Оголошення

Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців для проведення психологічної, товарознавчої експертизи, досліджень на поліграфі.

Тел.: 0934767260

Перегляди: 41

Львівський апеляційний суд розглянув апеляційну скаргу позивача на рішення суду першої іностанції у справі за позовом до Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького про визнання дій протиправними, скасування наказів, зобов`язання допустити до участі в конкурсному відборі, зобов`язання видати наказ.

Претендент на заміщення вакантної посади завідувача кафедри оториноларингології ЛНМУ імені Данила Галицького звернувся до суду з позовом до закладу вищої освіти, ректора та Конкурсної комісії медуніверситету. В обґрунтуваннях своїх вимог посилався на те, що 30 грудня 2020 року подав заяву про участь у конкурсі та додав усі необхідні документи. Однак, 13 січня 2021 року наказом ректора ЛНМУ імені Данила Галицького йому відмовлено в участі у конкурсному відборі, через невідповідність поданих документів до вимог оголошеного конкурсу. Відтак, позивач вважав дії ректора та висновок конкурсної комісії протиправними, з огляду на те, що є доктором медичних наук, має вчене звання доцента та професора.

Рішенням суду першої інстанції в задоволенні позову до Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького, ректора та Конкурсної комісії по відбору претендентів на заміщення вакантних посад науково-педагогічних працівників ЛНМУ імені Данила Галицького було відмовлено.

Заслухавши доводи сторін, колегія суддів судової палати з розгляду цивільних справ Львівського апеляційного суду постановила апеляційну скаргу позивача задовольнити частково: рішення Личаківського районного суду міста Львова скасувати та ухвалити нове, яким позов задовольнити частково.

Зокрема, визнано протиправними дії ректора ЛНМУ імені Данила Галицького, що виявилися у відмові допуску позивача до участі у конкурсі та у скасуванні наказом конкурсу на заміщення вакантної посади завідувача кафедри оториноларингології.

Дії конкурсної комісії та її висновок про невідповідність поданих на конкурс документів вимогам оголошеного конкурсу визнано протиправними, у решті позовних вимог відмовлено та стягнуто з ЛНМУ імені Данила Галицького на користь позивача судові витрати.

*Джерело фото: commons.wikimedia.org


За інформацією Судова влада України

Додатково, Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України та гуманітарної допомоги з платіжної картки 

Традиційно, нагадуємо користувачам журналу, що науковий журнал запроваджує надання послуг «Консультація»: запит на проведення судово-психологічної експертизи за різними підставами, у тому числі відшкодування моральної шкоди завданою військовими злочинами, із застосуванням поліграфа на замовлення зацікавлених осіб, суду, правоохоронних органів згідно процесуальних кодексів. - URL: http://expertize-journal.org.ua/konsultacia Телефон для термінового дзвінка судовому експерту: +38 093 476 72 60 (Viber, Telegram, Whatsapp).

Звертаємо увагу, організація проведення професійних консультацій всім зацікавленим, здійснюється членом Президії Науково-консультативної та методичної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України, головним редактором журналу, атестованим судовим експертом психологом (поліграфологом), кандидатом психологічних наук, доцентом Назаровим Олегом Анатолійовичем. 

Офіційній Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи, судового експерта психолога (поліграфолога) Назарова О.А. (свідоцтво Міністерства юстиції України від 09.07.2020 №2035) 

Офіційний Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи із застосуванням поліграфа, тестувань на поліграфі в Україні за міжнародними стандартами (поліграф EyeDetect, розробник Converus Inc., USA)

Продаж портативного обладнання для поліграфа Mobi підлокітники Polygraph в Україні (Схвалено президентом Міжнародного співтовариства поліграфологів, ISOPE, США)

В Україні затверджена кваліфікаційна характеристика професії «Поліграфолог» та 25 жовтня 2021 року уведена сама професія «Поліграфолог» змінами № 10 до Національного класифікатора професій ДК 003:2010

Надання послуг щодо розробки та проведення групових тренінгових занять за різними напрямами судово-психологічної експертизи в сучасному судочинстві, у тому числі із застосуванням поліграфа 

Незалежній не державній професійній атестованій судово-психологічній експертизі в Україні бути: історія однієї перемоги або про можливість призначення першої недержавної професійної атестованої судово-психологічної еспертизи з 09 липня 2020 року 

Електронна бібліотека судді, адвоката, психолога, батьків: «Допит, опитування дитини в суді». Методичні рекомендації, нормативні документи, постанови Верховного Суду 

Огляд змін до законодавства України: процесуальний статус спеціаліста у кримінальних провадженнях про кримінальні проступки з 1 липня 2020 року  

Електронна бібліотека правозахисника України. Серія: Застосування рішень Європейського суду з прав людини в українському судочинстві 

Електронна бібліотека судді України: квітень 2020 року (більше 70 книг) 

Колекція зразків клопотань про відкладення розгляду справи у зв’язку із впровадженням карантину та типові зразки заяв, які подаються до суду станом на 20 березня 2020 та оголошення ДСА України від 19 березня 2020 

І на останок щодо професійного розвитку, актуальні вакансії можна переглянути на сайті - Jooble (потрібно на тиснути, щоб перейти за посиланням).