назарова О.А. (свідоцтво Міністерства юстиції України від 09.07.2020 №2035) 

Офіційний Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи із застосуванням поліграфа, тестувань на поліграфі в Україні за міжнародними стандартами (поліграф EyeDetect, розробник Converus Inc., USA)

Продаж портативного обладнання для поліграфа Mobi підлокітники Polygraph в Україні (Схвалено президентом Міжнародного співтовариства поліграфологів, ISOPE, США)

В Україні затверджена кваліфікаційна характеристика професії «Поліграфолог» та 25 жовтня 2021 року уведена сама професія «Поліграфолог» змінами № 10 до Національного класифікатора професій ДК 003:2010

Надання послуг щодо розробки та проведення групових тренінгових занять за різними напрямами судово-психологічної експертизи в сучасному судочинстві, у тому числі із застосуванням поліграфа 

Незалежній не державній професійній атестованій судово-психологічній експертизі в Україні бути: історія однієї перемоги або про можливість призначення першої недержавної професійної атестованої судово-психологічної еспертизи з 09 липня 2020 року 

Електронна бібліотека судді, адвоката, психолога, батьків: «Допит, опитування дитини в суді». Методичні рекомендації, нормативні документи, постанови Верховного Суду 

Огляд змін до законодавства України: процесуальний статус спеціаліста у кримінальних провадженнях про кримінальні проступки з 1 липня 2020 року  

Електронна бібліотека правозахисника України. Серія: Застосування рішень Європейського суду з прав людини в українському судочинстві 

Електронна бібліотека судді України: квітень 2020 року (більше 70 книг) 

Колекція зразків клопотань про відкладення розгляду справи у зв’язку із впровадженням карантину та типові зразки заяв, які подаються до суду станом на 20 березня 2020 та оголошення ДСА України від 19 березня 2020 

І на останок щодо професійного розвитку, актуальні вакансії можна переглянути на сайті - Jooble (потрібно на тиснути, щоб перейти за посиланням).